Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Vaimne mäng, mindset

Recommended Posts

Mängu psÜhholoogiline osa on muutumas järjest tähtsamaks, kuna regularid arenevad pidevalt ja eelised vähenevad. Tuleb kasutada iga võimalikku eelist ja kuna inimloomus on juba selline, et enne tuleb mõttemalle veidi muuta kui saab korralikult biitida, võib ka siit korralikku eelist leida. Kehva mindsetiga enam elukutseliseks saada pole võimalik (kuidas Svenza omal ajal biitida sai on mÜstika, mäng pidi lihtsalt nii palju kehvem olema) ja on väga tähtis seda hästi osata.

 

Jared Tendler on tunnustatult kõige bossim sel alal. Tema "Mental Game of Poker" raamat on põhimõtteliselt kohustuslik läbi töötada koos märkmetega igaÜhel, kes tahab elukutseliseks saada.

 

Videokokkuvõte sellest raamatust on nt siin:

 

Lugemist, märkmetega läbi töötamist see siiski ei asenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

ütlen ausalt ära, ei viitsi väga. See ei ole minu arust alaliidu asi ja vaevalt seal keegi väga seda enda peale võtta tahab ka. Raamatu tõlkimine on väga palju tööd, pokkeribuum on läbi ja enamus prosid on lugenud inglise keeles juba läbi selle niikuinii, turgu oleks väga vähe. Heategevuse korras alaliidu pappi sellise asja alla pole mõtet. Niisama tuuleveskitega ka võidelda ei näe pointi (utsitada inimesi tegema midagi mida nad väga tõenäoliselt ei tee).

 

üldiselt kõik pokkeriraamatud eesti keeles on jurad, strateegia raamatud aeguvad ca aastaga või kiireminigi, aga tõlkimisotsus tehakse enamasti juba Üle aasta peale ilmumist, sellele järgneb veel äkki pooleaastane tõlkimisprotsess ja kui siis lettidele jõuab on sisu turule juba teada. St raamatu sisu on juba low stakes mängija tavaarsenalis ja eelise saamiseks peaks juba rohkem teadma ja oskama. Pole mõtet eesti keelde tõlkidagi, ajaraisk. Niigi raamatud on väikse eesti turu puhul suuresti -ev ettevõtmine ja vaja igasuguseid toetusi et tehtud saaks, kui just Harry Potter vms pole. Lihtsam on õppida inglise keel korralikult selgeks, saad aegsamini uut infot haarata, puhtalt eesti keele baasilt pole pokkeris midagi teha enam. Ka meil on õppevideod suures osas RIO vaatamine ja edasijõudnute skype grupp on ka inglise keelne, sest ainult eestis pole piisavalt crushereid, välismaalastega koos saame paremal tasemel stratianalÜÜsi. Inglise keel on pmst kohustuslik kui tahad elukutseliseks saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...