Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

2014 kokkuvõtted, 2015 eesmärgid

Recommended Posts

Eesmärkide seadmine ja välja kirjutamine aitab neid saavutada. Teeme siin ka selle toreda traditsiooniga algust!

2014 kokkuvõte: 

[ ] 2014. oli mul PCA aasta, kõik muu isegi ei tule lähedale, vähemalt pokkerialaselt. Iseenesest oli Üks hiiteris turniir lihtsalt, aga sain mikskipärast tuntuks sellega. nojah, tuleb leppida.

[ ] Netis oli minimaalne pluss kokkuvõttes, $20-30k äkki.

[ ] Talli alustamine, 25 õpilaseni jõudmine

[ ] Sporti sai isegi rohkem tehtud kui varem, kuigi jalgpalli vähem. Pole lihtsalt aega piisavalt.

2015 eesmärgid.

[ ] Onlines game selection, A mängu tegemine, arenemine ja profiti maksimeerimine. Vollieesmärki ei sea, tall võib palju aega võtma hakata, aga 5k turniiri võiks ikka tulla.

[ ] Lives võiks aasta laivmängija tiitlile taas kõva konkurentsi anda, mõned välisfestivalid ja paaril festil võiks taas suure kambaga ja Ülekandetiimiga käia.

[ ] Võtta suuremat rolli pokkerielu organiseerimisel, teha esimene ABCPokkeri turniir, ABCPokkeri talve ja suvepäevad, pokkeri populariseerimisel kaasa lÜÜa nõu ja jõuga, mingi siinne või eestlastega seonduv pokkerisÜndmus meinstriim telesse saada.

[ ] Talli arendada sinna suunas, et ka pokkerikauge eestlane teaks ja saaks öelda, et ABCPokker on Üks tuntumaid eesti spordivõistkondi. Aasta spordivõistkondade valimisel nominent. Eesmärkideks veel nii mängijatele võimalikult häid diile pakkuda (kuigi mõni meist äkki ei usu :D ), kasumlikkust kasvatada, vastutustundlikku mängimist propageerida, struktuur korda ja paremini toimima saada. õpilaste arv võiks ka aasta lõpuks sajale läheneda, meil võiks olla nii esimesed highstakes mängijad kui ka korralikult toimiv sÜsteem õpilaste võimalikult efektiivselt limiitidest Üles aitamiseks.

[ ] Natuke rohkemgi sporti kui see aasta, kaal 80kg kanti. üks pool- või täismaraton võiks ka ära tulla. 

[ ] õppida inimese moodi jooma, 4-5 õlut õhtul maksimum. 

Võimalik, et täiendan. Pange ka julgelt kirja, see annab juurde motti nende poole pÜÜelda, teatud aruandekohustus tuleb kasuks.

Tervist!

2014  pokkeri kokkuvõte:

Pokkeri mõttes oli suur areng sel aastal:

[ 8-) ]Online cash oli korralik õnnestumine, eriti alates maist, kui liikusin järjest nl25-st paari kuuga nl100-sse, kuhu ka pidama jäin. Kuid siis mõtlesin enda jaoks asjad selgeks ning otsustasin onlinest live Üle minna.

[ 8-) ]Live cash stake - Algus oli raske, sest ei leidnud investoreid endale. Tegin tingimusi aina soodsamaks investoritele, kui lõpuks lisaks kahele väikeinvestorile Enri ja Paavo enamusosaluse mu stakest võtsid ja see 300h stake sai alata. Algas kõik hästi ja läks veel paremaks. Kuigi tingimused on mulle suht närused(minu arvamus), siis olen mega tänulik kõigile investoritele, et neil usku minusse oli. Loodan, et ka investorid on rahul. 260h on mängitud, profit 10.1K euri, hourly 40eur/h, projekt kestnud 2 kuud ja 8 päeva.

2015 pokkeriga seotud eesmärgid:

1) 1000h live pokkerit

2) 1. kvartali lõpuks isiklik 2/2 br olemas(10K euri)

3) 3. kvartali lõpuks isiklik 5/5 br olemas(25K euri)

4) Investeerida minimaalselt 10 000 euri pokkeri profitist

5) 4 puhkusereisi ja 1 pokkerireis(eesmärgiga cashi mängida) pokkeri profitist

Paraku jah ega live cashi stakemisel head diili esimene kord ei saagi, kui Üldse mängija saab. See on ikka väga riskantne investori seisukohast, sõltumatut arvepidamist pole ning kõrgemat riski annab õigustada ainult kõrgema tootlusega. Järgmine diil pole sul probleemi paremaid tingimusi saada ;)

Edu!

Paraku jah ega live cashi stakemisel head diili esimene kord ei saagi, kui Üldse mängija saab. See on ikka väga riskantne investori seisukohast, sõltumatut arvepidamist pole ning kõrgemat riski annab õigustada ainult kõrgema tootlusega. Järgmine diil pole sul probleemi paremaid tingimusi saada ;)

Edu!

Nii ta on ja seetõttu kirjutasingi, et olen supertänulik investoritele, kes siiski valmis riskima olid. Väga asjalikud eesmärgid sul 2015 aastaks 8-)

2014 loeks successiks, mängu kallal olen vaeva näinud, tall on käima pandud, õpilastele on juba omajagu artikleid kirjutatud ja kõik on edasi arenenud, kes talliga on liitunud. Ise muidugi nii suurt volÜÜmi pole sisse saanud kui tahaks ja niisama vahtimist ning procrastination'it toimub liiga palju, aga vähemalt asjad liiguvad ja arengud toimuvad. Onlines mängisin profesionaalse mängija kohta hädised 680h, tho live'st lisandub ka omajagu tunde, aga neid ei träcki ehk täpselt ei teagi, vast tuleb ikka 1000h kokku aasta peale. Hourly netis oli 100$/h kanti, mis on väikseks pettumuseks, aga aasta alguses olin 3 kuud be ka ning korralikult burnout, et tegelt tuleb rahul olla. Live's hourly suurem, aga täpselt ei oska öelda.

2015 eesmärkideks suurem volÜÜm, nii netis, kui live's ja loomulikult suurem kasum. Motti arenemiseks ning õppimiseks on ja seda lisab ka õpilastega tegelemine ning nende arengu nägemine.