Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Naxer

Marko "Naxer" Keskel EMV-l

Recommended Posts

Otsustasin oma EMV osakud ka mÜÜki panna. Viimased kolmveerand aastat olen samuti MÜÜri tallis toimetanud. Seni EMV-delt 2 live meistritiitilt, ME-l on 2 väikest cashi 3st turniirist, mis mänginud olen. Eelmine a lõppes väikse miinusega EMV. Juurdehindlust ei hakka panema. Täispakett põhimõtteliselt, millest panen mÜÜki 40%.

Kava:

01.04 - 18:00 Heads-Up, €150
03.04 - 16:00 Rahvaturniir, €50
04.04 - 14:00 Põhiturniir, €300
05.04 - 18:00 NLH 8-max Turbo, €150

06.04.- 18.00 PLO, 150€

07.04.-18.00 8-game, 150€
08.04 - 18:00 NLH 6-max, €500

09.04.- 18.00 PLO8 8-max, 150€

10.04 - 18:00 NLH Mixed-max, €150

Kokku: 1750€

MÜÜgiks: 40% ehk 700€

1 osaku ehk 1% hind: 17.5€

Miinimum: 2% ehk 35€

Rahad peaksid olema laekunud hiljemalt: 31.03 (teisipäev) kl 12.00

Kontod: EE722200221012079329 Marko Keskel või Skrill: naxubusiness (ät) hotmail.com

Jätan endale õiguse turniire mistahes põhjustel mitte mängida, kuid loomulikult tagastan sel puhul investoritele mängimata jäetud turniiri(de) sisseostu(d).

SuusaKunn 2% (makstud)

atsetoon 10% (makstud)

torusiil 3% (makstud)

buff 10% (makstud)

matutatu 2% (makstud)

marcoloco 10% (makstud)

Diil välja mÜÜdud. Tänud investoritele!

HU turniir mängitud ning rahasse paraku ei jõudnud. Esmalt ei vedanud loosiga ning pidin mängima Ühe ringi rohkem kui enamik teisi, kes otse 64 parima hulka said. Vastaseks loositi eelmise aasta Olympic Winterfesti ME võitja VjatÅ¡eslav Kovalev. Samas oli näha, et HU tal kindlasti mingi põhiala pole ning mängis Üsna tightilt ja ettearvatavalt. Esimese stäki kaotasin lõpuks ise pisut rumalalt kui draw kokku ei tulnud ning riveris bluffisin, mis aga ei õnnestunud, kuna vastane oli turni seti hittinud. Siis pidin haarama rebuy kaardi järele (sÜsteem oli, et 5k stäkk+ teine 5k tasuta rebuy näol anytime). Edasi õnnestus omal ka sekka täitsa ok-lt hittida ning tasapisi matsh enda kasuks pöörata. Kestis kokku umbes 1.5 tundi ning lõppes 250/500 blindilevelil kui callisin ta umbes 4.5k pushi maha 77-ga, tal A2 ning vikatid pidasid.

Teises ringis tuli vastaseks Reigo Lepik, kes oli mu jaoks tundmatu vastane. Algul kompasime ja mängisime ettevaatlikult, Üsna pea sai selgeks, et mingi HU proga pole ilmselt tegemist. HU prost olen ma muidugi ise ka Üsna kaugel, kuid teoorias tean, kuidas nad mängivad enam-vähem ning kuidas nad kindlasti pigem ei mängi. See vastane osutus ka pigem liialt passiivseks ja otsekoheseks mängijaks ning õnnestus võita mitmeid olulisi non showdown panku sodiga. NÜhkisime pikalt, tasapisi haarasin leadi ning esimese stäki sain talt kätte AJvsK5s oli allinn lõpuks kui mälu ei peta. Siis nÜhkisime veel jupp aega, lõpuks olid blindid taas 250/500 ning kui ta oli BTN-lt limpinud panin KT allinni, callis maha samuti KT-ga, lauda jooksis 4 ristit ning mu risti T võitis. Natuke inetu lõpp, kuid lead oli korralik juba sellest hoolimata.

Kolmandas ringis tuli vastaseks Mati Oolo, kes väga korralike tulemustega noor turniirimängija. Matsh algas kohe Üsna teravalt peale, maksin openended rea tõmbega ta flopatud 2 paari vastu umbes 1.7k ära ning ei hittinud, seejärel jõudsime kohe AQvs99 flippama, mille kaotasin ja esimene stäkk oligi läinud. Seejärel mängisime päris jupp aega ning vahepeal õnnestus umbes 2k nuppu tagasi nÜhkida, kuni Mati rea floppas ja mu taasumbes 4.5k peale kukutas. Blindid olid 150/300, limpisin BTN-lt 86s-ga ning ta kÜttis 500 otsa. Esimene mõte oli foldida, samas siis mõtlesin, et callin ja ajan flopist sisse kui saan miskit pihta. Callisin, floppasin mastitõmbe ja läksidki nupud sisse, Mati oli KT-ga top paarile pihta saanud Ühtlasi. Turnis tekkis gutshot rea tõmme ka juurde, kuid paraku midagi kokku ei tulnud ja nii see turniir minujaoks läbi sai. Olnuks ehk variant see käsi pre foldida ja pÜÜda leida paremat flippamise kohta, kuid flipata tulnuks peagi nagunii.

