Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
AlbertHofmann

MrHofmani Päevik/FR

Recommended Posts

Tere! 

Olen 30 aastane noorh2rra ja "tegelenud" pokkeriga vahelduva eduga m6ned aastad(st 1,5a aktiivset nanodonkamist).
T66tasin erinevate ehitusteemade peal ja m6lema asjaga korraga tegeleda ei jaksanud.Pokker j2i soiku.
Alustan nyyd uuesti nullist ja proovin v2ikestviisi pokkerim6ttel6nga k2ima saada.

P2evikusse hakkan sissekandeid tegema valdavalt pyhap2eviti ja seda siis tulemuste ning k2te n2ol.

Selleks ,et ma pokerwise areneksin on mul plaanis : 

*Grindida minimaalselt 50 h kuus

*Enne grindisessiooni vaadata kas videomaterjali v syveneda m6nda interneti avarustes analyysitud k2e sisusse.
*Postitan pyhap2evase sissekandega ka enda poolt p6hjalikult analyysitud k2e kus siis yritan loogiliselt by street asjale l2heneda.

*Otsida/lugeda pokkerikirjandust regulaarselt.

*Sessida m6ne asjalikuma pokkeritegelasega.

Plaanisin alustada NL5 aga kuna polnud v2ga kaua laudades olnud siis t6mbasin kindluse kogumiseks NL2.Varem m2ngisin suht robotlikult ja oluliselt kaasa ei m6elnud(888-s oli see v6imalik) ja see on see mida muuta soovin.Kui oma pokkerirutiini paika saan ja kindlamalt tunnen siis vastavalt rollile liigun tasapisi edasi.

T2nan t2helepanu eest. 

Albert

Ajee pyhap2evase appdeidi aeg on k2es.

Tulemustega otseloomulikult rahul ei ole aga mida rohkem edasi seda v2hem auku lykkan .Panen Giraafi ka .

03a62666c63ca719d8a4b0f3adc4a7ae.png

Tean ,et NL2 peaks suht silmadkinni ka tootma aga olles varasemalt SH vend kes 888 vaalameres hullamas k2is siis starsi FR on ikka teine tera.
Enam nii lightilt maha ei calli kui alguses.

5581023a0d3c34ca1215d5206070f537.png

Statsid siis sellised ... WTSD on j2tkuvalt k6rge  :(  
Alguses coldcallisin LP ja blindidelt ka liiga palju ja proovin seda leaki vaikselt tihkemaks t6mmata.Eks aeg n2itab -.-

Panen yhe k2e ka : 

Villu kohta oli mul 25 k2tt infot  ja statsid sellised : vpip -32,pfr-24 agg -20 

4591bd16c409671fa9e733b16b568216.png

CO-lt probs h2rra callib suht laia rangega

T6en2oliselt on tal seal 22+,AJ+,KQ+.
KK+ ta tahaks juba pre sisse ajada niiet need ma pigem v2listaks.QQ  ta ehk mängiks pre sedasi ...samas meil Q blocker. 

V2ga agro ta ei ole niiet AK kohapealt ei oskagi öelda.. IP ta vbl Calliks pre 3beti.

ab43e11d1a96d8df95b9b7764c0a8684.png
Imo v2gahea flop meile.V2ga m2rg ja k6ik gutterid ja FD-d maksavad meile.Samamoodi  KQ-d
Ma ise arvan ,et kui tal on seal TT v 33 siis ta pigem agroks kuna board nii wet.

Mu cbet on ehk liiga v2ike?

85eeef973baf70f7df6d75e4e84261f7.png

Turnikaart pmst midagi ei muuda.K6ik t6mbed j2tkuvalt nn 6hus ning tasuta kaarti ma anda ei plaaninud.
Ja siis saame reisi (tyrki prolly) ..
Ise v2listaks tal k6ik 2paarid kuna board selline ,et ma pigem ei usu tema pre 3beti calli w/ QT,Q3,Q7.samamoodi tal pigem pole seal T7 ..
Ja j2llegi tundub seal broadway combode t6mbeid pigem rohkem taga olevat. Kindlasti on tal seal aegajalt sette ka  aga 33 ja TT ta raiseks pigem juba flopis ja 77 ta QTX boardil pigem ei calli.

Foldida me  vast ei saa .

On mu mõttek2ik liiga optimistlik ?