Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
YouMakeThat

YouMakeThat Eesti Meistri Võistlustele.

Recommended Posts

Tervist,

 

Olen Kalle ja paneks mÜÜki oma EMV turniiride osakud.

 

Winamaxi graafik: http://www.upload.ee/image/4575948/graafik.jpg

 

Ja paar tulemust Laiv pokkerist:

 

Saaremaa: http://ee.pokernews.com/uudised/2014/06/saaremaa-pokkerikarikal-triumfeerisid-kulalised-11351.htm

Pärnu: http://ee.pokernews.com/uudised/2015/02/parnu-poker-weekend-il-pusitati-jarjekordne-rekord-13594.htm

 

EMV kava ise on järgmine:

 

03.04 Rahvaturniir 50€
04.04 Main Event 300€
05.04 8 max Turbo 150€
08.04 6max 500€
10.04 Mix Max 150€
 
Kokku: 1150€
 
Millest mÜÜks maha 36%. 
 
MÜÜn osakuid 2% kaupa ehk siis 2% = 23€
 
Kõik turniiride Buy-In'id, mis jäävad mängimata mõnel teisel turniiril deep olles, kuuluvad tagastamisele.
 
Tervitades,
Kalle
 
 
 
 

Edit :

LimpAndStab - 16%

Janek - 20%

 

MÜÜdud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Main Event läks aia taha. Olin agro venna vastu station K high boardil AK-ga. Vastas AA. Kaotasin 12K stackist. Viimased 20 bb shovesin MP 66 peale pausi esimese käega, kui olime 5 max, sb leidis AKs , flop mastitõmme talle ja turnis tuli kokku.

 

Täna 8 max turbot tegema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii Meistrivõistlused läbi ja suutsin korralikud tulemused kirja saada.

 

Tagastamisele kuulub 1% = 93.05€

 

Rahvaturniir:

 

Suutsin esimese päeva ilusti vastu pidada ja teise päeva läksin 12bb suuruse stackyga. Lauas oli Üks kutt kes pidi minema kiirelt kuskile sÜnnipäeva ja shoves enamvähem igat kätt. Kui lõpuks sain ta vastu AJ vs J9 duubli ja paar kätt hiljem võtsin ta välja 1010 vs Ax. Siis tiksusin vaikselt kuni viidi uude lauda seal Mati Pirni vastu tegin natuke bad playd. Flatisin Pirni MP avangut BB-lt Q5-ga , mis oleks olnud easy fold pre 15bb stacky juures. Flop tuli Qxx kaks ärtut ja c/r AI seal. Ja peale mõningast mõttepausi Pirn callis ja näitas Kh10h, turn K , river 10. Jäin mingi 2-3 BB peale ja sealt tagasi ei suutnud tulla.

 

Kohaks siis 49 ja tasuks 100€

 

Main Event: 

 

Sai vaikselt poolpäeva tiksutud algstacky peale ja suurema osa stackyst läks kui otsustasin agresiivse mängia UTG avangut buttonilt flatida AKo -ga. Flop Kxx ja võtsin calling stationi liini ning maksin kõik tänavad ilusti kinni ja vastas AA. 

 

Viimased 20 bb shovesin 66-ga peale pausi kui lauda oli ilmunud 5 mängijat ja sain SB olevalt kutilt calli AKs vastu. Flop talle mastitõmme ja turnil tuli juba kokku ning out.

 

8 Max Turbo:

 

üks koledamaid käsi mis seal mängisin FT-s kui oli 7 alles. Avasin 2.2xBB MP J10s stack oli kuskil 13-14bb kandis ja Priit buttonilt peale väikest arutelu otsustas flatida. Flop 89x kaks ruutut ja panin päris suure cbet, Üle poole poti ja sain Priidult shove otsa, ning enam ma ei suutnud maha panna ja callisin Priidul QQ aga turn 7 ja river blank. Hiljem mõtlesin selle käepeale ja oleks võin flopi c/r. 

 

Tegime 3 way diili.

 

Koht 1 ja tasuks 2650€

 

6 Max:

 

Alustasin esimest päeva väga agresiivselt pooleks päevaks olin algstacky 15K kasvatanud 55K peale. Siis kaotasin KK vs QQ ca 25K poti, ning toodi lauda ka Superstaar Ranno peale mida läks mäng juba keerulisemaks. 6 max field oli raske aga samas ka väga õpetlik Ranno käet arutelud olid nuts ja sain päris palju uut infot juurde.

 

üks imelikult mängitud käsi teisel päeval, kui 3 lauda oli alles. 

 

Ranno avab CO ja Matthias 3betib sb-lt , ma leidsin BB-lt JJ ja otsustasin 4betida, mille peale sain Rannolt 5beti , teadis ,et ma seal nii deep olles enam Üle ei tule ja otsustasin flatida. flop 254 läks c/c, turn Q c/c ja river 3. Otsustasin millegi pärast riveril panna, mis oli ilmselgelt viga kuna Ranno range koosneb väga suurel määral Ax-st. Sain calli ja Rannol A4

 

Hiljem Matthiasega arutasime ,et oleks võinud pre shoveda või as played siis bet turn. Mis täiesti hea.

 

Lõpetasin siis turniiri 2 kohaga ja jõudsin arusaamale ,et ma olen ikka väga nõrk short handed ja HU mängus. Mida ma kindlasti hakkan nÜÜd parandama.

 

Tegime HU diili, kui stackyd olid enamvähem võrdsed.

 

Koht 2 ja tasuks 6555€

 

Mixed Max:

 

 Kaotasin suure osa stackyst , kui lauda toodi mingi maani täis meremees kes kõigile seal oma siidrit Üritas pakkuda. Avan MP A9o ja saan meremehelt calli. Flop 678 rainbow ja peale minu cbeti vend klickis lihtsalt oma 40bb sisse, tundus väga kahtlane ja callisin ning vastas oli 67 , turn blank , river blank. Iga teise venna vastu oleks seal foldinud aga tundus hea spot selle venna vastu. Viimased 10BB shovesin blind vs blind K9o vs A7o, flop K9x , turn 7 , river A. 

 

Aga investoritele suur aitähh toetamast. Sain Meistrikate ajal veel kinnitust ,et pean veel palju palju õppima ja hakkan seda ka juba tegema täie hooga ,et Augustis Eptle saada.

 

Tervitades,

Kalle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×