Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Rain

Praha Poker Festival&EPT (r66ba0)

Recommended Posts

Tere,

Olen Rain Heeringas ja plaanis veeta 2-16 detsember Prahas pokkerit mängides. Olen harjunud mängima järjest pikki perioode ja ei usu, et tekib raskusi 2 nädalat järjest pokkerit mängida. Kavasse lisasin igale päevale Ühe turniiri, aga on ka palju mitme päeva evente, et kui peaks teise päeva jõudma siis osad turniirid jäävad lihtsalt ära ja tagastan nende eest raha koos MU.

Varasemad tulemused:
http://www.pocketfiv...rofiles/r66ba0/

http://pokerdb.thehe...hp?a=r&n=380659

http://www.olympic-c...ng.view.64330/2

Selle aasta online graph:
see_aasta.png

Riskide vähendamiseks tahaks mÜÜa osalust kuni 30% järgmistes turniirides:

2.12
€200 + €20 WPT 8-Max Event
3.12 €500 + €50 WPT Big Stack Open Day 1
4.12 €1000 + €100 WPT King's Special Event Day 1
5.12 €500 + €50 EPT 2 NL - Turbo
6.12 €300 + €30 Prague Poker Cup - Flight 1A
7.12 €1,000 + €100 Eureka Main Event - Day 1B
8.12 €500 + €50 EPT NL - Shootout - final at 16:00 - CAP 64 - 8 handed
9.12 €315 + €35 Redbet LIVE ME day 1A
10.12 €500 + €50 EPT NL - Turbo
11.12 €150 + €20 Redbet Turbo Deepstack
12.12 €500 + €50 EPT NL - Turbo
13.12 €1.000 + €100 GrandLive Main Event Day 1
14.12 €200 + €20 GrandLive NLH
15.12 €300 + €30 GrandLive NLH

Kokku buy innid: 7670*1.1MU 8437 ja 1% 84.37 5% 421.85

2% Tarmo
10% marcoloco
6% Kaspar
2% Oskar
6% HoldOneTime

4% priva

Swedbank: EE602200221042289710 SEB: EE121010602400258002 RAIN HEERINGAS 

Pood siis kinni selleks korraks ja rahad võiksid olla laekunud 1. detsembriks. Turniiride tulemustest ja huvitavatest kätest annan siia samasse teemasse teada.

Aitäh kõigile investeerijatele ja gl meile!

Esimene turniir seljataga ja langesin välja juba 6ndal levelil. Ei saanud mängu korralikult käima ning ei suutnud vist Ühtegi korraliku poti võita. Mõne väiksema sain cbetiga endale aga see oli ka kõik. Bustout käsi ma jammisin 15bb LJ positsioonilt AJo, kuna HJ ja BTN olid ka suht flathappyd härrad siis ei tahtnud niisama ka avada sellise stackiga seda kätt. 

€550 deepstack turniir ka läbi minu jaoks. Langesin paar levelit ennem päeva lõppu. Olin muidu terve turniir päris keskendunud ja panin tähele mis lauas toimus, kuid just see käsi vaatasin korra kõrvale kui UTGl olev keskealine hobimängur avas ebastandartse sizinguga. Blindi level oli 2400/1200 ja mu stack täpselt 82k ja ma MP positsioonil KKga, ning UTG oli avanud millegipärast 9k, kuid ma ei pannud seda tähele ja arvasin, et ta tegi mingi std avangu kuna nägin ainult 5k chippi ja siis paar väiksemat, kuna ei  teinud 100se chipi ja 1k chipil vahet. Sellepärast proovisingi ma teha 13,5k 3beti kuid läks arvesse kui min 3bet 15.6k mille UTG callis, ja pot oli siis 36k flopile minnes. Flop tuli ohutu 279ss, ta checkis ja ma panin 13,4k ja sain insta all inni vastu, ma snappisin ja vastas A4ss ning ta sai turni masti kätte ja ma out. Varasemalt oli meil Üks sarnane käsi kus ma pre 3betisin positsioonist jälle KK käes ruutuga ja cbetisin väikselt Axxdd boardi, kuigi oleks pidanud järgi checkima, aga sain seal c/r all inni vastu jälle. 

Täna õhtul siis 1100ne event.

