Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
LimpAndStab

Ranno Sootla back in Prague.

Recommended Posts

Hei,

Plaan Detsembri algul Prahasse EPTd crushima minna. MÜÜks umbes kuskil 50% järgnevast kavast:

Detsember 10 - 800€ Super satelite to EPT main 

Detsember 11 - 550€ Hyper turbo

Detsember 12 - 2200€ Eureka highroller

Detsember 13 - 800€ Super satelite to EPT main 

Detsember 13 - Deepstack Big ante 1100€

Detsember 14 - EPT main 1B 5300€

Detsember 16 - 1100€ Single - re-entry - 2200€

Detsember 17 - Nl Hyper KO 1050€

Total:

14000€ w 12% MU - 15680€

1% = 156.8€

5% = 784€

10% = 1568€

Nagu ikka mängimata jäänud turniirid tagastan koos MUga.

Eelnevad Live pokkeri stakei teemad:

Skrill : ranno.sootla@hotmail.com

Rahasid saab shippida kuni 9nda Detsembrini. Kui ei sa selleks ajaks shipped siis booking on cancel.

Detsember 13 - 800€ Super satelite to EPT main  Skip

Detsember 13 - Deepstack Big ante 1100€           Skip

Detsember 14 - EPT main 1B 5300€    Busto

Paraku finito mainiga, busto käsi - UTG Prantsuse väga loos agro pro opens 800 at 300bb Mp1 siiani väga 3-bet happy Hollandlane teeb MPst 2350  hero lowjackil AJdd 4-betib 5400 27k eff stack.Ofr fold MP1 call J97 Acc  Bet 34% jam turnja MP1 avab T8s. MP1 oli näidand 4h vs UTG 3-bet eelnevalt seega 4-bet seal väga okei selle comboga at some freq. Vaieldav kas flop chk, bet small või jam. Potis 13-14k herol 22k behind, läksin ingame bet callima kuna arvan, et meie käsi väga tihti hea kuna väga unlikely, et villainil 99, 77, QQ, KK, JJ ja blockime AA(99-77 always flats pre, QQ ja KK gets it in pre vs me) mis flatib 4-beti väga likely. Protectime vs KQ, QTs, AQ.. ja saame valuet halvematelt Jxidelt ja draws jne. Chkiga jällegi induceme bluffe turnis ja meie range tahab palju checkida seda boardi. Any feedback käe kohta appreciated.

Detsember 16 - 1100€ Single - re-entry

Pidin ka selle haiguse pärast ära jätma, seega 6300€ eest skipind turnasi. Kui lähipäevil terveks saan siis plaanin asendada skipped turnade € eest mingeid muid turniire.

17ndal on kaks satikat 10k€ turnale Üks on 1100€ singe re-entry ja teine 1600€ Hyper turbo freezeout. 18ndal 2200€ 8 max deepstack ja 1k NL turbo WTB 6 handed. 19ndal 2150€ 6 handed turbo  ja 1050€ Super hyper turbo. Nende turniiride vahel on valida, annan ette teada kui olen otsustanud mida mängima lähen ja kui kellegile investorile ei sobi eel nimetatud turniiridest osalus siis palun PM ja

arvestan osaluse välja. Kui keegi mode saaks need spami postid ära kustutada oleks kena.

Detsember 17 - Nl Hyper KO 1050€ - 

Jätsin eile selle ka mängimata haiguse pärast aga täna tunnen end paremini ja plaanin mängida 2200€ 8 handed deepstacki mille asendan 2.2k Eureka highrolleriga. Kui selle peaks bustima ja huvi on siis mängin õhtul 1100€ wtb 6 handed turbsi. Gl us!

