Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
vsiu100

Paf live pre bubble 4bet ship w 77 ok?

Recommended Posts

Et seda nurka elustada, kÜsiks Ühe live mtt käe kohta.

15 alles, 12 itm. 12.165€, 1.2100€. bi 70eur.

6k/12k,ante 2k,  7handed. keskm. stack 200k, kahe laua peale 3-4 Herost väiksemat stacki.

2 fold, HJ(300k) avab 25k, 1 fold, BTN(300k) 3bet 53k, sb fold, Hero BB(177k) w 77 ?

Olin ca 40min seal lauas olnud ja HJ pigem lag soomlane, kes avas pre palju, 4 korda oli saanud 3beti, 3 korda pre foldinud, Ühe korra flopist alla andnud.

BTN Naxer, kes oli sama soomlast vähemalt korra btn-lt 3bettinud ja KJxdd flopist cbetiga maha võtnud.

Ise olin avanud võimalusel ainult sb,btn,co ja polnud kordagi 3-4bettinud. Mängus tundus 4bet ship eelnimetatud põhjustel hea(prebubble, vastaste stacksized ja minu ja nende imidz), nÜÜd ei ole nii kindel, kuna hj võib olla adjustinud ja btn peab suht laialt oddside pärast callima.

Tegin ICMIZERiga ChipEV kalkulatsioonid. Ranged määrasin tunde järgi. Kuna arvutustulemused sõltuvad rangedest ääretult palju, siis on ka "õige vastus" erinev. Foldijate stack sizeks määrasin turniiri average, ehk 200K.

Esimeses kalkulatsioonis määran Naxeri 3Bet range loosema:

HJ avab 30% ( 22+,A2+,K9s+,KTo+,Q9s+,QTo+,J9s+,JTo,T9s,98s,87s,76s)

BU 3b 15% ( 66+,A2s+,ATo+,KQs,K8s-K2s,KQo)

HJ Callib 4B/overshoveb (AQ+, 88+)
BU overcallib (AQ+, TT+)

ütleme et somm foldib, siis Naxer callib  meie shove 13% (Peaaegu kogu oma rangega, FOLDIB Kx-s "bluff" käed)

ICMIZER soovitab antud olukorras HEROL 4B shoveda: 22+, A5s, A7s+, ATo+, KJs+, QTs+, JTs)

vsiu_bubble_spot.png

(Kahjuks ma ei tea, mis "koodi" ma pean kasutama, et pildid oleks "hidden" ja avaneks, kui neile peale klikkida)

--------

Teises arvutuses on Ülejäänud faktorid samad, aga Naxer 3betib ainult 8,3% kätest (66+, A2s-A5s, ATs+, AQo+) ja callib kogu oma rangega.

ICMIZER soovitab HEROL shoveda 6% ( 77+, AQ+)

vsiu_bubble_spot_naxer_nit.png

Minu kaks kopikat, võtke rohkem kui terakese soolaga.

Kõike paremat,
kRäuno

Ma arvan Naxeri 3bet siiski way tihkem, väiksemad pocketid 66, 77, 88 ja ka 99(?) shoveks pre ja A2s-A5s ma ei taha uskuda et tal 3b-ranges on mulli ajal selliste stacksizede juures. Fold equity close to olematu, viskaks mucki. Ma arvan kõige olulisemat muutujat ICMizerisse ei saa panna - Naxeri alkoholisisaldust veres :D

Mulli ajal just väga kasumlik seal väga laialt 3bettida imo, eriti sommi allaandmist silmas pidades. Ei?

Agreed, eriti kui somm kolmel korralt neljast on Foldinud. Seega pigem võtaks munad pihku ja shipiks

Isegi vaalad adjustivad mingil määral. Arvestades historyt ma ei shipiks seal, sest Naxeri vastu sul fold equity ei ole just kuigi suur ning vaja sommist ka läbi saada, kes võib olla adjustinud, marginaalne spot anyway. Otsiks parema koha, kust chippe saada (ausalt ka, ma ei ole nit :D) Annaks selle spoti ära, isegi kui see on slightly +EV, sest kaotatud chipid on palju väärtuslikumad kui need, mis sa võidad :P