Täna minujaoks puhkepäv EMV-l, järgnevatel päevadel läheb iga päev mänguks, homme rahvakas ning laupäeval ME.

Kaotasin ka Mati Oolole, meil kestis 250/500 levelini. Algul sain 16K vs 4K edu, aga siis duubeldasin teda top paar vs set 25-30bb. Peale seda ta mängis väga korralikult, raske oli potti võita. Ta pot-controllis ka palju ja Üldiselt olid kõik pangad väiksed. Lõpus oli enamik käsi meil pre limp ka alla 20bb. Viimased 9bb läksid open-shovega KQ vs A10.

Rahvaturniir sai läbi 1. päeval 1k/2k levelil, mil olin 17k stäki peal ja pushisin UTG-lt KQ-ga, ning UTG+1 leidis AQ, mis vastu pidas. Eelnevalt olin käinud paar korda stäkiga ka 7k peal kui runner runner rida ja mast olid kokku tõmmatud järjest. Täna siis algab ME, seal solid struktuur ning parajalt mänguruumi enne flippamisfaasi.

Tulemuste osas midagi kiita paraku pole. ME-l jõudsin teise päeva ja seal istusin ka veel Üle 4 tunni, kuid lõpuks paraku 33s koht ning rahasse ei saanud. 14.5 mängitud tunni jooksul oli mitmeid huvitavaid käsi ning olukordi. Postflop mitmed moved, mis ette võtsin kippusid ikalduma. Igasugu floatimised ja õhuga barreldamised. Kas ei valinud kõige paremaid sizinguid ja head vastased hammustasid paar korda läbi või siis mõni lihtsalt ka hittis liiga hästi turne ja rivereid. Välja kukkusin kui 20BB deep callisin peale agro openit ja 3-e vahepealset calli mr-i BB-lt 54s...322 boardil ckraisesin sisse peale cbetti ja 1-te calli...avaja fold, teine ägises minuti ja callis 77-ga maha, abi ei tulnud. Georgi arvas, et fine play. Ise mõtlen, et võinuks ju edasi veel natuke nittida ja mingit premiumit oodata, kuid stäkk oli siiski Üsna lÜhike juba nagunii.

Eilne PLO sai ka Üsna kiiresti läbi. esmalt ei tulnud paar sellist poolkõva drawd kohale, siis sattusin top 2 paari + openended rea tõmbega top seti vastu ning seejärel mängisin mingit double suited spekulatiivset sodi (AJ52) agrolt positsioonilt ning sattusin flopist kehva spotti ning välja ka ei imenud. Täna siis 8 game, mis iseenesest vägagi huvitav mäng ning loodan, et mul keskmise fieldi vastu seal ka mõningane edge on.

Kiita ei ole põhjust, 7 turniiri järel 0 cashi seni. 8maxil jäin 18/49, ei saanud kusagil stäkki Üles ja paras virelemine Ümber algstäki käis, kuni level suure oli ja läksid pm flipiga sisse, mis ei tulnud. Eilsel 500€ 6max NLHE-l sattusin isegi Üsna ok lauda, põhiliselt vaid vastne 8max turna võitja Kalle Pops tekitas seal muret, kuna mängis ja jooksis väga hästi vähemalt kuni ma veel seal olin. Korra 3bettisin teda K7-ga, ning edasi panin mingil Q97Q boardil 2 barrelit, mille callis maha AT-ga...3ndat ei hakanud panema. Seejärel mõtlesin, et peaks Üritama rohkem teiste vastu mängida ning tema vastu vaid solid valuekätega mõnda aega, kuid siis tuli BTN-lt JTs, avasin 325, Kalle 3bettis 900 kanti, callisin ning flopp AKx, mulle mastitõmbega. Callisin cbetti, turn J, Kalle barreldas uuesti...siis kaalusin erinevaid võimalusi ning tegin lõpuks committiva tõste 6k, pandi nupud, ma call ning vastas AJ, river T ning kukkusin välja.

Täna peaksin TV lauda kommenteerima, kuid loodan omale vahepeal asendiust leida seal ning jõuda ka siiski PLO8-t mängima ning homme mängin seda  Mixed max turnat.

Tuleb tunnistada, et ei läinud hästi. 8st 0 cashi. 150€ PLO8 jäi seekord mängimata, kuna tegelesin samal ajal 6 maxi TV laua kommenteerimisega. Seega arvutan välja ja kannan selle eest raha investoritele tagasi. Vähemalt rõõm näha, et mõned teised osakumÜÜjad, eelkõige Kalle väga super tulemuse tegid. Kindlasti mulle ka arvestatav kogemus lisaks, mille pealt nÜÜd vaja õppida ja järeldusi teha.