2K turna bubble felt bad fo sho aga mängisin päris hästi in general ja ul, et mulli jäin. Mõned huvitavamad käed turnalt: 

27k eff bb500 J62ccc vs mp from BB def 45cs and c/r 1200 to 3500 mp call, turn 8c chk chk riv high club ja chkchk ja hero võitis showdownil. Arvan, et okei spot kus c/raiseda kuna inimesed c-betivad seda board texture palju ja neil raske jätkata kui piecei ei ole + meil equityt flushi ja gutteri näol ja blockime natuke flushe nagu 45cc, A4cc. Ingame ta size oli natuke suurem kui expectisin, et oma bluffidega betib vb sp oleks võind spoti passida aga mõtlesin, et see decent combo mida oma bluff ranges omada ja meil rohkem flushe kui tal ja JJ, 66, 22, J6s, J2s meil ka ranges mida ta võib expectida, et raiseme flopil.

üks käsi mis veel meenub ja millega rahul olen - Hero open QJo UTG 8 handed, väga 3-bet happysi tÜÜpe ei olnud seega open def fine, BB defend A45ss A  chk bet chk bet. Arvan, et see on hea spot ja perfect combo mida barreldada eriti kuna meil ei olnud potit seega ei blocki FDsi mis välja foldime ja QJ blockib AJ, AQ käed mis alati maha callivad 3, bb foldis turni.

ühes spotis tegin väikse vea kus EP avasin 55 fairly deep BB defend J97r Q  chkisime riverini ja betisin riverit, et 9xid, 7xid ja 8xid välja foldida kuna meil endal TT, potentially AT, T9s, JTs ranges aga fuck upisin sizingu riveris, oleks pidand suurelt tegema aga tegin ingame around pool panka mis on pretty bad ja sain karistatud BB callis 82hh :D Mu betting range peaks seal suuremalt tegema fo sho ja sizingu parast prolly callis lightilt maha. Siiani oli suht smoothilt läind kuni kuskil 7 mängijat rahadeni UTG avab suurema stackiga ja leian COlt AJo mida otsustan flattida ja BTN flattib ja BB 8bbga jammib ai ja UTG folds ja ma re shipin ja bb shows K7o :D wtf, kahjuks binkis ära ka raisk ja see oli veits dissapointing pot mida kaotada kuna oleks decent stacki saanud millega pre mull pressuret panna aj chipuppida aga nÜÜd langesin suht handcuffed stacki peale around 20bb. Viidi uude lauda kus chip upisin avangutega ja mõningad spotid kus 3-bet semibluffisin ja võtsin flopil maha. Järgnev käsi on vs middle aged vene mängija kes äsja toodi lauda ja on väga chaty. BB2400 eff stack around 110k bvb action ja hero BBl sb limps in ja herol Q2o, kuna see käsi suckib postflop siis arvan, et mingi freqiga seda raiseda eriti vs esimene limp on mõistlik kuna võtame poti pre maha decent amount mis on hea result ja kui callib siis kõige sagedamatel boardidel mis on Ahigh Khigh me võtame poti tihti maha kuna meie rangei hitivad need boardid paremini. Otsutasin raiseda 8500 ehk 3.5x kuna palju häid asju juhtub kui ta callib kuna meil range advantage ja positsioon seega ei mindi suuremat poti mängida. Villain callib ja räägib, et eelmises lauas oli sama olukord ja floppas tripsi ja byebye vastasega, et ma oleks ettevaatlik ja siis jauras mingid greedy jutu ka. AT9cc 3 J 

chk/chk flop turnil 8600 to 20k ja riveril betisin 19.8k. Flopi checkin kuna ei taha barreldama minna seda boardi ja delayed c-bet works fine kuna repin still JJ-KK, AA, Ax, Tx decently. River hea kaart kuna meil võib KQ, JT, JJ ranges olla mida nii mängisme ja tal a lot 9xi ja Txi + turnis snap callis ja mainis ka seda ise vocaly, et snap callis mis on obv weakness. Blockime KQ, QJ ka mis nice ja me ei pea väga suurelt sizema kuna Tx ja 9x foldib most likely aga samas ei taha liiga väikest sizei ka teha seega optisin for 19.8k mis näeb strong välja ka eriti agrole mängijale. SB foldis ja näitas 9x ja Ütles:"No trips". :D

2 left to money oli mental spot vs Max Silver - avan MP AAsh 15-16bb eff ja BBlt Max def w 17bb, KT9dd suhteliselt ebameeldiv board kuna tema defending rangei smashib see eriti mullis kus ta defending range tightim because of icm considerations.

