Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Majandaja

Majandaja live cash

Recommended Posts

Tervist!

Ka täna öösel sai mängimas käidud. Kokku 7 tundi ja 975.50€ profitit. Peaks oli vast +1.6K peal. Algas kõik Ühe rämeda setupiga.

Sain flopis 78Tss flopil rahad sisse 88-ga J9os-i ja AJss-i vastu. Laud ära ei paardunud ja FD ega gutter teisel ka ära ei tulnud. Sain sidepoti ja jäin selle käega BE. Pank oli vast mingi 800 euri. Sealt said alguse J9 godmode. Tõmbas mulle väiksemates pankades veel riverisse mitu korda 3 outeri ning ka teiste vastu jooksis kenasti.

Sain ka mina siis stacki Üles, kui pre avasin 33-ga, sain 3 calli. Flopil 32Jhh cbetin, saan 1 calli. Turn 9c. Läksin check/raise peale, mis toimiski, sest teine vend bettis ning raise peale ka shoves. River J ning näitan house ning minu käsi on hea. Tegu oli eestlasega ja ma ei kujuta ette, mis J tal oli, et ta mind seal ära stackis. Muidu nitima mulje jätnud. Pank 500 euri.

Toimus veel väiksemaid panku, kui leian JJ-i ning muidu limpiv godmodes olev tÜÜp teeb oma väheseid avanguid 3bb, otse tema järel leian JJ-i, 3betin, saan calli temal. Flop on nuts KKJhh, checkib, ma betin, ta raiseb, ma 3betin, ta 4betib, ma shoven. Pank 1100 euri. Turn ja river ei aita tema KQos-i.

Kõrval olen 5/5 DC laguneb ning Ühineb meie lauaga Paavo Korkka. Saan temalt pidevalt 3bete nagu nad minu nitiga ikka käituvad. Paavo vihkab, kui ma tema straddlet varastan, kui Paavol siis ttraddle ning ka Eesti meister Ranno lauaga Ühinenud, kes paneb double straddle 8. Avan siis BTN-lt 36dd 20, callib BB. Paavo ja Ranno. Flop on 69Tdd ning pank on juba veidi Üle 80. bb checkib ning Paavo donkshoveb 230 euri, ei mõtle pikalt oma FD+pairiga ning rahad siis see. Pank 540 euri. KÜsin, kas 1 või 2 korda. Jooksutame 2 korda, kuid esimene jooks completen riveril FD ja teine kord juba turnil FD. Paavol oli väidetavalt 2 paari.

Vahepeal võtan ka Rannolt miski 250 eurise panga, kui ta riveril foldis mu 150 eurisele betile ning siis tuleb tagasi Austraalia semipro ja ettevõtja, kellel ka Eesti kodakondsus. On Eesti puhkamas mõne kuu. Oli just mõni õhtu tagasi röövinud Enrilt lauas ligi 800 euri, kui 2 korda seti Enri vastu floppas suht väikse vahega ja rahad sisse läksid. Täna oli ta oma esimesel sessioonil vast mingi 500-600 auku pannud. Reloadis siis nÜÜd 400 ning sai stacki vaikselt Üles 550 peale umbes.

Ei lähe väga palju mööda tema liitumise ajast, kui ta avab 6, 2 Üliloose venelast callivad, callin mina SB-lt 99-ga ja bb foldib. 972dd flopil checkin. Austraallane paneb ligi poti, teised foldivad, ma raisen, austraallane tangib ning siis 3betib 225 peale, mul juba sisemuses hea tunne ning näitlen ka veidi ning shoven ja ta tankcallib, turn Q, river 7 ning 1100 eurine pank liigub minu poole ja ta näitab AAd. Peale seda ta ka lahkus. Oli äkki 30 minutit lauas olnud või nii. Igatahes ei saanud me Paavo ega Rannoga aru, miks ta selle käe nii Üle mängis. Ma ei stacki seal 300bb deep never ever alla combodraw, millega on mul poolt ligi pool tekki kaarte ja see on tõesti miinimum.

Seejärel istusin armsa 2K stacki peal, kui hakkas Üks teine reg järjest godmodema mu vastu. Andsin 400 vast talle ning 200 Rannole ning Godmodev uus venelane lahkus oma 1K stackiga ja lahkusin ka mina ligi 1K profitiga.

NÜÜd olen välja puhanud ning Paf Marine-ks valmis. Tuleb rohkelt pidu ja arvatavasti ka fun turniir. Lähen seda võitma 8-)

Tervist!

Paf Marine oli korralik party 24/7. Turnas läksid chipid kiirelt auku. Peale Paf-i olin 2 päeva pohmas ja masenduses ning esmaspäeva õhtul aitas spaa sellest konditsioonist välja.