1100 KingÅ› special algas Üsna hästi ja sain kahe esimese leveliga 25k pealt 35k peale ja laud tundus suht hea mängimiseks. Siis tegin Ühe kaheldava 3 barrel bluffi kus reppisin suht narrowt value ranget.200/100 levelil avasin UTG pealt 600 AJcc ja sain BTNilt ning BBlt calli ja pot flopis oli 1900 ning ma tegin T63c boardil cbeti 1050 ja sain btni calli(tema stack umbes 20k). Otsustasin, et barreldan kõiki ristisid poisse emandaid kuningaid ässasid ja turni tuligi risti 5. Pot oli selleks ajaks 4k ja ma betisin 3050 turni, et panna palju pressuret peale tema paaridele 99-77 ja nõrkadele Txdele. Mõtlesin, et soodsad barreldamis kaardid on A K Q J, ristid, kuid barreldasin ikka 6s ka, kuna siis tal vähem seti kombosid ja riveris tal ikkagi raske callida ka Txiga sest see bluffcatcher siis ja ma blokin tema tugevaid Tx kombosid oma A ning ka Jga. Panin riveris 6500 ja sain tank calli KT käest. Pole kindel kas see play oli hea või oleks pidanud riveris alla andma. 
Peale seda kätt sain AA vs KK preflop sisse ja sain stacki 40k peale, siis järgmised 2h eriti olukordi ei tekkinud, kuid vaikselt sain ikkagi stacki 50k+ peale kasvatatud. Peale 2st pausi tuli kohe Otti vastu käsi, kui avasin EP pealt A4s 1800 flop oli 942, tegin c beti ja ott callis, turn oli 3 ma check/callisin 6500 beti ja river A jälle check/callisin 13k beti, kuigi oleksin võinud ise leadida siin. Otil oli 44 ja mu stack jäi 26k peale kui blind oli 800/400 ante 100. Järgmine käsi olin kohe BB ja uus tÜÜp mingi kokteil käes avas EP pealt 1700, MP pealt Ott callis, ja BTN ka callis ja ma callisin ka oma 93oga kuna pot oli minuni jõudes 6400, ning ma pidin maksma ainult 900, et floppi näha. Flop tuli T93ss, ma checkisin algne agressor tegi 4500 ja folditi kuni minuni. LÜkkasin all inni oma stacki ja sain snap calli JJ käest, turn Q ja river 8 ning ma out.

Täna mängin 550st turbot.

550 Turbol jäin 40/169 ja 23 said raha. Ise jäin oma mänguga päris rahule, kuna olin terve mängu keskendunud ja suutsin jälgida mängu ning vastaste stacke päris täpselt. Huvitavamatest kätest jäi meelde alguse käsi kui HJ avab esimesel levelil 150, ma callin CO pealt JTs ja BTN 3betib 450 peale ja me mõlemad callime, oleme 300bb eff. Flop tuleb QQ2r ja checkime läbi, turn tuleb A, ja jälle checkime läbi, river tuleb K ja ma panustan 900, BTN tegi nÜÜd selliseid hääli nagu tal Üldse ei meeldiks see olukord ja tankis siis mingi minuti ja raises 4500 peale ja ma snap foldisin, kuna nii palju kui ma näinud olen siis selline teesklemine on alati nuts olnud, ja mul pole siin vaja paljude BBde peale mängida kui parim asi mis ma saada võin on split. Pärast 300/150 levelil olime 40bb deep ma SB ja ta BB, folditi minuni, ma avan KJhh 900 ja ta callib kiirelt. Flop AhQh9 ja panustan 1000 ja ta callib kiirelt, turn 9x ma checkin, plaaniga callida ta raise, kuid seda ei tule. river oli 7x ja ma checkisin jälle, ja ta teeb kiirelt 2500, mõtlesin, et ta ei repi väga midagi sellise liiniga ja callisin maha ning ta muckis. Peale seda läksid stackid suht shortiks ja sain tipp hetkel oma stacki 80k peale paari flipiga ja vargustega. Bustout käsi oli AQs 10.5bb jammisin UTG pealt, sain AK käest calli ja gg.

Täna mängin Praha cupi.

Praha cupil langesin juba 3. levelil kui 100bb deep callisin UTG 400st tõstet T9hhga BTNi pealt ja BB completes ka. Flop tuli J36hhh ja checkiti minuni ma tegin 700 to 1275 poti ja sain BB käest calli. Turn tuli 4s ja BTN check raises mu 1800se panuse 4100 peale, ma lÜkkasin all in ja ta callis mõningase mõtlemise peale Ah5xga maha ja river tõi talle kõrgema masti. 

Täna siis Eureka main event day1b.

Sain Eureka Main evendil teise päeva läbi raskuste 25,8bb stackiga. Peale teist levelit oli juba algsest 25kst alles vaid 5300. Kuna alguse poole oli Üks käsi kus sain set over set olukorra fishi vastu T65dd Q 2 kus callisin 66ga flopi check raise turni beti ja riveri beti ja vastas oli TT. Peale seda saigi alustatud juba oodatust varem 25bb mängu ja suht terve päev oli mu stack 17-30bb vahel ja mingeid huvitavaid postflop spote ei tekkinudki. Mängisime 10max lauas ja tuli Üsna nitiselt lasta ning oma spote oodata. Päeva jooksul veel pidin kolima ka 6x uude lauda, et väga ei tekkinud kuskil mingeid reade või dÜnaamikat mida saaks oma kasuks pöörata. Korra tegin Ühe suckoudi kui 17,5bb open jammisin BTNi pealt A6s, kui taga oli Üks kosmonaut kes avas tihti kas 6x 5x või 4x, olenevalt palju tal chipse kätte sattus see hetk. Sain temalt calli ja ka BB leidis käe ja jammis, olin A8o ja 99 vastu ning laud jooksis A45 6 J ja sain tripli. Peale seda olin täitsa carddead kuni päeva lõpuni. 

