Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
HoldOneTime

HoldOneTime'ga highrollereid loputama

Recommended Posts

Heihei!

Plaan Highrollers in the sky'd mängima minna ja paiskan 40% osakutest mÜÜki. Variatsiooni vähendamiseks lisan "paketti" ka reedese OOPS turniiri. Seega hiljemalt neljapäeva õhtuks oleks hea kui rahad oleks ära kantud (tegelikult kolmap lõunast vist läheb highrolleri regamine lukku juba). Kui neljapäeval kandmata, siis jätan osakud endale. 1% paketist tähendab 1% mõlema turniiri auhindadest, mängimata jäämise korral tagastan sisseostud koos markupiga. Kõik lisaauhinnad jäävad staketavale ehk mulle :D (OOPS FT added value ja karikad jms)

Sisseostud €1100+€110=€1210+MU 10%=€1331

1%=€13.31

5%=€66.55

Eelmised stake teemad: 

http://foorum.abcpokker.ee/index.php?/topic/1713-holdonetimega-ept-barcelona/

http://foorum.abcpokker.ee/index.php?/topic/1454-holdonetimega-wpt-amsterdamsuperweekend/

Eelmiste stake teemadega võrreldes on õnne osakaal ilmselt keskmisest suurem, sest tegu siiski kahe live turniiriga. Palun ärge investeerige raha, mida te ei ole nõus kaotama, ei taha tekitada kellelegi negatiivseid emotsioone :)

Rahad kandke siia:

EE671010302400135001

Kaido Koorits

GL to us

ErichKrieger 15%

marcoloco 15%

GratitDude 10%

matutatu 2%

Välja mÜÜdud

Highrollerid loputatud, 8k+sendid sain diiliga. Kirjutasin telefoniga browserisse pika jutu OOPSist ja Highrollersi esimesest päevast, obv kustus ära kui kogemata back vajutasin :D Puhkan välja ja kirjutan homme täpsemalt, kui suudan enda mängu vast objektiivsemalt hinnata ka. Rahadega võib mõned päevad minna kui Triosse kontole kantakse ning sealt välja kantud saan.

OOPS:

Oopsil kuivasin sisuliselt esimesest minutist peale. Pickisin spotte hästi ja hoidsin variatsiooni madalal, kuid midagi ei õnnestunud.

Kaardijooks samuti ei toetanud (käis palju 2xo), millega ei olnud isegi mõelda midagi, sest tänu mu imidžile nende kätega pole mõtet võimlema hakata ja ootasingi oma momenti, mis ei tahtnud väga saabuda. 

Lõpuks leidsin A5o ja sain 9bb duubli vs TT. Tegin mõned standard avangud ja stack jäi samaks, kuid blindid suurenesid.

Siis tuli spot kus Carmen avas EP (oli Üllatavalt palju avanud EP'lt) ning jammisin 16bb 88 CO vist või BTN ja BB coldcallis AQcc, Carmen foldis as expected.

Board AQ8xx. Double up. Jälle kuivasin mõnda aega ca 24-25bb peale ja Tarmo Mõttus avas BTN (või CO, aga suht sure et BTN :D ) ning otsustasin BBlt jammida 22. 

Sain snapcalli ja holdis vs AKdd. Siis sain juba parema stackiga oma mängu mängima hakata, aga kuidagi Üldse ei sujunud see mäng, samas enesetunne oli hea ja nautisin pokkerit.

Midagi väga suurt ei toimunudki, kõik standard pokker ja lõpukäsi oli FT mullis kui Ott Jaakson avas BTN ja ma BB jammisin 55 16bb, ta callis JQs ja ma out. 11. koht, gg ja next tournament tomorrow.

Võin mõne stacksize või positsiooniga eksida, sest see oli juba päevi tagasi ja järgmine event oli väga sÜndmusterohke.

Üks huvitavam käsi oli sul veel, kui Ott-i vastu riveris maha panid, päris suur pank läks sinna, ma ei mäleta täpselt mis seal maha jooksis

Meenub tõesti, et mingi suurem pot oli. Kui keegi boardi suudab meelde tuletada, vast tuletan meelde, mis mul oli ka :P

OK, meenus suht kiirelt, 3bet (minu poolt 3betitud obv) potis hittisin top two T7cc-ga, täpselt boardi ei mäleta, aga sain riveris raise ja tglt oleks pidanud riveri checkbackima Üldse, sest ei olnud milleltki valuet saada :P

Väga vahet pole, kas mul seal toptwo või straight vms, kÜsimus selles kas ta on capable seal bluffima, minu vastu mingi väike % ajast probably on, aga ma arvan et see on liiga väike % ja retarded oleks callida seal. Anyway jah, oleks checkbackima pidanud and that's it.

Huvitav Ottilt kuulda muidugi mis tal seal oli, aga ma 100% sure et see hea fold ja tglt ei oleks pidanudki nii kaua mõtlema, aga mul tihti leak et teen otsuseid liiga kiiresti ja ei mõtle enda peas 100% kõike läbi ja pärast kahetsen, sest tagantjärgi mõeldes Üks või teine asi tundub kinda obvious ja easy :D Lives Ülioline isegi calldowne tehes live reade jälgida kuidas keegi käitub erinevates situatsioonides, et pärast oleks lisainformatsiooni mida otsustusprotsessi kaasata. Isegi parimad live mängijad annavad kergeid live telle ära, tuleb osata neid spottida lihtsalt. Mul lives mingi osa roist tuleb kindlasti live tellide pealt, nende olulisust alahindavad vaid mängijad kes neist midagi ei jaga (peamiselt online mängijad). Mõned minor leakid on veel, mille lappimisega tegelen hetkel.