Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
quentince

Tarmo "raunopehka" Sikk EMV-l

Recommended Posts

Nimi Tarmo Sikk. Olen Muur Money mängija. Plaan osaleda EMV turniiridel. Koostasin paketi, millest panen mÜÜki 30%.

Selle aasta tulemused Winamax-pokkeritoas: 

post-1175-0-83373100-1426515977_thumb.png

Aeg nÜÜd ka lives hittima hakata! Kuna seni live-turniiridelt midagi eriti ette näidata pole, on osakud ka ilma juurdehindluseta!

Kava:
01.04 - 18:00 Heads-Up, €150
03.04 - 16:00 Rahvaturniir, €50
04.04 - 14:00 Põhiturniir, €300
05.04 - 18:00 NLH 8-max Turbo, €150
08.04 - 18:00 NLH 6-max, €500

10.04 - 18:00 NLH Mixed-max, €150

Kokku: â‚¬1300
MÜÜgiks: 30% ehk €390
ühe osaku ehk 1% hind: â‚¬13.00
Miinimum: 2% ehk €26.00
Rahad peaksid olema laekunud hiljemalt: 30.03 (esmaspäev) kl 12.00
Konto: EE352200001104482594, Tarmo Sikk

Jätan endale õiguse turniire mistahes põhjustel mitte mängida, kuid loomulikult tagastan sel puhul investoritele mängimata jäetud turniiri(de) sisseostu(d).

10% - atsetoon - makstud

15% - Paavo - makstud

3% - SuusaKunn - makstud

2% - foorumiväliselt - makstud

Kõik mÜÜdud.

Esimene vasikas kahjuks aia taha. Ei saanu HU avavoorust edasi. Vastaseks Peep Kivistik, Üle-eelmise aasta EMV HU võitja. Oli tegelikult Üsna passiivne. Algul asusin kergelt juhtima, kuid kui blaindid kasvasid, kippus kõik mööda minema. Paar kätt mängisin ise kah ilmselt suts kehvasti (ei tahtnud esimese agressiooni peale möödaläinud flopil AQ vms maha panna). Väga täpselt ei oska mälu järgi olukordi taastada. üks, mis meenub: tõstan AKo, saan calli. Lauda kolm ristit: 568. Check. Cbetin (mul risti K). Shoveb (olime juba piisavalt pisikesed). Callin. Avab 7T. Turn 7 ja river blank.

Reedel siis rahvaturniir.

Paraku ainult halvad uudised. Rahvaturniiril kukkusin pisut enne day1 lõppu. Ning meinil olin vist esimene või teine kukkuja:

Avan JJ, Henri call, 3b. Callin ja call. Lauda 3 ristit, Üks neist J. Cbet, reraisin, Henri fold. Allin, callin. Avab KK, Üks neist risti. Turn risti ja river ei aita.

Eilne 8max algas ilusasti. Mängisin päris kontsentreeritult ning enda meelest ka hästi.

Vasakul käel oli Üks loose agro tÜÜp, kes minu esimese co tõste tõstis Üle 48s-ga. Kohe peagi peale seda kätt (vbl oligi kohe järgmine) limpisin 63s. Tuligi temalt tõste + call mõlemalt blaindilt. Liitusin. Lauda jooksis 23T, kaks neist potid (mida minul polnud). Chekiti agressorini, kes cbettis. Blaindid foldisid, mina foldida ei tahtnud. Callida ei näinud suurt pointi, kuna väga vähesed turnid aitaksid mind ja väga paljud vastast. Check-raise'isin. Tuli call. Turn 8 (masti ei tulnud). Ei paistnud väga sedasorti kaart, mis vastast aitaks ja chekkides panustanuks ta 100% ning ma ei saaks seal kuidagi enam callida või check-raise'ida. Samuti - kui tal ka oli T pihtas, siis minu turni check annaks talle väga kindla veendumuse, et on ees. Tulistasin siis ise uuesti. Vastane näitas justkui Üles huvi mind Üle tõsta, kuid läks kirja siiski callina. River veel Üks 2 ja masti ei tulnud. Pärast mõningat mõtlemist chekkisin. Loomulikult tuli panus, mille järel sai pisut table-talkitud. Vastane uuris pisut murelikult, et kas mul on kÜmme. Ma ei vastanud ja uurisin, et kas temal on ehk kÜmme. ütles, et kÜmmet tal pole (mis muidugi võib viidata ka setile, Ülepaarile vms). Pärast mõningat mõttepausi otsustasin (arvestades boardi, vastase mängustiili, table talki jms) hero-callida. Avas AKo ning minu kolmepaar oli hea.

