Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Madise spinnide challenge

Recommended Posts

Tere!

Olen Madis Tallinnast ja võtan ette Spin and Go'de selgeks õppimise, see päevik on progressi kajastamiseks. Tahaks mingit kiiremat mänguformaati lasta kui turnad ja spinnid on just hea mõnus formaat kus hetkel vast ka kõige rohkem lihtsat raha. Seni olen mõnikÜmmend spinni teinud. 

Esialgu kõige tähtsam on nimevalik, ei saa ju minna mÜtsiga lööma, tuleb valmis olla. Winas võib tihti näha eesti lauljaid mängimas, Tanel Padar, Taukar, Koit Toome. Tahtsin võtta üllar Jörbergit, aga Wina soft paraku täpitähti ei salli, niisiis tuli teine valik Erich Krieger.

Kumb on parem? Otsustage ise -

Sellega on pool võitu juba käes! 

Edasi on plaan õppima hakata ja madalalt Üles grindida. Jätsin kontole tonna ja proovin Üles geneda.

Kriiger.JPG

Mängukohaks taas Winamax, seal vast veits nõrgem tase kui Starsis, aga madalal actionit kÜll. Alustan €2 ja €5 limiitidest. Olen ka mõnevõrra kõrgemaid mänge mänginud, aga annan endale aru, et ei pruugi hetkel uues formaadis isegi €5stes +ev olla, alustan madalalt, et kooliraha palju ei läheks. Kajastangi siin seda teekonda.

Et motti rohkem oleks, siis veerand projekti kasumist kuni novembri lõpuni, miinimum €500 annetan detsembris heategevuseks. Plaan selle projektiga aasta lõpuni vastu pidada, kui spinnid meeldima hakkavad ja ei juhtu nagu 6max HÜperites (seistmeste biitimine, SNE challenge ja muu värk, jooksin 525 sisseostu alla EV), siis vast kaugemgi.

Nagu üllar ja Erich koos Ütleks: tantsule, sõbrad!

Esialgu on eesmärk 1000-1500 mängu kuus teha, alates novembrist vast juba 2000-2500. Top volÜÜmi mängijad lasevad vist 7-10 000 mängu kuus. HU SNGdega olen vist saanud kusagile 2k kanti kuuvolli ja 6max htsid olen ka 5500 kanti teinud, ei ole võimatu midagi poole kohaga mängides. Nagu Henry Ford Ütles, "Wether you think you can or you think you can't, you're right!" Alguses tuleb ka SNG oskustelt rooste maha pÜhkida, võtan Mersenneary HU raamatu käsile. Kui peaks soovi olema, siis võin ka seda teistega jagada, HUSNG.com jagas seda ise tasuta.

Sealt raamatust algusest kohe paar head asja meelde tuletatud:

- õppida tasub seda, mis maksimaalselt tulemuse paranemisele kaasa aitab. Nt PP'de offtopicu või Greensteini "Ace on the riveri" lugemine on mängu õppimise seisukohalt täitsa 0 kasuteguriga, kuigi võivad olla meeldivad või mugavustsoonis täiesti sees olevad tegevused. Teisest kÜljest HRC, ICMizeri või Flopzillaga rangede täpsemaks kruttimine võib olla igav ja nÜri, aga just nendega saavutabki enda mängus edu, nendega lihvib kasumi teenimise kohad tõsisteks 3D Rahaprinteriteks. Hiinas prinditakse juba maju: http://www.dailymail.co.uk/news/peoplesdaily/article-3155972/Your-home-click-away-construction-company-unveils-3D-printed-villas-built-3-hours.htmlNiimoodi tuleks ka pokkeris raha printida ja seda juba mugavustsoonis passides ei saavuta.

- õppimise kasutegur on seda suurem, mida sagedasem see situatsioon on. Nt UTG vs MP flat postflop 3barreldamisspot A96 boardil on kindlasti huvitav ja avardab pokkerimõtlemist, aga kui põhimäng on spinnid ja hero BB'lt foldib BvsB 6bb effective shovele K2o, J9o, siis tuleks just selle asjaga tegeleda!

Tal oli ka korralik väljend masturbeeriv õppimine :D õppimine, mille kasutegur on nulli lähedane. Igasugune nt pokkeri kohta ilukirjanduslik jura, tulemused, nt highstakes cashi/turnade videod, nendest ei õpi mitte midagi. Lõpeta onamine ja tegele sellega, mis ka tulemust toob. Maailm ei võlgne kellelegi midagi, kõik mis sa saavutada tahad, tuleb ise ära teha! 