Tänu sellele jääb 550 8max shootout vahele ja kui pole enam mainil sees siis mängin õhtul 330st prague cupi selle asemel. 

Kahjuks langesin juba 3ndal käel kui 7handed avasin hj pealt 99ga 5500 sain co suurelt stackilt 3beti 13800 peale ja ma ajasin stacki sisse. 99vsAQo flip kahjuks ei tulnud ära.

Eilsel Redbeti ME ei saanud edasi teise päeva, langesin paar levelit ennem lõppu A6o vs KJ sblt 3bet jammisin loose BTN minraise vastu 16bb. 

Täna bustisin 550se turbo kui blindid olid 1200/600 UTG+1 avas 3k ma jammisin 15k QQga sb lÜkkas ka all inni 21k ja UTG+1 callis ka veel ära ja vastas oli AA ning KK. Varem väga olukordi ei tekkinudki turniiril. Oli muidu iseenesest hea laud, vaid 2 head regi oli vastas ja Ülejäänud 7 olid hobimängijad. 

Mõtlesin skippida 12. toimuva 550 turbo, et puhata Üks päev ennem Grand Live.

170 Turbo deepstack jäeti ära kahjuks ja kui juba kohale olin läinud siis otsustasin selle asemel mängida Redbeti ME teise bulleti, kuna field on seal väga soft ja valued peaks kõvasti olema. Võtsin puuduoleva 180 eurot sellest 220st mis Ükspäev Üle jäi, et siis praegu veel 40 eurot vaba raha. 

Esimestel levelitel ei saanud Ühelegi asjale pihta ja mingi asi läbi ei läinud, tänu sellele oli stack vaikselt langenud 50k pealt kuni 36k peale. Siis oli 600/300 level ja Üks väga täis mees kes polnud esimese 100 minutiga Ühtegi kätt mänginud avab järsku UTG pealt 6125 ning mul on UTG+2 peal käes QQ ja väga raske otsus ees. Oleks ta varem ka sellisi asju teinud siis ilmselt oleks sisse ajanud, aga kuna see ta esimene kord Üldse mingit kätt mängida siis võib arvata et tugev. Otsustasin flattida seal ja SB flattis ka. Flop tuli KT9ddd mul ruutut pole, SB tegi 19k poti 3500 mille peale UTG snap jammis, ma foldisin ja SB callis maha 60bb AxQd  ja UTGl oli KK. Siis vahepeal sain väikeste potidega stacki 40k ligi. 1000/500 levelil avas MP pealt  agresiivsem hobimängur 2200 kui blindil olid nitid ja ma olin kohe peale teda AJo ning callisin teda. Flop tuli A65cch ta checkib ja ma panustan 2200, mille ta callib suhteliselt kiiresti. Turn tuleb Ah mis toob lauda ka teise fd ja pot on 10k täpselt, ta checkib ja ma panustan 5800, mille ta callib. River tuleb Q ja kõik fd missivad, kuid nÜÜd millegipärast hakkas ta toolis nihelema ja mõtles vist panustada seda kaarti. Oli väga ärevil igatahes ja liigutused ei olnud enam loomulikud, nagu pÜÜaks varjata midagi. Ta checkis ja kui ta poleks sellised signaale saatnud oleksin ilmselt betinud riveri, aga tänu sellele checkisin järgi ja tal oli QQ käes. Siis allesoleva 30k ligi mul stack jäigi vahepeal kõikudes korra 40 peal ja siis kohe tagasi 30 peale. Viimane käsi UTG+1 limpis MP pealt limpis järgi, mul HJ peal 99 ja 15bb, lÜkkan all in, UTG+1 jammib Üle mingi 50bb ja MP foldis. Vastas A3dd ja lauda tuleb talle mast, ning ma out paar levelit ennem päeva lõppu. 

Tänase 550 turbo skipin, et puhata tiba live pokkerist ja homme mängin siis Grand Live Main. 

Ty. Eks olin riskidega arvestanud ja tean, et turniirides võib väikese sample peale kõike juhtuda. Sellise asja pärast pead kindlasti norgu ei lase, vaid proovin võimalikult palju õppida sellest kogemusest. 

220sele turbole ei jõudnud, kuna olin Grandil sees veel ja 330se viimase evendi jätsin ära kuna poleks ilmselt A mängu mänginud. Viimasel mängupäeval olin juba natukene väsinud ja ei suutnud enam pote nii kiiresti välja arvutada ja kõike lauasolevat tähele panna. 

8.12 €500 + €50 EPT NL - Shootout - final at 16:00 - CAP 64 - 8 handed asendasin €330se Prague cupiga.
11.12 €150 + €20 Redbet Turbo Deepstack asendasin €350 Redbet mainiga
12.12 €500 + €50 EPT NL - Turbo Jäi mängimata
14.12 €200 + €20 GrandLive NLH Jäi mängimata
15.12 €300 + €30 GrandLive NLH Jäi mängimata

Kokku jäi mängimata 1140 euro eest ja see koos MUga kuulub tagastamisele, ehk siis 1140*1.1 teeb 1254 ja 1% eest kannan €12.54 tagasi selle nädala jooksul.