Mõni aeg hiljem oli spot, kus utg tõstis, tagant call, ma co-lt ka call AJo-ga ja sama loose agro tÜÜp shoveb 45bb. Eest foldivad, ma tangin veidi, kuid ei suuda tema vastu siiski seda maha panna. Avab KQs ning mu käsi peab.

Hiljem tuuakse lauda Codecci, kelle pidu jääb lÜhikeseks, kui avab minu BB-sse buttonilt K8-ga. Kaitsen K9-ga. Flop K9x, check-callin. Turn K ning nupud lähevad sisse. Edasi möödub Üle kivide-kändude. Korra squeezin kaheksapaariga, saan Ühelt härrasmehelt calli. Flopis äss, kuid muidu safe. Teen seal vea ning otsustan miskipärast cbeti tegemata jätta. Teadsin, et ta seal ise bettima ei hakka, kui tal ässa pole ja saan nii inffi. Paraku tuleb turn J ning mu hiline cbet callitakse ära. Riveris enam mingit pointi bluffida pole, kuna stäkk tÜÜbil ka imepisike taga. Läheb check-check. Avab JQo.

Peagi avan utg-lt JTs ning saan calli + samalt härrasmehelt 3beti. Oleks pidanud seal lihtsalt foldima teades vastase väga otsekohest mängustiili ja mitte erilist 3betiarmastust + ka stäkid polnud teab mis sÜgavad. Siiski callisin, kolmas tÜÜp ka callis. Lauda KQx, neist kaks ärtud ja kolmas ruutu (mul käes ruutud). Check-check-cbet. Aga nojah, see tÜÜp pani ju poti nagu tal kombeks. Mõtlesin, et kui ma juba pre callisin, ei saa ju kohe alla anda sellise flopi peale. Turni A või 9 oleks ju nuts ja ka ruutu aitaks mind pisut edasi. Callisin, aga noh, ilmselgelt viga arvestades, et näen kindlalt ainult turni. Ja nii läkski - turn suvaline kÜmme. Check-shove-fold.

Stäkk oli endiselt täiesti okei, kuid siis saabus lõpuks mu armas cooler. Tõstan co 67. BB defendib. lauda 672, kaks ristit. Donkbetib. Panen korralikult Üle. Callib. Turn 9. Taas donkbet, mispeale teatan "allin". Tuleb call, avab 79 ja ma out.

Kolmapäeval siis 6max. PÜÜan neist valusatest kukkumistest seks ajaks kosuda :)

Kahjuks ka €500 event sai kiirelt otsa.

Copyn Pokernewsi posti enda olulisemate käte kohta siia:

Esimene 1/3 läks "MÜÜri foldiga". Levelil 25/50 algab tragöödia limp-raise 200-call-Hanno Kerem raise 550-Tarmo Sikk raise 1200-Hanno reraise 2500-3xfold-Tarmo call jadaga.

Flop vikerkaares T-kõrge. Tarmo check-callib Hanno c-beti.

Turn T Tarmo checkib, Hanno shoveb. Tarmo tank-foldib emandad.

Blindisõjas Tarmo vastamisi taas "sõbra" Hannoga, kes saab calli tõstele Tarmolt, kel käes AQ ristid.

Flop 263, kaks ärtut checkitakse läbi. 
Turn Q Tarmo callib. 
RIver 9 Tarmo check-raisib, kuid jääb alla Hanno kahele paarile 62.

Viimane jaotus Tarmo jaoks algab Koit Kannu avanguga 300, millele Ranno keevitab otsa 900 panusega. Tarmol taas AQ ja võtab rahulikult ning selga panemata callib, mida teeb ka Koit.

