Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
paulkoppe89

paulkoppe89 päevik

Recommended Posts

Tere!

Olen paul, 1989.a. väljalase, pokkerit mänginud 5 aastat vist kindlasti juba,Talliga liitusin 15. aprillil 2014. varasemalt sai pm ainult mängitud, õppimisele väga aega ei raisanud, mõned raamatud ja vb 10-20 videot. Ei osanud ennem arvatagi, kui tähtis on mängu juures korralik mängu analÜÜs ja programmide kasutamine.

Eesmärk on jõuda onlines ja lives high stakes mtt regulariks, selleks kindlasti vaja kõva tööd teha ja ei pruugi ka kõva tööga jõuda, aga kes ei proovi, see ei tea :).

Kindlasti tuleks ka alkoholi-tarbimist piirata, kuna kipub vahel lappama minema ja see ei ole väga jätkusuutlik variant :D.

 

senised tulemused: live: http://www.olympic-casino.ee/poker/rank ... l-k-p33482#loadmore/tournamentrankingresults/tournamentranking.view.33482/2

 

online: post-332-1419055181,05_thumb.png

 

On ka palju muid hobisid: malet mänginud 4 aastasest saadik, võrkpalli ka kuskil 10 aastat, kergejõustiku paar aastat, ju-jutsut 1,5 aastat, jalkat aasta, breik tantsu pool aastat, lauatennist ka pool aastat ja vahel teen ka jõusaali.

Ei jagu kahjuks kõige jaoks aega enam, tegelen ainult pokkeri ja võrkpalliga ja veits teen ka jõusaali.

 

mingi aeg kindlasti postitan mängitud käsi ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.handconverter.com/hands/2598780 vana oli suht agro, kui ta shovemis rangeks panna seal 77, siis on see move isegi +0.20 chip ev.

http://www.handconverter.com/hands/2598785 avasin 35s, kuna sb ja bb peal istusid nitid, aga mingi valemiga seal sb 3b shove peale foldida ei saa.

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 8D077DC305 selliseid optimiste ikka oli täna,

aga deepi jõudes läks ikka nii: http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 9690B2550B , agronoom shoves pea iga käega ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuli siis 13,5 knocout shipp ja kokku tänane päev +880 daala.

paar kätt ka:

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 26BD944BE3 pani mind ilmselt 56 või 25 peale :) vaatasin järgi sharksist, vastase roi 99 ja kokku mänge 20 vist oli, korralik regular :)

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 7A523B7C99 see oli hea, et ta peaaegu alati cbettis floppi ja turni.

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 6FE3412869

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 9C5B1AD05D

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 94EE0D6A23

http://www.handconverter.com/hands/2600216 t8s -0.02 piiripealne.

http://www.handconverter.com/hands/2600217 a6o 3b shove -0.57 (FT)

http://www.handconverter.com/hands/2600218 aqo call 3b shove -0.44 (10 10+ ak+ oleks kasumlik callida.) (FT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt siin pikalt kõva nohu olnud, eile hakkas kõrv ka sÜgelema :D, panin näpu kõrva igaksjuhuks korra, siis hakkas räigelt valutama, mõtlesin, et mis seal ikka, et nohu on kõrva löönd vist, et lähen kÜsin vähe kõvematoimelist nohurohtu, aga õeldi, et kõrv on punasem kui näärivana nina jõuludel: täpselt selline siis: post-332-1419055181,58_thumb.jpg jama, et ei lubatud kõvemaid helisid ja muusikat kuulata, krt nÜÜd peab pokerstarsi settingutest soundi ka maha keerama. mõnda aega peab siis ilma õlleta olema ja antibiotse närima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.handconverter.com/hands/2600218 aqo call 3b shove -0.44 (10 10+ ak+ oleks kasumlik callida.) (FT)

 

Mis shoverange sa panid buttonile ja mis su enda opening range seal on? Kruttisin ise ka, kui BU shoveb 10.1% saame me aint JJ+ AKs AKo callida.

Huvitav koht, panin BU range 16.1% (22+ A4s+ A8o+ KJs+ KQo QJs) siis näitas ka, et AQo +0.01 ainult.

 

Muidu kenad käed aga selle A6o paneks instamucki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJ sa callid pre 20% effective stäkist sisse, vs 4x? kui vastane on spewmonkwy, lÜkka lihtsalt sisse, ma kardan et call seal pole hea. Pöidlareeglina kui vastase raise on Üle 10% stäkist, siis enamasti callima ei hakka lootuses Üle flopata, eks erandeid ole nagu nt bb'lt defend või KK+ träppimine. Otsus peaks olema kas 3b plaaniga ära callida (enne ft ja ft saab ka sellistes kohtades nt 18bb mr vastu ka 3b-foldida väikselt) või fold sellises kohas. Siin paneks totu vastu sisse lihtsalt, keskmise vastu foldiks vs 4x open.

 

Mis sa neid kolmeoudiseid siin loetled. Mingihetk panid ka, et said kolm top 3 kohta, aga paaril jäi laeks eelviimane laud vms. 4.-30. kohtadel lõpetamine on täiesti std, tuleb neid kohti ka saada, ei saa eeldada, et kõik turnad peaks ära võitma. Nats mental game leak sul nii mõelda ja kolmeoudiseid taga nutta. Muretse mängu arendamise, mitte flippide võitmise pärast

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei jonni taga Ültse neid kolmeoudiseid, täiesti savi, mental game leaki kindlasti ei ole, muidu ei panekski vb, aga Ükskord oli sitt jooks pikalt, siis ise käskisid panna selliseid käsi ka foorumi, nÜÜd virised, et mis jonnid pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma paha pärast ja ma ei virisenud. Pole kunagi tahtnud, et standard kolmeoudiseid Üles paneks, võib-olla siis ei väljendanud väga selgelt ennast. Olen tahtnud, et paneksid Üles kaotuskäsi, kus polnud kindel kas oli õigesti mängitud, need siin kõik olid Ülistandard ja pole mingit kÜsimustki kas olid õigesti mängitud. Tuleks panna Üles käsi kust midagi õppida ka on, nt kas bettida veel Üks tänav, mis oleks optimaalne beti suurus konkreetse vastase vastu jne. Hea, et ei häiri, aga jah selliseid käsi pole vaja panna. Kolmeoudiste Üles panemisest võib jääda arvamus, et mindsetiga kõik kõige paremas korras pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole nagu väga põhjust, miks peaks sihtima nii pikki sesse, see ei saa max ev olla. Pigem sihi nädala peale mänguaja pikendamist enam-vähem võrdselt iga päeva peale, niimoodi 24h sees max volli taga ajada on täiesti pointless.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...