Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
quentince

OlyBet Live. Reede, 12.12.2014.

Recommended Posts

Sellal, kui ABC Pokkeri turniiriimängurite koorekiht lõbutseb Prahas, kogunesid neile kuklasse hingajad kohalikku pokkerimekasse mängima OlyBet Poker Series Live'i. 110-eurose sisseostuga Üritusest võtab seekordselt osa Ühtekokku 51 mängijat, kellest koguni seitse kuuluvad ABC Pokkeri turniiritalli hingekirja. Kohal on Heikki "Senecazzzzz", Kaspar "kasein" , Kristo "AlatiViimane" , Meelis "mell123", Paul "paulkoppe89", Tarmo "Tarmooza" ja Tarmo "raunopehka".

 

Turniir saab alguse Üsnagi meeleolukalt, kui Tartust saabunud ja tee peal vägijookidega maiustanud Tarmo "Tarmooza" pokkerilaua täis oksendab ning seepeale Üle saali kisendab "Mina võin nii teha, sest ma olen MÜÜri tallist!" Tegelikkus kujuneb paraku hulga igavamaks - eksmaltakas ja tänane tartlane on kogu kasiino kõige kainem isend, kuna Meelis "mell123" on otsustanud ta öiseks kojusõiduks rooli kamandada. Hoolimata vaimse isa kontrolliva silmapaari eemalviibimisest peavad teisedki talliliikmed end Üllatavalt kenasti Üleval ning suuremate lollustega hakkama ei saa.

 

Teisel levelil pääseb Tarmo "raunopehka" imekombel esimese väljakukkuja tiitlist. Pärast UTG kolmekordset avangut tundub olevat hea mõte ässapaariga lihtsalt callida ning oodata seljatagust Ületõstet. Kaks mängijat hilisematelt positsioonidelt arvavad aga seekord paremaks vaid callida. Flopil KJ7 otsustab algne agressor jätkata. Kõik callivad. Turn toob kaheksa ning nÜÜd on lauas ka kaks ristit. UTG teeb pisikese tõste, Tarmo omakorda pisikese Ületõste. Kõik callivad. Riveri poti kaks ei paista midagi muutvat. Preflop-avaja lÜkkab nupud keskele. Kõik foldivad ning lauas olnud chipid korjanud väljamaa härra näitab kuningapaari. Esmalangeja aunimetuse napsab kolmandal mängutasemel endale hoopis Paul "paulkoppe89", kui flopatud mast jääb alla riverdatud kõrgemale mastile. Kaua pole aga aega nukrutseda, sest erinevalt mänguspÜsijaile saab tema nÜÜd minna särtsaka show'ga alustanud Grete Kleini imetlema.

 

Seitsmes level pakub kena meelelahutust. Seni Üsna passiivselt mänginud õrnema soo esindaja otsustab blaindide 100/200 juures teha esimeselt mängupositsioonilt 700-se avangu. Suurel pimepanusel istuv ja juba varasematest jaotustest tuttav lõunamaalane callib. Lauas avatakse Q9J. Ebaviisakas härra ei luba preilil esimesena panustada. Viskab kohe ise tuhat mängumärki keskele. Piiga sellest aga ei kohku ja kuulutab "Allin!" Mõtlemiseks ei kulu kaua ka vastasel: "Okay, I call". Avatakse Q3s ja 97o. õrnem sugu osutub tugevamaks ja korjab enda ette korraliku chipikuhja.

 

Mõni aeg hiljem tekib Meelis "mell123"-l kerge sõnavahetus diileriga. Ladunud mängumärgid oma kohale uues lauas, palub ta kaardijaotajalt, et vanast lauast õlle toomise aegu tema kaarte ära ei korjataks. Daam on aga halastamatu ja Meelise palvet kuulda ei võta. Noorhärra pretensioonide peale Svetlana vaid muigab.

 

Kaua enam ei möödugi, kui ÜheteistkÜmnes mängija kukub ning välja kuulutatakse finaallaud. Heameel on tõdeda, et kÜmne parima hulgas on koguni viis Madis MÜÜri turniiritalli kasvandikku - Heikki "Senecazzzzz", Kristo "AlatiViimane" , Meelis "mell123", Tarmo "Tarmooza" ja Tarmo "raunopehka".

 

Peagi on kaks neist omavahel ka vastakuti - Meelise ässapaar vs Kristo kuningapaar. Viimane tõuseb juba pÜsti ning valmistub lahkuma, kuid diiler halastab ja avab lauas kuninga. Vara veel! Pidu ei jätku paraku siiski kauaks. Kõigepealt satub Kristo oma AK-ga lahingusse Tarmo "Tarmooza" KK vastu. Lauakaardid sedapuhku ei avita ning suur osa stäkist tuleb oma coachile loovutada. Allesjäänud nupud lähevad keskele pisut hiljem A3o-ga. Nii väike kui suur pimepanus astuvad samuti punti - Ühel A5o, teisel KK. Meelis "mell123"-e kuningapaar peab. Mõlemad pisemad on sunnitud lahkuma. Mull on lõhkenud!

 

Jätkub pingeline kaardi-action ja vastastikune suusõnaline "sõda". Kõigest sellest väljub võitjana (1565 €) Toomas Hunt ja teise kohaga tuleb leppida Peeter Talvistel (1022 €). Auväärsele pronksile (755 €) jõuab Tarmo "Tarmooza", kui kolmeteistkÜmne big blind'i suurune stäkk läheb Üle Toomasele, kes 23o-ga blaindivõitluses nupud sisse ajab. QTs on õigustatult piisav callimiseks, kuid jääb tänu kaardimoori poolt lauale laotule vastase nõrgukesele käele alla. Neljandana (533 €) lõpetab Tarmo "raunopehka", viiendana (355 €) Meelis "mell123" ning seitsmendana (227 €) Heikki "Senecazzzzz".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu turniirist polegi nagu palju rääkida, kaks suuremat kätt mängisin ja mõlemad kaotasin ja sinna läks ka turniir. Esimene käsi utg limpis 100 utg+1 raise 225 mp1 call ja ma co pealt KK 3betin 800 peale ja saan mp1 käest calli. flop 234ss ja vend donkab sisse 1500 ja callin turn Js ja paneb uuesti 2500 ja callin kuna Ks ka minu käes, river 4 ja chekib ja otsustasin järgi chekida, kuigi mõtlesin ka value beti teha, aga otsustasin siiski mitte. Näitab masti Q7s ja muckin. Sinna läks siis esimene pool stacki, siis vahepeal nittisin veits aega ja leitsin mp pealt QJhh mingi 23 bb deep mr ja sain 4 calli flop 568hh ja sealt enam tagasi teed ei olnud 2overs ja FD, Üks vastastest oli 97 rea flopanud ja mina masti kokku ei tõmmanud. Sain vist kena 2 tundi mängida ja nii see läks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...