Läheb juba nats mindseti teemasse ka, aga hea video, olen vist oma 50 korda vaadanud seda aastate jooksul:

Seda first things first õppimise teemat edasi arendades, siis esialgu meeldetuletuseks töötan Mersi raamatu läbi, sealt edasi HRC'ga väga palju tööd. Nt Ühel heal eestlasest spinnide mängijal on erinevate spottide range charte sein täis prinditud, ise sai ka varem omajagu rangesid välja prinditud ja tööd tehtud nende kallal. Aga ka see päris tippu ei vii, mingi hetk tahaks bighusla spinnide videopacki läbi töötada ja sealt edasi tuleb teiste asjalike mängijatega koos stratti ja käsi arutada. Nt Mell meil ka spinne katsetamas, temaga eelräägitud juba sessi kohta, mingi hetk tahaks ka Ranno mõistustuses sorkida spinnide koha pealt, ta crushib. Tõmbab meil suletud osas ja skype grupis ka spinnide teema käima korralikult, spinnid võiks vabalt turnapro uus lisaharu ja tegevussuund olla. 

Pole veel päris hoogu sisse saanud, muid asju palju siin viimasel ajal. Käivet olen siiski teinud juba kÜmnetes eurodes!

Krieger.JPG

Nagu lõpust näha, käisin Talleggis, ostsin mune ja juba shotin €5seid! Mitte miski pole minu jaoks võimatu! Jänes shampust ei joo! 

10996659_993129717364712_213510762487097

Väike offtopic, eile Olybeti livel sain 3. koha ja ca €970 kanti. Ikka päris kaua kestab see turna, kusagil 4-6 vahel lõpeb tihti, ega ka eile lÜhike polnud. Vana hea jäin finaallauas magama ka ju, 5 handedis hakkasid summad veits tõusma, siis läks uni ära.

Nii on nagu elu käib:

pole siin vahepeal päevikut updatenud, tuletati meelde lausa. Pole väga teadlikult mängu arendanud siin vahepeal, korra käisid Ranno ja Kaido kÜlas, sai veits pelatud ja arutatud stratti, aga see oli ka selline poolfun istumine. Mõtteid siiski sain, mingi hetk kui rohkem aega mõelda siis proovin enda jaoks konstrueerida erinevaid limpimis, mr- ja shoverangesid nii 8-18bb vahemikus erinevate vastasetÜÜpide vastu. Pean õppima rohkem limpimist kasutama, see ikka väga võimas relv spinnides (mõni aasta tagasi oleks enamus rekse välja naernud et limpimine võiks hea relv olla :D)

Las pilt räägib ka oma tuhat sõna ära, siis pean ise vähem pobisema:

krieger.JPG

Midagi erilist pole, be kandis veel, koos Wina seriese depo boonuse ja RB'ga ca €30 siiski plussis. Ei oska öelda kas biidin juba või mitte, vast on halba jooksu olnud sest kõrgematest kordajatest olen 5stes 10x auhinnafondi saanud vist 6x, korra 50x, mõned kÜmnesed shottisime Ranno siinoleku ajal ja siis sai ka selles limiidis 10 ja 20x kordaja, neist olen võitnud ainult Ühe €5 10x mängu. Vahet pole, see on alles algus. Pole veel rahateenimis limiitki, peaks €25stesse jõudma ja neid mingi 4-5k laskma, sellega vast teeniks juba mõned korrad Üle keskmise. 

Enda peale olen siiski pahane et nii vähe arengut olnud. Paraku olen siin veits palju Ülesandeid võtnud endale, Turnapro, see challenge, mõned teemad veel ja hetkel ei suuda ära händlida. Enda magamistoast töötamine ei ole väga produktiivne, lapsed jooksevad pidevalt ringi, mÜra on palju, mul teatud keskendumisprobleemid ka. Kaalungi variante kas võtta kontor või äkki tegelt suurem korter, et saaks eraldi toas 100% keskenduda tööle. Praegune ÜÜrikas on super asukohaga ja päris soodne, iseenesest meeldib, aga samas remonti pole ammu tehtud ja mitmed asjad veits lagunenud, mis nagu parim pole. Dunno, napikas otsus aga mingi otsus tuleb teha. Iseenesest nagu kannataks mõni sott juurde maksta kÜll, olen kindel et produktiivsus ja hourly kasvaks kõvasti Üle lisakulude, kindlalt oleks +ev otsus.

