Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
KoitToome

KoitToome Päevik

Recommended Posts

Tere ABC pokker,

Leidsin ka end lõpuks päeviku pealkirja kirjutamas. Tagumine aeg liituda pokkeri foorumi imelise keskkonnaga.

Olen siis Winamax kasutaja KoitToome, kodanikunimega Kert. Pokkerit mänginud vahelduva eduga mõned aastad, kuid ilmselgelt oli tegemist 100% hobiga, kus ei sÜvenenud mängu nii sÜviti, et mingeid tulemusi näidata. 

NÜÜdseks olen selle põletamise (aja ja raha) seljataha jätnud, seadnud ette eesmärgid, mindseti suunanud õppimisele ja distsipliinile ja alustanud uut (loodetavasti edukat) teekonda pokkerimängimises. 

Alustasin kÜll juuli kuu alguses, kuid tõsisem mäng ja tudeerimine algas selle kuu algusest. ütleme siis nii, et juuli kuu oli selline sisseelamise aeg. Tutvusin Winamaxiga ( enne jätsin raha Starsi ja Triosse), tutvusin abiprogrammidega HRC ja PT4, kalkuleerisin ja seadsin ette eesmärgid. 

Kõige selle eest, mis seni on toimunud, tahaksin tänada Kalle "YouMakeThat" Popsi. Tema on see, kes oli nõus mind õpetama, suunama, analÜÜsima käsi, anda head infot jms. Respect mees! Team et see kindlasti frustreeriv aeg-ajalt:-D

Hetkel siis mängin up to 5€ turkasid. PÜhapäeviti võtan sisse ka Ühe 10€ majori, et see hiiteriga lukku panna. Lisan ka korralikest ameerika mägedest graafiku juurde, kuidas seni on läinud.

kert.png

August tuleb siis planeeritult selline esimene korralik mängukuu. Tean, et vb eesmärgid pole teab mis suured aga minu jaoks kÜllaltki parajad:

22 mängupäeva

vähemalt 9h tööpäevad. Total töötunnid ca 200+

vähemalt 650 mängu kuus

postitada igast tööpäevast 5 asjalikku kätt

õppimine õppimine õppimine

Eks septembri kuu algus näitab, mis vilju noppida on augustist, kuid praegu on motivatsioon laes, sihid silme ees ja tuju hea!

Ning nagu mainitud, hakkan siia ka postitama käsi, kus ma loodan, et saan ka vastukaja ja uut teadliku infot. 

Seniks kõigile good luck ja laudades näeme!

Nii, siit siis ka esimene käte postitus. Vabandan ette, kui mõned kÜsimused liiga totrad on või iseenesest mõistetavad, või mõni fraas naljakalt kõlab.

1)   http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/6891527

Buttoni 3x bet on tema puhul standard, seega seda ei saaks esile tõsta. VP tal 30 ja Raise first 23, seega otsustasin callida, kuna BB on vägagi nitt ja kui ta peaks Üle tulema oma 16BB pealt siis teen oma elu lihtsamaks. 

Esimene kÜsimus oleks siis see, et kas ma oleks pidanud turnis ette donkama?  Kui ei siis, kas turni call on fain? 

Ja riveris panin ette, aga nÜÜd juba tagant järgi vaadates tundub, et see size oli nii ohtlik minu poolt. Kas oleks pidanud ka vastavalt ette checkima nagu turnis ja Üle panema kui ette paneb? Või oleks pidanud bluffsize ette panema (a la 55-65% pot).

2)   http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/6892389

Minu tõste call on enam vähem rexise statsidega, kuigi sample suhteliselt väike. 

Igatahes eeldan, et flopi cbet on ok. Aga turni ette checkimine tundub konkreetne error! Ma ikkagi oleks pidanud ette panema. Aga nÜÜd kus ma callisin, siis Üle tulla oleks ka liialt eks? Seega olgu, callisin. Ja riveri checkisin ette loogikaga, et kui ma turni ette chekin siis sellise riveri ka, lootusega, et ta paneb ja ma saaksin Üle panna. 

KÜsimus siis ongi, et kas kõik tänavad ette barreldada?

3)   http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/6892906

Selle käega alustaks kÜsimusega, et kui suur peaks olema size et limpijaid maha saada? Vs 4 mängijat ei tahaks nagu flopile minna AKo, aga ära ei taha hirmutada. Isiklikult tundub et size veidi liialt suur. Flopil siis HU ja panin ka cbeti. Kas oleks pidanud tugevamalt panema? Ja nagu aru saada siis turniga tuleb mul tööd teha. Ma donkan ette, kus ei peaks ja checkin ette, kus peaks tulistama. Samas PokerTracker räägib, et mu turni cbet on veidi liialt suur... Ehk siis chekisin ette selle turni ja sain kohe kuuli vastu ka. Veidi tankisin ja tulin järeldusele, et kui pot 17k, mul taga 29k, kui tahaks teda reraiseida siis 12500 - 13k reraisega jääks mul taha 15-16k seega peaks pmst iga riveriga sisse panema. Callisin. Riveril Ümisesin Enrique Iglesias Hero laulu ja vajutasin calli ja sain suht obvious tulemuse osaliseks. 

KÜsimused siis, et kas ikkagi turn ka ette tulistada? Kui ei siis kas tema raisele Üle tulla? 

Kes loeb ja näeb asju paremas ja õigemas valguses, tänan ette vajaliku info eest!

1. Käes bet turn kindlalt, kui ta flopi checkinud. Tal päris palju Ax ranges millelt valuet võid saad 2 tänavat. 

2. Miks turni checkid? Pole mõtet tal lihtsalt lasta seal eq realiseerida. BET BET BET saad valuet paljudelt kätelt

3. pre size norm vast. Panen ka OOP seal suurelt. Aga flop suuremalt, turnil jätkame suuremalt. 

Pead panema value kätega ka järgmisi barreleid, Palju on kehvemaid kaarte mis ära ei viska. Viimases käes erinevad drawid, Kx käed jne. Jätad liiga palju raha lauda.