Otsustasin, et checkin backi ja callin turn and river kui safe runout ja ei taha betida ja faceda raise very near to bubble oleks väga difficult spottis. Turn 8 pot 20k Max betib 12200, kaalusin jammi aga väga palju halvem ei calli mullis mind seal aga polnud päris sure pretty close kuna tahaks oma kätt kaitsta ja KQ, KJ ja mingi huge draw might call ikka. Otsutasin callida ja riv K, Max snap jammib ja ma tanki ja hakkasin temaga chatim ja Ütlesin, et ma arvan, et pean callima selle käega ja selle peale ta vastas "what you gonna do" mida mu mind tõlgendas tugevusena kuna bluffides ta ei võtaks seda riski, et sellist asja öelda near the bubble eriti + snap jam tundus fake ja reverse tellina tema poolt kes on mega aware sellest, et inimesed percievevad snap jammi as weakness kuna populatsioon bluffib a lot snap jammides lives for obv reasons. Siis Ütlesin talle, et sorri kui sind intensiivselt staren natuke ja selle peale ta pööras ennast tooliga Ümber aga mitte täiesti ja kui natuke ette kallutleda oli ta silma ja näo poolt näha mis tundus fairly relaxed + ta polnud nii teadlik, et ma näen teda seega suht hea spot readi saada. Kõik live readid arvesse võta oli mul ikka tough times kuna mängisin seda kätt cappides enda rangei aga otsustasin foldida ja ta näitas Jh ja kuidas ta seda näitas tundus, et tal oli + 30seci Ütles siiralt mulle, et tal oli KJ ja, et hea fold. Peale seda kätt jäin shordiks ja oli Üks tough spot veel kus mul BBlt 36k bb5k ja SBl massive stack ja Max silveril 18bb roughly, kaks rahadeni ja teistes laudades väiksemad stackid. Max jammib BTN ja sb folds ja leian 99 BBl. Täiega annoying spot ja tanki once again. Tean, et ta ei saa ka super wide olla selles spotis jammides aga JJ+ ta prolly raiseb seega ta capped ja tal lower pairs ranges ja suited Axid mille vastu väga hea equity aga obv flippan ka a lot ja arvan, et bustin tema rangei vastu around 38-40% kordadest aga foldides cash väga likely quaranteed, otsustasin foldida ja leppisime kokku, et ta näitab ja ma näitan. Näitas A7ss ja kui ma 99 Ümber tabeldasin laud läks wildiks regid kellel ICMist no clue hakkasid flamema mind kui bad fold jne aga Max Ütles, et okei fold ja Tom Hall kes ICM beast Ütles ka, et fold. 2k field ei olnud nii tough ka ja inimesed ICM puntivad tihti ja ma cashin a lot, 10kl peaks callima kus inimesed ei ICM punti as much. Paraku mingi 5 all ini shortstackid duubeldasid ja ma pidin lõpuks BBlt vs SB ai callima w T9o vs 77 oma 2bbga ja brickisin. Felt bad ofc aga arvan, et seda kogemust ka vaja ja Üldiselt mänguga rahul sellel turnal seega np. 

Cashisin for min @ SHT 1500€ ja skipisin 2k 6maxi. Selleks korraks ongi EPT läbi, tulemust kirja ei saand aga see eest õppisin väga palju ja oli Üldiselt meeldiv kogemus. Tänud Investoritele.

Tagastada buyinnid w MU - 4592€
Cashes - 1500€ 
Total - 6092€