Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Turniiritalli ülevaated

Recommended Posts

Hakkame siin teemas kajastama turniiritalli nädala kokkuvõtteid.

 

Nädala kokkuvõte: 9.-15. veebruar
 
Möödunud nädal kulges ABC Pokkeri turniiritalli sõdalastele igati edukalt. Rivaale notiti internetipokkeritandritel ridamisi ning varandust tassiti kodumaale soliidselt.
 
Nagu juuresolevalt graafikult näha, kogunes talliliikmete pokkerikontodele Ühtekokku ligi 11 500 dollari väärtuses profitit. Kõige eeskujulikuma tulemuse eest hoolitses Tarmo "raunopehka" Sikk, kes tõi koju €10 sissemaksuga ja 5132 osalejaga turniiri "võidukarika" ning 8154 eurot. Veelgi uhkema numbrikombinatsiooni kÜhveldas oma kontole aga talli "isa" ise. Madis MÜÜr suutis läbi pressida €10 hiigelturniiri fieldist ning toppis võidu eest oma rahakotti koguni 12 600 eurot!
 
Alanud nädalal on hobused lubanud talliseinte vahelt ja arvutikuvarite varjust välja galoppida ning põrutada Olympic Casino OlÜmpia ruumidesse, kus leiab aset kohalik live-pokkeri tippsÜndmus Kings of Tallinn. ABC turniiritall toob kohale koguni 15 mängijat. Tiimivõistluse tarbeks pannakse kirja kolm-neli tiimi. Eks saab näha, kuidas peamiselt virtuaaleluga harjunud hobused päriselus hakkama saavad.
 

 

 

 

Screen_Shot_2015-02-17_at_11.50.07_AM.pn 

 

 

(tänud Ühele talliliikmele selle koostamise eest)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nädala kokkuvõte: 16. - 22. veebruar

 

Möödunud nädal möödus ABC Pokkeri turniirimängijatele peaasjalikult live-mängude tähe all. Kohalikul pokkeri tippfestivalil Kings of Tallinn oli hoos Ühtekokku nelja neljaliikmelise tiimi jagu talli pokerdajaid. Fenomenaalselt edukaks osutus esindusmeeskond ABC 1. Uhkeima tulemuse eest hoolitses Ranno Sootla, kes pistis kotti selle kõige magusama trofee - €1100 sisseostuga Main Eventi võidukarika, teenides sellega Ühtlasi 37 730 eurot. Kuigi palju kahvatumaks ei jäänud ka talli eestvedaja Madis MÜÜri saavutus. Tema saagiks langes €275 sisseostuga Accumulatori võit ja 8985 eurot. Kuid see pole veel kõik! Meeskonna karikariiulit täiustasid ka Rain Heeringas ja Matthias Tikerpe, võites vastavalt €110 sisseostuga Turbo turniiri (auhinnaks 2149 eurot) ja €165 sisseostuga 6-max turniiri (auhinnaks 1552 eurot). Niisiis - ÜheteistkÜmnest meeskonnavõistlusel arvesse läinud eventist võideti koguni neli! Pole paha! ühtlasi tähendas eelnev loomulikult mäekõrgust Team Challenge'i esikohta, mille eest premeeriti Tallinna pokkerikuningaid täiendava 6772 euroga.

 

Online'is oli toimunud festivali kõrvalt muidugi tegutsemist tavapärasest hulga vähem. Kauneima netitulemuse eest saab sedapuhku kiita Marko "Naxer" Keskel, kes seljatas €10 sisseostuga turniiril 1362 vastast ning teenis 2515 eurot.

 

1013290_653470104781548_5708230254043674

 

Foto tegi Rene Velli, tänud! Pildil on vasakult: Rain Heeringas, Madis MÜÜr, Matthias Tikerpe ja Ranno Sootla 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nädala kokkuvõte: 24. veebruar - 3. märts

 

Nädalad pole vennad. Möödunud seitsepäevak möödus tallitiimile Üle kivide-kändude. Hoolimata paarile nädala jooksul kogunenud tuhande eurosele hitile, oldi veel hetk enne esmaspäeva peaaegu 3000 euroga miinuses. Kastanid tõi tulest Tõnis "oimaikaa" Viik, kui seljatas 1510 vastast €10 turniiril ning võitis 2755 eurot. Nagu graafikult näha, jäi kamba peale nädal siiski pisut miinusesse.

 

veebr_lopp.JPG 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nädala kokkuvõte: 3. - 9. märts

 

Olnud nädala talli säravaima hiti eest hoolitses Oskar "deckflow" Ojaveer. €10 sisseostuga turniiril mängis meie mees Üle 6118 vastast. Lõpuduellis tuli paraku siiski alla vanduda, kuid seda kohe järgmine käsi pärast diili vormistamist. Perfektne ajastatus, eksole! Võidusumma 7388 eurot lennutas Oskari talliliikmete hittide edetabelis korralikule Üheksandale kohale. Nädalat kaunistas veel ohtralt väiksemaid hitte ning Ühtekokku kogunes ligi 14 000 euro eest proftit. Esile tõstmist väärib kindlasti Üks kahepäevane event, mille finaallauda sokutasid end kaks talli mängijat - Rain "r66ba0" Heeringas (2. koht ja €1375) ning Koit "fullenhausen" Kann (5. koht ja €539). Imelises hoos on endiselt n-ö talli konsultandi rollis tegutsev Ranno "Gratitdude" Sootla, kes oli väga lähedal supertulemusele legendaarsel Sunday Million turniiril. Finaallauast tuli kahjuks ometigi lahkuda esimesena ja "leppida" 11 149 dollariga. Olgu lisatud, et esikoht pistis kotti Üle 215 000 dollari. Jääme positiivse äravusega uut nädalat ja uusi turniire ootama!

 

martsi_algus.JPG


Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuule mingil määral jah. Foorumite aeg tundub kuidagi möödas olevat, meil suletud osas õppetöö käib, aga ei näe väga mõtet avalikus osas punnitada. Mingisugust olulist tagasisidet väga ei ole, Üksi rabelesin siin foorumis mingi aeg, väljaspool päevikuid teised väga ei postitanudki. Parem suunan energia sinna kus see rohkem tagasi toob. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arutasime seda asja ja toome Ülevaated siiski tagasi. Edaspidi aga igakuiselt, iga nädal ei prugi midagi huvitavat juhtuda ja 1-2k hitid väga uudisekÜnnist ei Ületa. Kuiseid Ülevaateid annab ägedamalt ka teha, tuua nt välja kuu edukaim mängija, temaga mini-intekas, kuu onlines, kuu laivis. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...