Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
3bet4bet

215$ Warm-Up 34s Fishi vastu

Recommended Posts

Preflop oleks Ühe vastu kindlasti foldinud, kahe vastu piiripealne kui neist Üks fish on, kolme vastu juba potentsiaali on. Variant on flopis tõsta, siis on hero nt Ülepaarist ees, aga turnil enam pointi pole, sellised tÜÜbid nt Ülepaarist või TPGK ei loobu ja selle vastu on hero taga juba turnil, sellise fishi vastu võiks paremas seisus papi sisse saada. Call turn on igati mõistlik ja ainus realistlik otsus imo. Pigem ta UTG 3x range on ikka tugevam ja selline ei barrelda enamasti 3 vastase vastu lightilt, kui flop ck-call, siis edasi sama. Sellise poolstationi vastu võtakski tõenäoliselt väiksema variatsiooni tee ck-calliga, reksi vastu tõstaks ja mängiks stäkkidele. WP!

Kui pre callid siis minu arust ainuke play flopis on c/r AI, tema gii range vastu oled okeis seisus + ta võib veel foldida + mõnikord võibolla AKga callida. Kui flopi check-callid, siis võid anda talle optioni turn läbi checkida ning lasta tal enda equity realiseerida + võid teha incorrect foldi + kui ta betib väga suurelt siis sa ei saa enam callida kui turn blankib. Sellest olenevalt ma c/r flopi ja Üritan kohe stackidele mängida või võtta selle mis juba potis=150k, sinu stack käe alguses 250k. Ainuke play minu arust siin on c/r gii flop. c/c ei meeldi.