Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Rain

Malta EPT (r66ba0)

Recommended Posts

Tervist, olen Madis MÜÜri talli õpilane Rain Heeringas.

Eelmised tulemused:
Osalen Maltal paaril turniiril ja variatsiooni vähendamiseks panen mingi osa oma paketist siia mÜÜki. 

18.03    12:00 4 IPT - Main Event - Day 1A €1,000 + €100

19.03    11:00 9 NL - Super Satellite to EPT Main Event - 150 HARD CAP €750 + €50
             21:00 7 NL - IPT Malta Cup - Single Re-entry - Day 1B €300 + €30 x2

24.03    12:30 39 NL - Turbo €500 + €50

25.03    21:00 50 NL - Turbo - Deepstack €300 + €30

26.03    12:00 52 NL - Holdem - Deepstack €500 + €50
             21:00 57 NL - Turbo - Deepstack - Win the Button! €300 + €30

KOKKU:4320+ ligikaudu 4% juurdehindlust

1% - €45  
Kokku läheb hetkel mÜÜki kuni 40%

*Iga ostetud protsent saab Ühe protsendi auhinnarahast.
*Maini Evendile pileti hittides, ostes sellest paketist %, saad ka EPT mainist sama %.
*Kui jääb mõni turniir mängimata, kuulub Buy-In koos mark-up'iga investoritele tagastamisele! 
*Malta Cup sisaldab kahte bulletit (2x330€) 

Tulemustest ja mängu käigust kavatsen siia teemasse kokkuvõteid teha ja et põnevam jälgida oleks teen ka huvi korral facebookis Ülekande.

Koshmaar - 4% makstud
SuusaKunn - 1% makstud
Kristo - 1% makstud
quentince - 1% makstud
Tarmo - 1% makstud
Koit - 5% makstud
Paavo - 5% makstud
Ranno - 22% makstud

Panga rekvisiidid on spoileris

Swedbank: EE602200221042289710 SEB: EE121010602400258002 RAIN HEERINGAS

Hei, esimene päev IPT maini seljataga ja reedel jätkan 117700 chipsiga mis peaks olema umbes 2x avarage. Homme hommikul mängin EPTle satikat ja sellepärast ei hakka pikalt kirjutama kätest.

Täna tegin EPT satikat ja õnnestus pilet saada. Jätsin tänase plaanitud malta cupi ära, kuna see hakkab tunnikese hiljem ja lõppeks mingi 3 aeg ning homme on mul vaja IPT main evendi teist päeva mängida kell 12 juba ja nii ei jõuaks välja puhata. Kui homse päeva jooksul langen välja IPT main evendilt siis mängin homme Malta cupi, muidu jääb vist mängimata. 

EPT maini mängin day1bl esmaspäeval.

Tänane päev algas kohe kohutavalt kui kaotasin esimese 30minutiga pool oma stackist ja jäin kuskile 60k peale tiksuma mingiks ajaks. Esimene käsi mis ma mängisin oli EP avangu vastu 3bettisin ta 2600 avangut 6300 peale JJga ja sain BBlt cold 4beti 15k peale mida ma callisin. 3beti kasuks otsustasin sellepärast et olin valmis algse avajaga ära stackima, tal oli alla 30bb stack ja flatides oleks pidanud mängima multiway poti ilmselt. Igatahes flop tuli AT4hhh mul Jh ning action läks check/check turn 7h ja jälle check/check, river tuli Q ja peale tema checki panustasin 10200 mille ta tõstis 25k peale ja ma foldisin kuna sellise liiniga Üldiselt ei bluffita kunagi ja mingit value kätt ma ka ei võida. Peale sellist algust oli veel Üks käsi kus ma 2 barreldasin ja sain raise otsa ning mingi hetke pärast oligi stack juba langenud alla avarage. õnneks tõsteti peale esimest levelit juba uude lauda ja seal sai vähe vabamalt mängida kuigi lauas oli Juha Helppi suure stackiga ja pokerstarsi pro De Meulder. Mõlema vastu oli ka paar huvitavat spoti väikestes potides ja Üldiselt jäin mõlema vastu kasumisse. ühe korra 5 bet jammisin De Meulderi vastu AKs umbes 40bb stack oli mul ja ta foldis. Rohkem päeva jooksul all inis ei käinud ja suutsin väikeste potidega 268k peale oma stacki saada. Keskmine stack on umbes 190k ja inimesi alles vist 170.

Siin on selle evendi payoutid: http://www.pokerstarsblog.com/en/blog/ipt-malta-payouts.shtml

Malta cupi 2 bulletit jäid ka mängimata, kuna IPTl sees veel ja ei hakanud täna pushima seda päeva liiga pikaks.

