Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Positiivsed harjumused, enese parandamine jne

Recommended Posts

Päris palju annab ära teha nii enda harjumuste, heaolu kui ka majandusliku käekäigu parandamiseks. Siia teemasse võikski koguda materjali selle kohta.

 

Kõik suured teekonnad algavad esimesest sammust, kusjuures tihti on nagu kosmoselendude puhul just algus kõige raskem, hiljem kui hoog sees läheb asi nagu iseenesest paremaks palju väiksema pingutusega. Kui käsile võtta ja algus ära teha, siis äikestest sammudest saavad õige pea suuremad ja liitintress hakkab lumepalliefektina tööle, tulemus paraneb järjest kiiremini.

 

Olin ise ka peale investeerimisega feilimist masu aega päris põhja käinud, enamus nädalast jõin, midagi mõistlikku teha ei viitsinud. Siis leidsin enda jaoks eneseabi raamatud nagu "7 Habits of Highly Efficient People," "Think and Grow Rich," "Eat That Frog" jne. Selliste raamatute kirjutamine on päris tööstusharu juba, aga mõistlikumad neist töötavad kÜll, võin omast kogemusest öelda. Ilma nendeta poleks kindlasti siiamaani jõudnud ja need tulevad kindlasti kasuks ka teistele. Jurasid raamatuid ka palju, tasub võimalikult kõrge hindega raamatuid lugeda, Amazoni 3,5 ja kehvem on juba pointless, parem siis juba head lugeda.

 

Kindlasti on ka palju lÜhemaid materjale selle kohta kirjutatud, Üks väga hea artikkel on nt siin. Kindlasti tasub lugeda sissejuhatuseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin korda. Muidu motivatsioonivideod on ka head. Mõned klassikud:

 

ABC, Always be Closing:

 

How Bad You Want it?:

 

Rocky kõne:

 

Viimane on päris paljude puhul asjakohane. Olen kaks kutti tallist ära saatnud kuna lihtsalt kärss kärnas maa kÜlmunud tÜÜpi vabandused tulid kogu aeg. Ise midagi teha (õppida, areneda) ei viitsi ja genesid järjest debiilsemaid vabandusi. Sellistele kohta meil ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.pokerlistings.com/the-succes ... oals-34817

 

Väga õige jutt, tuleb endale tehtavad eesmärgid seada, mis samas pingutust ka vajaks ja siis lihtsalt neid täitma asuda. See asi töötab kÜll, on võimalik kÜll niimoodi kÜllaltki nullist hakata kuuekohalist pappi teenima, ka paari aastaga. Võin enda kogemuse pealt öelda, et töötab, mingi hetk olin põhimõtteliselt semiparm ja paar aastat hiljem tegin esimese +€60k aasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

andekuse ja edu vahel pole kuigi otsest seost, kÜll aga pÜsivuse, sÜdikuse ja edu vahel. Kes pikemas perspektiivis eesmärkide nimel töötavad ja vastulöökidest Üle on, neil on õnnestumise tõenäosus palju suurem.

 

Tõsijutt, nii on. Ma ei pea ennast just väga edukaks, aga häbenemiseks ka põhjust pole, sihid on ikka kõrgemad. See on ikka +90% töö ja pidev analÜÜs selle kallal, et mida ma paremini teha saaks, erinevates aspektides. Pidevalt tuleb kahelda ja pÜÜda paremini teha asju. Einstein oli +150 IQ'ga, aga ta Ütles, et tema saavutusest 97% vms oli raske töö. Ilma selle 3%ta poleks seda saavutanud ka, aga 97% oli ikka oluliselt tähtsam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Motivation is like manually winding up a crank to deliver a burst of force. At best, it stores and converts energy to a particular purpose. There are situations where it is the correct attitude, one-offs where getting psyched and spring-loading a metric fuckton of mental energy upfront is the best course of action. Olympic races and prison breaks come to mind. But it is a horrible basis for regular day-to-day functioning, and anything like consistent long-term results.


By contrast, discipline is like an engine that, once kickstarted, actually supplies energy to the system.


Productivity has no requisite mental states. For consistent, long-term results, discipline trumps motivation, runs circles around it, bangs its mom and eats its lunch."


http://www.wisdomination.com/screw-motivation-what-you-need-is-discipline/


Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...