Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
paulkoppe89

paulkoppe89 päevik

Recommended Posts

Sai siis trio live käidud mängimas, seekord siis ainult vee ja mahla peal, kuna sai paar päeva tagasi koiduga alkobet tehtud tonni peale, et esimese juunini peab kaine olema.

turniiri sain pähe ja siis sai niisama ringi jauratud grand prixi ja olympsi vahet, et ehks kuskil mingit mõistlikku mängu, kuna liferoll väga suur ei ole, siis lootsin vähe odavamat sngd mängida, et mitte cashi.

lõpuks ei saand midagi mängida peale cashi.

hÜppasin kella kahe paiku öösel cash lauda sotiga  sisse 2/2 blindid, siis paar kätt foldisin ja sain 88, Üks vend tõstis 50 peale, siis Üks flat ja ma kÜtan 96 euri sisse, Üks vana callib ja Ülejäänud ka callivad, flop tuli 10, 2, 6 vms, siis checkisid kõik riverini, turn ka mingi madal ja river äss, siis Üks vend bluffis kõik välja, bettis migni 300 vms vist oli ja näitasin 88 ja ta muckis. stack pm 500 peal.

järgmine käsi tuli Üllatavalt väike tõste pre sellelauakohta. tõsteti 15 peale, flattsin ja 2 venda flattisid veel vb oli kolm, mul oli 85 potid, flop risti 8,poti 7, ärtu 2, agressor bettis soti, ma callisin, teised foldisin, turn tuli poti 6, vana pani jälle 250 vms ja ma shovesin ja ta callis, river ka mingi plank ja tal j9 ja tuli jälle ära.

siis sain veel paar sotti juurde tasapisi, kuskil 1650 oli juba korra, kui kokku lugesin.mõistlik oleks olnud cashout teha ja väiksema summaga tagasi tulla, aga ootejärjekorras oli liigapalju rahvast, et poleks tagasi saanud.

Siis mõtlesin tÜkkaega, et deam korralik summa, et saaks normi arvuti ja 2 kuvarit osta,

aga jällegi  siin parim võimalus selline plekk kokku saada, et saaks lisaks arvutile ka eptle minna.

(vb pole alati hea ahneks minna :D)

ja edasi siis: Üks vend tõstis pre 75 euri, ma flattisin ja Üks  veel flattis, flop 48 ärtud ja Q ruutu vms, mul ärtu äss ja risti mutt, siis see esialgne tõstja panustas 250,  ma tõstsin 650 peale ja järgmine vend pani 2 kilo, esialgne vend foldis ja mul veits alla poole sees juba ja callisin maha, tal 48 potid ja turn ja river ei aidanud mind. pot 4k lähedale.

Siis tuli kerge masendus peale ja sõitsin koju, esialgu oli plaanis tallinnase jääda ja vb järgmine päev turkat ka mängida, aga mängin vist pigem netis mõnda aega. :D

Tahaks õelda : " lase väiksel minna, et suur saaks tulla." :D

Edu laudades!

njaa. Iga shott mis on +ev ei tähenda, et seda tasub võtta. See sõltub ikka enda võimalustest ja säästudest/liferollist ka. Laud oli sul seal kuldne aga sinu võimaluste juures oleks olnud targem quittida kas seal 500 kandis või hiljemalt 1600 kandis. Rahvatarkusest sobiks paremini "parem varblane peos kui tuvi katusel." 6k BR'iga ei tasu EPTsid shottida kuigi võib mõnel puhul +ev olla, kogu edasine teenistus satub nii riski alla.