Mingi saunaga ruumikas pleiss oleks kena tegelt, säästaks väljaskäimis arvetelt ka omajagu enda pool väikseid Üritusi korraldades. Meil siin eile oli korralik istumine jälle, Koorits, majandaja, markovitsus, Kaljupäevad ka võ(i)tsid veidi. Kas sina tead kes sul kÜlas on käinud? Tegelt ka, sÜnergiat ikka saavutaks kÜll väljaskäimise ehk Ühe suurima kulu vähendamisega :D Peab ära tegema. Rääkisin ennast nõusse siin vist päevikuposti kirjutades :D spinnide taustale city24 lahti :D

Midagi olulist vahepeal juhtunud pole, voll väike olnud, graafik samas veits Üles liikunud: 

krieger.JPG

Mul on paar errorit mis on ka turnadel aeg-ajalt esinenud, eriti kui mõnda aega mänginud pole aktiivsemalt ja teadlikumalt. Esiteks kipun riveril kiirustades liiga light calle tegema, kui ilmselgelt vastasel on tugevam käsi. Teiseks passiivseid olen vahest kehva jooksu juures karistanud liiga light shovedega 10-20bb kandis kui vastase träppimistõenäosus on kasvanud või kui niisama ta range ei olegi piisavalt nõrk et shove +ev oleks. Igatahes hoian neid enda vigu pidevalt meeles ja pÜÜan teadlik olla kohtades kus need esineda võivad. Selliste vigade välja juurimine võib päris oluliselt juurde anda winratele.

Plaan on õige pea ka Bighusla videopaki ära osta ja sellega tööle asuda, see on pmst kohustuslik spinniprodele: http://www.spinbeasts.com/#!hudpacksale/c6pm

Tylos, kusjuures tegelikult on väga kasumlik, erinevate vastaste vastu erinevad limpranged, mõne vastu trappheavy kes agrom on, mõne vastu nõrgemad käed kes otsekohesem on. Selliste vastu pole mõtet väga midagi foldida kui nad ära ei karista piisavalt ja tasub ehitada ka selline limprange, milles ka samas nt KK+ sees on et saaks karistada ka vahest. Kui hakkab karistama limprange'i, siis muuta seda jooksvalt trap-heavyks jne paar sammu ees olles vastasest. Aitab winratet tõsta kindlasti kui osata limpi õiges kohas kasutada. 

Eelmise posti korteriotsingu koha pealt niipalju, et kusagil €600-1000/kuu vahel pole päris sellist korterit saada kesklinnas nagu tahaks ja paraku 1500 kanti ka ei kavatse maksta. Tundub et jääb kontori plaan ja kogun veel raha korteri ostuks edasi. Vast 1-2 aasta pärast on võimalik osta ka, praegu veel hammas peale ei hakka. 

Mis sa neist sharkscope graafikutest ikka vaatad, sama hästi võid lotopiletite tulemusi postitada :)  Ikka chipEV graafikut vaadatakse spinnides, paarituhande mänguga võib real profit ikka väga kaugele joosta ev-st.

bighusla enda tulemused muidugi kuuldavasti väga head ei ole, seepärast ka videopack kriitikat saanud, aga eks tihti ei peagi treener ise praktikas kõva olema, kui suudab videoga vähemalt mõtted õigesse suunda viia.

Paneks ise ka hea meelega chipEV graafikut, aga paraku hem2 ei näita Wina spinnide graafikut õigesti, näitab ainult võite, graafik liigub lihtsalt Üles ja EV samamoodi. Pole veel jõudnud asjalikku lahendust sellele probleemile leida ja hetkel paraku pole prioriteetides kõige kõrgemal ka, loodetavasti paari nädala jooksul leian mõistliku lahenduse, vbla tuleb pt4 osta. 

Hm2-s saad ka chipEV graafikuid vaadata. Ainult et hm2s näitab käte arvu peale, PT4s vist oli see mängude peale.

Vaatasin enda 25€ expressode graphi. Seal 122 mängu jagu, siis kui testisin neid, aga PT4-ga saaks vist paremini jälgida seda.

fff.jpg

panen ka paar senti omalt poolt. 100 mängu kaupa ss graphe postitada on täiesti mõttetu, ma arvan et selliseid inimesi veel meie planeedil pole, kes variatsiooni täielikult välja oleks suutnud grindida. Husla videod on täiesti piisav et starsis vähemalt 50chp per game biitida up to 15$, Üle selle peab veidi mõtlema hakkama. Mulle teadaolevalt õpetatakse vähemalt Ühes tallis just bighusla vidpacki vastu mängimist. Aga juutidele hoiatuseks, et seda vidpacki jagada on keeruline, mitte võimatu aga keeruline :) GL!

See obv et 100 mängu graphe mõttetu postitada, pilt lihtsalt illustreeriv et saab ka hem2s oma chipEV-d jälgida. Madisel oli sellega probleeme. ;)

Never mind :D

Edited by kasein