Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
LimpAndStab

Gratitdude exploring and exploiting Prague!

Recommended Posts

Hei!

Plaan minna HoldOneTime'ga Prahasse mängima ja võitma  WPT, Grandlive ja EPT turniire.  MÜÜksin Järgnevast kavast 40% -

WPT 8-Max event 550€ 20:00

WPT 1100€  Dec 4 18:00

WPT 1100€  Dec 5 18:00

Grandlive ME 1100€  Dec 13 15:00

EPT:

Eureka Main 1100€ Dec 6 or Dec 7 12:00

550€ turbo Dec 12 12:00

1100€ NLH 16:00 Dec 13 

550€ Hyper Dec 8 18:00

1050€ Big ante Dec 10 17:00

1050€ WTB 21:00 Dec 15

1050€ hyperturbo bounty Dec 14 23:00

Total 10300€ w 15% MU 11845€ 0.5% = 59.2€   1% = 118.45€   5% = 592.25€

Kui mõni turniiri jääb mängimata, siis sisseost koos juurdehindlusega kuulub muidugi tagastamisele.  Palun arvestada MTT pokkeri variatsiooniga ja investeeringuga kaasnevatest riskidest.

Kajastan siin samas teemas toimuvat ja huvitavamaid käsi. gl us!

Bustisin 550€ 8 maxi. Jäin sooritusega päris rahule, suure osa oma chippidest kaotasin Kalju KratovitÅ¡ile kes mind ka lõpuks bustis KJs < AA 11bb eff HJ vs CO. Key hand Kalju vastu  - 9.3k eff at 100/200 ante 25  Kalju avas 500 ja 3-betisin 500 to 1400 w 76s ja Q98hhc c-betisin 1.5k to 3200 ja turnil 3c panin ta all ini potsize betiga ja ta callis AQ mis riveriks oli best hand. gg next tournament

heihei, sain läppari korda ja vahepeal olen bustind 550€ hyperi kus kaotasin flippi 66 vs AK ja siis jammisin 9bb w QJo Mpst ja ei tahtnud tulla vs AK ja AK. Eureka maini ei saand ka väga pikalt mängida kÜll aga esimene käsi mis mängisin oli selline - Co opens 2.2x 24bb eff ja BBlt 43s defendisin ja nägime flopi 335ss mille peale vastane peale mu checki lausus all in ja snap ja showdownis KK mis ei saand abi, easygame. Siis chip upisin nats spotis kus MP avangu vastu BBlt defendisin 32s fairly deep, K83h c/c callisin ja turnil 7h MP barreldas pool poti mis tundus weak kuna expectin, et barreldab oma tugevad value käed suuremalt arvestades, et minu ranges palju Kxi mis ei foldi anyway ja 8x mis likely callib turnil ka. See mainitud arvan, et c/c best kuigi c/r ka option aga polnud selles nii kindel ingame ja pole siiani. C/callides turni ma ei usu, et ta bluffib väga palju rivereid ja meil showdown value. River x ja chkchk ja MP muckis ja Ütles: "heart should have come". Siiani tundus nagu smooth sail kuni tuli käsi kus MP avab CO vanem mees kellele meeldib tihedalt floppe näha callib ja BTN callib, situatsioon pakkub mulle soodsad oddsid BBl Q6ccga floppi vaadata ja flop Q58cc chkin official raiser C-betib CO fold BTN call ja ma callin ka, turn 7c mida otsustasin leadida kuskil 9.6k to 15k ors ja MP jammis all ini approx 27k ja BTN re jammis kattes mind (29k  suhteliselt kähku ja peale mõndaaega mõtlemist otsustasin foldida eriti kuna BTN tundus väga relaxed ja all ini kiirus tundus väga nutted ja MP showdownis T9cc ja BTNil AJcc. Oleks BTN paremini välja mängind seda olukorda oleks mul palju raskem otsus aga likely olen ikka beat kuna leadin turni mis hittib minu range väga hästi oop vs 2 opponets ja flopil oli action 4 way millesse algne raiser c-betis ja flop hittis meie kõikide rangesi fairly well. Käsi millega bustisin oli decent dissapointment ja poor play aga jällegi learning experience. UTG avan AA @ 400/800 to 2k 35bb eff ja HJ ja CO tulevad peoga kaasa sarnase stackziega vb mõlemal natuke vähem kui 35bb ja BB noor online kid 3-betib to 8k mille ma ingame otsustasin callida aga nagu ma selle calli ingame tegin sainaru, et see oli retarded option ja oleks pidand jammima kuna callides inviten teised tÜÜbid ka callima suhteliselt korrektselt(nagu juhtus) ja once BB squeezib selles spotis siis ta range fairly strong ja likely to stack off aga callides võin missida valuet JJ, QQ tÜÜpi kätelt kui neile scared cardid, A või K flopile tulevad. ühest veast mulle ei piisand selles käes vaid otsustasin flopil KQQhh jammida peale seda kui BB checkis approx 25k to 36k mis ei make Üldse sense arvestades BB range ja, et mul millegilt halvemalt keeruline valuet saada ja protectida ka millegi eest ei ole vaja arvestades stack to pot ratiot. BBl oli KK ja im out, checkima oleks obv pidand ja oleks saand ära veel käest kui ntks HJ või CO oleks jammind ja BB re jam aga vb ma tahtsin avoidida tough spotti turnil kui CO ja HJ checkivad ja BB betib ja läksin easy way out ja olin annoyd, et pre flattisin ka ja mõtlesin, et 25k left ja pot huge im all in. Potential mental leak millega tuleks tegeleda. Skippisin 1050€ big ante.

Jäi eile mängimata 550€ turbo kuna mängisin RedBeti day twod. Täna Grand Live ME ja kuna päris mitu turniiri mängimata siis mõtlesin, et juhul kui esimene bullet busti siis teen Ühe re - entry mängimata jäänud turniirde eest. Juhul kui tunnen, et suudan ikka enda A mängu mängida ja ei ole mõjutatud esimese bulleti bustost. Kui keegi nõus ei ole siis let me know.

kaido - 5%       339.25€      3218.55

andu - 10%       678,5€         6437.1

marcoloco 5%    339.25€        3218.55

tarmo - 2         135.7         1287.42

mÜÜr - 5%        339.25€      3218.55

valdo - 0.5%      33.9         321.855

tonis -  2.5%     169.6          1609.275

kaspar - 5%        339.25€       3218.55

oskar - 1%         67.85           643.71

runnar -1%          67.85        643.71

fatpizza - 2       135.7         1287.42

assamalla - 3       203.5         1931.13

Esimene summa on tagasimaksed mängimata jäänud turnade eest koos markupiga ja teine summa profit cut grand live hitist. Kannan rahad Üle kui olen Grand live rahad kätte saand. Aitäh investimast.