Hea töö Rain, edu edu edu!!! 

Märkuse peab ikka tegema, pole vaja siin tulla öösel winamaxi vaalade raha enda taskusse korjama, jäta ikka meile ka midagi :) 

GL GL 

Tänane päev algas kohe kohutavalt kui kaotasin esimese 30minutiga pool oma stackist ja jäin kuskile 60k peale tiksuma mingiks ajaks. Esimene käsi mis ma mängisin oli EP avangu vastu 3bettisin ta 2600 avangut 6300 peale JJga ja sain BBlt cold 4beti 15k peale mida ma callisin. 3beti kasuks otsustasin sellepärast et olin valmis algse avajaga ära stackima, tal oli alla 30bb stack ja flatides oleks pidanud mängima multiway poti ilmselt. Igatahes flop tuli AT4hhh mul Jh ning action läks check/check turn 7h ja jälle check/check, river tuli Q ja peale tema checki panustasin 10200 mille ta tõstis 25k peale ja ma foldisin kuna sellise liiniga Üldiselt ei bluffita kunagi ja mingit value kätt ma ka ei võida. Peale sellist algust oli veel Üks käsi kus ma 2 barreldasin ja sain raise otsa ning mingi hetke pärast oligi stack juba langenud alla avarage. õnneks tõsteti peale esimest levelit juba uude lauda ja seal sai vähe vabamalt mängida kuigi lauas oli Juha Helppi suure stackiga ja pokerstarsi pro De Meulder. Mõlema vastu oli ka paar huvitavat spoti väikestes potides ja Üldiselt jäin mõlema vastu kasumisse. ühe korra 5 bet jammisin De Meulderi vastu AKs umbes 40bb stack oli mul ja ta foldis. Rohkem päeva jooksul all inis ei käinud ja suutsin väikeste potidega 268k peale oma stacki saada. Keskmine stack on umbes 190k ja inimesi alles vist 170.

Siin on selle evendi payoutid: http://www.pokerstarsblog.com/en/blog/ipt-malta-payouts.shtml

Malta cupi 2 bulletit jäid ka mängimata, kuna IPTl sees veel ja ei hakanud täna pushima seda päeva liiga pikaks.

Lõpuks tagasi sealt ja peale viimast update ei suutnud midagi korda saata. IPT main evendi 3ndal päeval sain päris kiiresti stacki Üles ja jäi kuskil 400k peale pidama. Tegin Ühe kaheldava play kui stackisin 45bb ära A4ss T65ss boardil JC Alvarado vastu ja langesingi nii välja. Kohaks jäi 84. ja 2600. See jäigi ainsaks cashiks Maltal kui mitte arvestada satikalt saadud EPT maini piletit. EPT maini esimene päev oli mul väga keeruline laud ja kaardi jooks oli ka täitsa 0. Paar õnnetud olukorda ka ja päeva lõpuks jäigi mul kõigest 13500 mis oli uuel päeval umbes 16bb. Teise päeva teiseks leveliks sain 66vs AA ja JJ nupud sisse ning floppi tuli 6 ning sain stacki 60k peale. Kuid kahjuks peale seda tuli ka kiire allatulek kui AQs vs T9 kaotasin preflop all inis 20bb 77 vs ATo kaotasin 13bb ja viimased 12bb läks A5o CO vs JJ.

4 IPT - Main Event - Day 1A â‚¬1,000 + €100 (84. €2600)
9 NL - Super Satellite to EPT Main Event - 150 HARD CAP â‚¬750 + €50 (EPT pilet)
7 NL - IPT Malta Cup - Single Re-entry - Day 1B â‚¬300 + €30 x2 (Jäi mängimata ja tagastamisele kuulub €686.4[660*1.04] )
39 NL - Turbo â‚¬500 + €50 (Jäi mängimata ja tagastamisele kuulub €572[550*1.04])
21:00 50 NL - Turbo - Deepstack â‚¬300 + €30 (Out 55 vs 88 läksid nupud sisse 852 boardil)
52 NL - Holdem - Deepstack â‚¬500 + €50 (AQo vs QTs preflop)
 57 NL - Turbo - Deepstack - Win the Button! â‚¬300 + €30 (Jäi mängimata ja tagastamisele kuulub €343.2[330*1.04])

Kokku cashid:€4201.6 (2600+686.4+572+343.2)
1%-€42 Kui nÜÜd matemaatika alt ei vea. 

Kontrollige numbrid Üle ja kui sobib siis saadan täna rahad tagasi kõigile.

Aitäh investeerimast!