Flop Q ja kaks väikest potit paneb Ranno vastaste checkitele c-beti, millega vaid Tarmo kaasa läheb. 
Turn checkitakse läbi ja tuleb river, milleks kolmas poti.

Tarmo check-tank-callib Ranno shove. Rannol nuts A3 potid lõpetab selle lÜhikseks jäänud teekonna.

Kommentaariks:

Esimene QQ-käsi mu jaoks kerge segadus. Kui vastas oli tõesti AA või KK (nagu ma pelgasin), siis miks peaks ta turnis shovema. JJ ja QQ seal võiksid ju nii foldida ning calliks ainult parem. Riverit kah nagu eriti ei kardaks, kuna lauas kaks kÜmmet. Aga ei tahtnud nii kiirelt kohe oma turniiri lõpetada jah ja 10k jäi algsest 15-st siis veel alles. Online'is reeglina ei oleks seal kÜll foldi leidnud.

BvsB oleks ju võinud ka pre otsa panna, kuid tahtsingi pigem nõrgemad suvalised kaardid sees hoida + Üsna keeruline oleks jällegi mängida, kui omakorda 4beti saan. Riveris oleks pidanud kÜll pigem lihtsalt callima. Loogika oli mul seal see, et KQ, JQ, QT võivad maksta. Ja kui omakorda otsa saaks seal, siis iisi fold.

Viimane käsi AQ oleksin pidanud (arvestades Üliagro lauda) ilmselt pre 4bettima ehk siis oma käe blufiks keerama. Või siis (arvestades oma stäkki ja hetke potti) juba flopis Üle shovema cbeti. Ja riveri call muidugi kergelt tilti-maiguline.

Aga nojah. üks turna veel jäänud - homme mix-max kl 18.00.

Ka viimasel turniiril ei õnnestunud paraku cashida. Algul kÜll kasvatasin oma stäkki jõuliselt ning tegin täitsa head mängu, ma arvan, kuid kui laud vahetus ja läks Üle 6maxile, sattusin kohe Ühte õnnetusse spotti, kus utg mingi 4x vms avangu puhul avastasin enda käest AKs. Otsustasin siis ta allin panna. Vastas JJ ning paraku kaotasin ja jäin mingist 30BB-st ilma, alles jäi veel 10BB. Hiljem olen mõelnud, et ehk tasunuks seal vaid callida, kuna vastane amatöörmängija ning mängis väga otsekoheselt. Ei teagi, kas ta oleks hakanud Üldse seal nt cbettima, kui Ülekaart lauda tulnuks. Ja foldi sellise tõste puhul kah vaevalt, et näeks. Eks tema range olegi seal ilmselt JJ+ & AQ+. Igatahes 10BB pealt korra veel sain Üles, kui mu KJs vs AK vs 77 tõmbasin masti. Kuid pärast mõningaid pisemaid kaotusi avasin lõpuks QT co-lt (mul vast 20BB). Vasakule oli toodud Henri, kes ei pannud mu stäki sÜgavusetust tähele ja callis seal T9o. Blaindid tulid ka kampa. Flop Q78. Tegin cbeti, Henri callis, teised foldisid. Turn J paistis ka mulle sobivat ja 9T tundus vähetõenäolisem, kui Üks T minu käes. Shovesin sisse ja sain muidugi calli ja river ei aidanud ka. Rahad kuigi kaugele ei jäänud, kuid nittima hakata kah ei näinud mõtet.

Ehk siis kokkuvõttes kuuest turnast kuus no cashi. Kahju. Eks oli seal päris mitu valusat coolerit ning live-kogemuse puudumine andis ilmselt kah omajagu tunda. üks leke, mis arvan, et mul kindlasti oli, oli see, et pÜÜdsin mitte stäkki laristada teatud olukordades ning 3b asemel otsustasin lihtsalt callida või ise agressor olles peale flopi cbetti jätsin turnis bärreldamata jms. Ehk teisisõnu - võtsin liialt passiivse joone. Kogemust tuli igatahes kÜllaga. Aitäh kõigile, kes mind usaldasid ning pÜÜan ise järgmine kord paramini + loodetavasti ka õnn soosib enam!