Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

***Ametlik*** Kings of Tallinn: 16.-22.02.2015.

Recommended Posts

Veebruaris toimub Eestis regiooni suurim pokkerifestival Olybet Kings of Tallinn

 

kingsoftallinn.png

 

16.-22. veebruaril peetakse Radisson Blu Hotel OlÜmpias ja Olympic Casinos suurejooneline 20 turniirist koosnev rahvusvaheline pokkerifestival Olybet Kings of Tallinn, mille eeldatav auhinnafond on Üle 500 000 euro.

 

Olybeti pokkerimänedžeri Risto Suurpõllu sõnul toimub erinevaid nii-öelda kÜlalisfestivale Tallinnas Üsna regulaarselt. “NÜÜd soovime aga panna aluse uuele, päris oma pokkerifestivali traditsioonile, mille järgi Eestit rahvusvahelisel pokkeriareenil teadma hakatakse,” põhjendas Suurpõld ambitsioonikat plaani pidada veebruaris Tallinnas regiooni suurim talvine pokkerifestival.

 

Esimese Olybet Kings of Tallinn 18. veebruaril algava põhiturniiri osalustasu on €1100 eurot. Turniiril on mängijatel lubatud teise võistluspäeva alguseni teha re-entry ehk osta ennast mängumärkide lõppemisel turniirile uuesti sisse. Samuti on kavas põnev 275-eurone accumulator-turniir, kus mängijatel on soovi korral võimalik pilet osta ja osaleda kahel erineval avapäeval ning enne finaalpäeva nende avapäevade punktisummad liidetakse. Lisaks paljudele teistele erinevas hinnaklassis toimuvatele võistlustele peetakse ka näiteks 2150-eurose osalustasuga Highroller ning omanäoline €550 Open Face Chinese turniir.

 

Parimale tiimile €10 000?

Olybet Kings of Tallinn pokkerifestivali tasub mängima tulla 4-liikmelise tiimina ja osaleda võimalikult paljudel turniiridel, sest kõikide turniiride auhinnafondist eraldatakse 2% ja sellest summast moodustub parima tiimi auhind, mille oodatav suurus on 10 000 eurot. Oma tiimi saab registreerida festivali kodulehel.

 

Boonused varajastele registreerujatele

Kõigi vahel, kes ostavad endale pääsme põhiturniirile enne 22. detsembrit, loositakse festivali alguses välja Üks õnnelik, kes saab turniiri piletiraha tagasi. Lisaks saavad varajased reageerijad 50-eurot baarikrediiti ja soovi korral festivali ajaks majutuse partnerhotellidelt 10% soodsamalt.

 

Satelliidid soodsamaks kvalifitseerumiseks

Lisaks festivali käigus ja eel toimuvatele live-satelliitidele, on võimalik turniiridele soodsamalt kvalifitseeruda läbi Olybetis toimuvate online-satelliitide, mis algavad sel esmaspäeval, 17. novembril. Paljudel kvalifikatsiooniturniiridel on garanteeritud auhinnad, mis loovad rohkelt lisaväärtust ja võimaldavad festivali 1100-eurose põhiturniiri pääsme teenida kasvõi tasuta.

 

Täpse turniirikava, online-satelliitide kava ja muu olulise info leiab festivali inglisekeelselt kodulehelt http://www.kingsoftallinn.com.

 

Lisainfo

Risto Suuurpõld

Olybeti pokkerimänedžer

risto.suurpold@oc.eu

+372 6671 073.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satelliidid juba käivad

 

Igapäevaselt jooksevad:

18.00. freeroll, auhinnafondis 5 €5,5 piletid

19.30. €5,5 turbo sat €22 satikale (eile 6 inimest ja 5 piletit GTD, ligi 73% overlay!)

 

Päris iga päev ei toimu 20.30. €22 sat to weekly €110

 

PÜhapäeviti 21.00. €110 super sat, 8 inimesega Üks pilet GTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D oli nii jah, mul oli hu's veel chipliid ka ca 55k vs 35k, aga härra viis õnnekasti järgmisele tasemele. Hittis iga boardi, kui mul rida, tal kõrgem, vähesed korrad kui bluffisin, siis callis kolmanda paariga ära (alati pihtas), floatis mu TPTK vastu Ülekaatidega ja hittis ära jne. Tõenäoliselt võidaksin hu tema vastu 8-9 korda kÜmnest, seekord oli see erand.

 

Loodetavasti satun põhiturniiril temaga samasse lauda, võtan mõned laenule antud chipid tagasi.

 

Edit: Tiit pakkus diili ka, keeldusin. Hakkan kahtlustama juba mingisugust diilist keeldumise needust, päris tihti kui olen keeldunud olen esimesena lennanud ja teiste keeldujate puhul olen sama täheldanud. Sämpel väike ja selektiivne mälu tõenäoliselt, aga selliseid juhtumeid on palju olnud.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siin mitu h juba tegelenud turkatiimi liikmete Kingsile orgunniga. Meil täitsa suur ja kobe punt tulemas kingsile, oluliselt suurem kui oleks veel kuu tagasi lootnud. 5 õpilast juba 1,1k põhiturniiril. Kokku kõikide turniiride peale tuleb meid isegi 15 kanti. Loodetavasti tuleb tulemust ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...