Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
HoldOneTime

HoldOneTime OWF+EPT

Recommended Posts

Tere,

Plaan Prahasse kiire röövretk teha, pakun välja investeerimisvõimalust. Paketti kuulub ka Olympic Winter Festivali kaks bulletit. Diil sama mis alati, mängimata turniiride eest kannan sisseostud koos markupiga tagasi ning protsenti ostes omate paketist vastava protsendi kogu actionist, k.a. bountyd. Kellel Winterfesti alguseks rahad kandmata, nende osakud jätan endale.

9.12 OWF ME        2x€350
15.12 NLT                  â‚¬330
16.12 NLT                  â‚¬330
17.12 PS OPEN      3x€220
17.12 NLT KO           €2150
17.12 NLHT KO        â‚¬1050
18.12 NLT WTB 6-m €1100

€6320 w 12% MU=€7078.4

1% - 70.78

Eelmised stake teemad leiab siit foorumist, aga olen heaterdanud võib öelda :D

Rahasid saab kanda:

Skrill: kaido@kaido.ee

LHV: EE377700771000389050

SEB: EE671010302400135001

MÜÜn maksimaalselt 40% actionist

Sry et updatenud ei ole mõnda aega. Mängisin Prahas sisuliselt 3 turniiri vaid, olin sunnitud suuremad quittima, sest väikestes kõigil semideep run. Esimesel 300sel sujus alguses vaikselt. Ei õnnestunud erinevad spotid ja stack kahanes 8k peale 150/300 leveliks ja stackisin pre naisterahva vastu ära kes BB 3bettis, oli suht aggro olnud ja AKo vs 99, kohe semisurnud flopist.

Teisel PS Openi turkal grindisin algusest peale väikseid potte ja stack kasvas. Mingi hetk oli 25bb stack siis sellest 15bb kaotasin key flipi 88 vs AQs aggro regulari vastu, kui taga oli shortimaid ja flattisin EP avangut plaaniga ära callida shortid mis ka toimis, siis hakkasin masterdama 10bb playd, mis sujus kenasti ja sain stacki Üles ilma turniirielu ohtu seadmata, aga Üles liikusid ka blindid, võitsin nii mõnedki potid ja confidence ja illusioonid hakkasid suurenema. Key handiks jäi kui vanamees avas UTG ja UTG+1 panin sisse JJ 17bb, hiljem mõtlesin et see solid koht flattimiseks, sest uus laud ja vanamees võib räme nit olla + saaks domineeritud paaridega tagant sisse veel tÜÜpe, kuigi flat tundub ka strong. Võib-olla lihtsalt results oriented ka, kuna tagant ärkas KK ja gg.

Teisel 300 turniiril sattusin alguses suht heasse lauda mitmete vanameestega kuhu jäin päris pikaks ajaks ja sain häid reade mille pealt oli lihtsam otsuseid teha. Suhteliselt varakult võitsin suure poti kui UTG LAG fish avas ja aggrom fishreg flattis kohe kõrvalt ja sain squeezeda QQ hea image pealt. BB fish vanamees pani ca 20bb sisse 88 ja UTG+1 mõtles veidi ja uuris mu stacki ja rejammis suht korraliku stacki ca 80bb. Vajusin veidikeseks tanki kuigi plaan oli juba varem kõik osapooled ära stackida. Eelnevalt oli villain 3b happy olnud seega liialt ei muretsenud ja oligi JJ, väga loogiline hand. Pidas ja edasi oli korralik cruising the heater wave, kuigi suuri hande palju ei käinud, laud oli äärmiselt soft. Suure stackilisa sain nearing and on the bubble. Struktuur oli turbo ja pÜsisin hästi konkurentsis kuigi suuri käsi ei olnud Ühtegi, siis 14bb panin SB allini A3o ja sain niti käest slowrolli ATo-ga, 12. koht ja €690, suht standard jam. Kalkuleerin summad kokku ja shipin rahad ära, ilmselt jääb õrnalt plussi tänu winter festivali cashile. Game-wise overall jäin väga rahule ja tundsin et olen fieldist omajagu Üle, samas sain kasulikke õppetunde nagu alati. Tänud kõigile investoritele usalduse eest.

Tagastused 350+440+2150+1050+1100= 5090*1.12=5700.8

Cashid 950+690=1640

Total: 5700.8+1640=7340.8

1%=73.41

Kogu paketi kokkuvõtteks võib öelda et tagantjärgi tarkusena mängiks festivali alguspoolel, fieldid kÜll rexisemad kuid prizepoolid mõnevõrra kopsakamad. Palju jäi ka evente samale päevale, ehk järgmisel aastal peab veidi pikema tripi tegema, samas ise olin freshim ja investoril kindlalt kasumlikumad väiksemad paketid.