Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Naxer

Naxer EMV-le

Recommended Posts

EMV 2016 on peagi algamas ning kuna omal arvestatav live bankroll puudub, siis panen riskide maandamiseks osakud mÜÜki.

Seekord ei ole mu kavas päris kõiki turniire, jätsin välja HU ja PLO, kus mu EV on eelduste kohaselt madalam ning rahvakat ei hakanud ka sellesse diili panema.

Kava siis järgmine:

1. 09.04.14.00. ME 300€

2.10.04.18.00 NL Texas 8max turbo 150€

3. 12.04. 18.00 8-game 150€

4. 13.04. 18.00 NL Texas 6-max 500€

5. 14.04. 18.00 NL Omaha H/L 150€

6.15.04. 18.00 NL Texas Mixed Max 150€

Kokku moodustavad need buyinid 1400€, millest panen mÜÜki 40% ilma MU-ta.Ehk siis kokku mÜÜgis 560€ eest osakuid. Min Ühele investorile 2% total actionist ehk 28€ eest., 5% seega maksab 70€ ja 10% 140€.

Kui mõni turniir jääb mingil põhjusel mängimata-nt seepärast, et mõni eelnev turniir selajal veel kestab, siis selle osakud loomulikult tagastan investoritele. Samuti kirjutan pärast igat turniiri siia teemasse lÜhida kokkuvõtte oma turniirist.

Raha saab kanda Swedbanki EE722200221012079329 Marko Keskel või Skrilli naxubusiness ätt hotmail.com. Tuntud isikute puhul on aktsepteeritav ka maksmine enne ME algust olÜmpsis kohapeal sulas.

5% total actionist ikka, kokku 40% lihtsalt mÜÜn. Eks ma Üritan siis seda selgemaks teha.

5% total actionist ikka, kokku 40% lihtsalt mÜÜn. Eks ma Üritan siis seda selgemaks teha.

Nu siis sa ei oska arvutada! Kui 28 euro eest annad 5% total actionist, siis ma võtan kõik allesolevad % ära. Total pott sul ju 1400, millest 1% = 14 eurot, seega 28 euro eest peaks saama 2%. 

Esimeses postis kirjas:

Kokku moodustavad need buyinid 1400€, millest panen mÜÜki 40% ilma MU-ta.Ehk siis kokku mÜÜgis 560€ eest osakuid. Min Ühele investorile 5% total actionist ehk 28€ eest.

10 %

Kirjutasin diili tingimused selgemaks algses postituses, total actionist parem mÜÜa ja hiljem ka väljamakseid sama protsendi järgi teha. Seega võtad ehk nt 4% total actionist, tollesama 56€ eest kui still huvi. Vabandan segaduse pärast.