Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
3bet4bet

215$ Warm-Up A7o LAG-i vastu

Recommended Posts

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... F9715E8C2A

 

Vastasega mänginud 20 kätt koos 36/26 3b 33. 3bettib mind selle aja jooksul kolmandat korda, 1. korral callisin TTga ja foldisin A kõrgel flopil, 2. korral panin KQo pre maha.

Pigem muidugi peaks tightim olema deep olles 4bshovedega, aga muidu sellise vastase vastu on see enam-vähem ok või mitte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vastane on kompetentne, siis ta enamasti mitu korda järjest tihedalt ei pane rämpsuga otsa. Kusjuures TT käsi sõltuvalt positsioonist ja stäkkidest on enamasti lihtne 4b shove, kui just pole +30bb EP vs EP nitiga jagelemine, siis flatiks. Ka KQ on tegelikult väga hea 4b shove käsi, blokib vastase valuerange'i ja on paremas seisus callingrange'i vastu kui A7o. Põhimõtteliselt oleks eelistanud nende teiste kätega otsa panna või agressiivsemalt tegutseda. Kui vastasel on suurema sämpli peale positsiooniliselt co 3b % kõrge (3betib co'lt tihti, mõnel teeb seda), siis 4b shove ootus paraneb. Lisaks tuleb võtta arvesse sinu stäkki, sul on 18bb stäkk ja Üldiselt vastased sellises kohas ei 3b-foldi enam, väga harva juhtub seda. Nad panevad siin pigem laia valuerange'iga, nt ATs, AJ+, 77+ vms otsa ja callivad ära ning A7o on selle range'i vastu kehvas seisus. Foldiks selle käe ära. Kui sul oleks +22bb stäkk võib ta 3b-foldida siin, hetkel shove kehva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A7 käsi - eks pisut fustreeriv ole järjest otsa saada aga kipun arvama, et mitu korda järjest sodiga ei panda, sest vastane võiks eeldada, et sina oled oma avamise range kitsamaks tõmmanud ja mängid rohkem vastu. Seega peaks tema samuti kohanduma.

Samas kas kellelgi on 3bet size kohta arvamusi? KQ käes oli see 2,21, A7 käes 2,05. Et mida väiksem seda valueheavym, induce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KQ käes on 4b fold täitsa variant ja käsi on ka väga hea selleks, blokib vastase valuerange'i. Kui vastane ikka aktiivsem on, võib panna otsa kÜll sellega ja foldida, sest enam ei 5b shoveta light, päris suure osa 3b range'ist foldib välja nii.ja paneks nats väiksemalt, 128k vms, kuna effective stäkk pole nii sÜgav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...