Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
atsetoon

Lotosõltlase ülestunnistused.

Recommended Posts

Olen 27 aastat vana, kergelt kiilanev ilma 6packita elukutseline pokkerimängija. Seniseks "kodufoorumiks" on olnud pokkeriprod, kuid kuna seal trollide ja pokkerimängijate suhe 2:1-le esimeste kasuks siis ei näinud põhjust miks ma peaksin seal pokkeripäevikut edasi pidama. Teema on seal alles, kes tahab leiab selle ka kindlasti Üles.

Pikk jutt - sitt jutt, seega teen lÜhidalt. Juba aegade algusest peale mängisin ma HUSNG hypereid. Läks kuidas läks, lõppude lõpuks viskasid kohutavad ootejärjekorrad, FTP keeld Eestis, tõusnud rake, kartellide teke ja ei tea kust ilmunud kohutav variatsioon kopa ette. Amayastars tutvustas formaati nime Spin&Go, mida proovisin. Juba esimesel korral kui lototron pöörlema hakkas jagasin välja, et antud formaat on korralik fishimagnet - mu tunne ei petnud mind ja sinna ma jäingi.

Variatsioonist - See on killer. 200BI ei ole piisav BR. Seega ma ei soovita seda mängu mitte kellelgi proovida. Päriselt. Ainus võimalus variatsioonist jagu saada on massive volume, mis on ka põhjuseks, miks ma selle päeviku siia tegin - et end motiveerida. Niisiis hetkel mängin 15$ sisseostuga isendeid, korraga 4-l laual. Proovisin ka 6l laual u 600 mängu aga oli veidi overkill ja nõuab harjumist, panin to do listi. Kõrgemaid olen ainult veidi mänginud, sest bankroll hetkel nende jaoks pisut napp.

Lähimaks eesmärgiks on uuest aastast 30$ mängida ja kiirelt SN ära teha ja siis reevaluateda. Anyways graphid:

HUSNG hyperid 2014:

http://gyazo.com/112032be2c3e9b8309c4499bb8259c1f

Spinnid $:

http://gyazo.com/988c397251b9b15585e877dd3870e768

Spinnid chippides:

http://gyazo.com/efe34de1836ef37f7e1f010b954a821e

Chip EV ROI (peale reiki) väljaarvutatuna on 4.96%

Praeguseks kõik, GL!

Tere tulemast ja edu! Selles formaadis võib variatsioon päris ulme olla, nt kui suurimat kordajat poole aasta jooksul ära ei tule on kohe teenistus vist poole väiksem?

Mis on su suurim ära tulnud võit nendest? Graafikult on näha, et $300 kanti hÜppeid on mitmeid.

Suurimad võidud on olnud x25-stel. Korra olen mänginud x100 ja x200, mingit moodi õnnestus mõlemad kaotada. Ja need olid enne kui amaya rake´i ja tiere "korrigeeris"

Panen siia ka tieride tabeli:

NcV0fP2.jpg

Ja selle kuu graph seni:

http://gyazo.com/6def33b82aff4d960b1e8a0d38b921c5

Tegelikult on downswinge raske hinnata, sest PT salvestab kordaja ainult siis, kui mängu võidad. Mainin veel et tõenäosus, et 100000 mänguga top tieri kordagi ei näe on 32,8%. Ehk siis jah, variatsioon on ulme. ühest kÜljest on sellest väga kahju, teisest kÜljest paneb see mind suurt volÜÜmi taga ajama ja hoiab regulare eemale, mis peab meeldima. Regularidest nii palju, et häid ja pidevalt mängivaid tÜÜpe olen endale ära märkinud Ühekohalise arvu seni, see siis $15-s. 30$ kohta infot veel pole.

Tänud heade soovide eest ja GL kõigile!

.

Update:

Kuna praegu viitsin kirjutada ja aasta lõpus arvatavasti ei viitsi, siis panen praegu kirja. 16nov kuni tänaseni:

http://gyazo.com/2d8e4dcf6371fcc4cd638ef3cb73b143

( ) volume

(chip ev ROI 5.5%)

Veidi olen Wpr-ilt(ameeriklasest endine SNE) life- ja volÜÜmicoachingut võtnud ja ilmselt saan seda ka edaspidi :)

Uuest aastast liigun limiidi kõrgemale ja loodan väga, et stars avab ka $60 limiidi. Panen ka mõned plaanid aastaks 2015 kirja, siis peaks feilimine ebatõenäolisem olema:

* 300k VPP-d, teeb $30-s 36364 mängu, mis on kuus 3031. Easily saavutatav, kui aasta algus on väga hea, siis muudan eesmärki

* Hoiduda alkoholist, for real. Kõik muu on lubatud.

* Kaotada kaalu, suveks võiks 6pack olla. Seni olen septembrist tänaseni 5kg alla võtnud ainult saiast, õllest, kartulist ja magusatest jookidest loobumisega, 5kg võiks veel

* Vähemalt aasta teisest poolest võiks jõusaalis ka käima hakata, kui varem sellega tegelema suudan hakata, siis olen lahe kutt.

* Aasta teisest poolest juhul, kui onlines asjad sujuvad võiks korra nädalas live cashi mängimas käia

ty! ei kahtlegi, et uus kuu tuleb igas mõttes suuremate numbritega(loodetavasti digimuutuvad miinused plussideks) VolÜÜmiga on nii, et tegelikult ei ole sellega rahul aga olen palju leakide otsimise ja parandamisega tegelenud ja strateegiat optimeerinud, selle viimase jaoks olen Will Tiptoni raamatut läbi töötanud ja arvan, et see peaks (vähemalt) igale HU mängijale kohustuslik kirjandus olema.

Mis see VPP count sellise volÜÜmi juures on ka? RB moodustab korraliku osa profitist? 

VPP goal per month on 25k. RB peaks Üsna suure osa moodustama jep

pole väga sÜvenenud sellesse mängu, kas lased neid mänge ka, millega miljonit võimalik võita? Võida ära imo

Miljoni mängud otsas imo. Oli mingi Jaanuari challenge vist ainult. 

mõned nalja pärast lasin. proovisin max tableda jne

kas regulare on võrreldes algusega oluliselt juurde tulnud?

on, aga kuna enamus kasutab softi regamiseks, siis omavahel ei mängita. KÜll on aga juttu olnud divisionide ehk kartellide moodustamisest, et waiting listi lÜhendada.