Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
3bet4bet

320€ EPT Deep HT, AKo turni ja riveri otsused

Recommended Posts

http://www.handconverter.com/hands/2603611

VPIP: 38, PFR: 31, 3B: 10, AF: 2.0, Hands: 29

KÜsimus siis et kas siin võiks barreldada turni, või pigem hoida pank väiksena ja iga tellise puhul maha callima? Kuidagi see riveri bet räuskas nii thinvalue järele, et otsustasin foldida(hiljem OPRist järgi vaadates selgus et tegu suurelt kaotava highstakes rexiga). Ise arvan et muidu võiks siin dongata a'la mingi 66 käega et odavalt showdonwnile jõuda. Eks vastase 3b calling range siin päris lai, 22-TT, meibi ka JJ, 45, A3s, A9s, igasugused cc conectorid... 67 siin vist ainuke käsi mis callib floppi ja on taga meist ent missides peaks ta siin riverit kindlasti suuremalt panustama.

Kuidas oleks näiteks hoopis kolme barreliga?

E: Tegelt kui veelkord järgi mõelda, siis võib olla oleks isegi järgi checkimine kõige parem variant, ja edasistel tänavatel lihtsalt maha callida.

as played - ma ise laseks vähegi mõtleva vastu 2 kuuli, tohmani vastu annaks alla turnis.

pre flat ei pruugi ka halb olla utg1 avaja vastu. hoiad tema range laiemana, olete deep ja sa ip.

veel võib see induceda light shippi btn-lt või bb-lt.

Eks ma tihtipeale trapingi 20bbga KK,AA etc. positsioonis, aga siin kõik 40bb+, kuigi AKo on just selline käsi millega võiks jah flatida siin pre selliste stäkkidega, kuna hoiab blufid sees ja samas halvema boardiga saame odavamalt tulema.

Vsiuga nõus, ise ka enamasti flatin samadel põhjustel, kuigi ega ka 3b halb pole, saab kehvemalt calli päris tihti. Reksi vastu ainult Üks bet on pointless, ei foldita seal kuigipalju Ühele betile. Variant on bluffiks keerata 2-3 barreliga või siis ck-callile minna 1-2 tänavat, väiksema beti vastu riveril pigem fold jah, see kipub selline thinim valuebet olema.

Keegi siin light shippima/3bettima kÜll ei hakka peale meid hyperil kui utg1 avab ja sa CO flatid sellise stackdepthi juures. + pigem 3bet induceb AQ shovema peale meid kui selline vastane avab ja meie 3betime.

Need sinu või vastase statsid?

Kui vastase siis easy 3bet(sizeks suuremalt tho 2.2-2.4k) kuna saad ta paljude domineeritud kätega callima + mingite muudega mida ta foldida ei taha(89s,J10s etc-saad mõttest aru kÜll). Käe käik(flat või 3bet pre) sõltubki minu arust sellest kes avab ning mis sinu image lauas, kuigi hyperil Üritaks ikkagist selliste kätega pre rohkem raha potti saada ja sealt edasi mängida. Kui mõlemad olete active olnud, siis veel parem koht 3bettida ning Üritada rahad sisse saada. Saan flati merititest täiesti aru, aga sellise vastase vastu + hyperturbos ikkagist 3betiks alati ning barreldaks flop turn river. Ei annaks kuskil alla.

Need ikka vastase statsid, mina olin kuskil 15/12 see moment.

Ehk siis siit joonistub välja 2 ideed, 1 kus 3betime pre ja paneme 3barrelit ning teine variant kus flatime/3betime pre ja post chk-back ja callime maha Ülejäänud tänavad. 3bet pre vist kindlasti, ei taha BB-d ja vahel ka SB-d odavalt sisse lasta, callides muidugi võib keegi tagant keevitama hakata ent ma ei ole väga fänn selliste stäkkide juures 4bettima AKo-d positsioonist väljas. Pigem Tikerpe liin vist tundub ikkagi kõige parem antud vastast ja meie image't silmas pidades.

Edit: mingit chk-back'i õigemini ei ole vaid paneme vähemalt 2 uulitsat ja pigem ka riveri.