Olen 2 päevaga nÜÜd 10.5 tundi live mänginud ning 82 tundi on kokku täis. Pole viimased 2 päeva väga action käsi olnud. Suht card dead ja kui kätt on, siis action dead. üleeile läks vaikselt Üles +300-ni ja siis kaotasin 800 eurise panga ja jäingi lõpuks veidi Üle -100. Täna öösel kaotasin alguses 300 vaikselt, siis sain +300 peale ja lõpetasin +100 peal. Ehk siis 4. nädal hetkel BE. Samas nädal alles alguses ning kavatsen korralikult kuuma anda.

Eilne suurim käsi oli:

Btn-lt avab hobimängur 7, Hero call SB-lt KcQd-ga(BTN oli ennem peaaegu ainult limpinud ja polnud kordagi 7 avanud), BB rex call. 280 EUR effective.

Flopil AQ2cc(21eur)

check check, BTN bets 25, Hero calls, BB folds.

Turn: 4x(71eur)

Hero checks, BTN bets 25, Hero calls.

River Q(121eur)

Hero checks, BTN bets 75, Hero raises 225, Btn calls All-in.

Pot(500)

Hero shows QK, trips queens and BTN shows AKs.

Kas sellises formaadis käte postitamine on parem?

Viskan esimest korda siis graphi ka:

3ffd4272d73f96c7c10dd6773aa784eb.png

Kõige pealt tuleks saada oma bankrolli peale, millega tunneksin 2/2-s ennast turvaliselt või saada väga hea pikaajaline diil investoritega. Hetkel puhtalt tõestamise projekt investoritega ning tingimused pole kindlasti väga soodsad minule. Siis tuleks grindida bankroll piisavalt deepiks, et 5/5 murda. Eile oli jälle oma poistel 5 figure profitid ja 10K pangad käisid päris tihedalt läbi 5/5-s. Kindlasti tahaks ma mingi hetk puhkuse kui vahelduse mõttes grindida välismaal live cashi(ntx Las Vegas). Ning õppida õppida õppida(erinevad pokkeriartiklid, live mängijate blogid 2+2-s ning Omaha videod RIO-s+käte analÜÜs crusheritega peale sessi)

Ettevõtluse poole pealt plaanin järjepidevalt 100% aastas käivet kasvatada veel vähemalt 3 aastat ning hoida ettevõte võimalikult kasumliku ning efektiivsena ning pakkuda oma töötajatele super töötingimusi. Saime juba esimese ettepaneku oma konkurendilt, kes soovis meid enda alla võtta või meid ära osta, kuid võtsime seda komplimendina ning ennem põhjalikumat arutelu, keeldusime kiirelt. Keeldusime kuna kindlasti meie kasvupotensiaal on nii suur, et järgmine aasta saame juba rääkida 2 korda suurtematest summadest jne. Lisaks on see kasumlik passiivse tuluallikas mulle. Kindlasti ma näen 5 aasta perspektiivis veel mõne ettevõtte käima lÜkkamist.

Investeerimise poole pealt Üritaks juba järgmise aasta lõpuks luua endale 10 000 eurise investeerimise portfelli kahe valdkonna peale. Edasist plaani hetkel täpsustada ei oska, kuid suur plaan on 30 aastaselt "pensionile" minna ehk oleks olukord, kus ma ei peaks tegema enam midagi raha pärast ega mõtlema, et mul võib rahast puudu tulla või et ma ei saa hetkel reisida, sest raha pole. Ehk siis minu passiivsed sissetulekud(0 töötunniga kuus) kataks ära minu igakuised kulud/võimalikud lisakulud probleemideta ning saaksin kuuluda 50% meeste klubisse(investorid, kes suudavad investeerida 50%+ oma igakuisest tulust).

Kindlasti ma teen juba praegu nö pensionitööd ehk tegelen ettevõtlusega ning pokkeriga, mida ma armastan, kuid rahalisest vabadusest on veel asi kaugel. 4 aastat ja natuke peale on aega 30ks saamiseni.

Elu on lill

Mul on kÜllaltki sarnased plaanid. Eks ma vist ole oma plaanidega sinust paar aastat ees, samas 30 on palju lähemal ka. Välismaal pelamas käin, check, täitsa asjalikke limiite mängin mingil määral, check, pigem liigun limiitidest vaikselt allapoole juba ja teised tegemised on tähtsamad, aga õppimise sees olen omajagu. Teatud väiksemapoolne viiekohaline summa on pandud aktsiaturule indeksitesse, aga see on rohkem pensionifondiks, ei plaani seda enne kasutada ja sinna peaks vaikselt lisama. Tahaks ka saada mõnes teises alustavas ettevõttes osalust, vaikselt vaatan kohaliku startupscene'i poole, aga pole veel aega sÜveneda ja commiteda, paar sellist semiok varianti on läbi käinud, aga kui neil on miinimumnõue ca 10-20k eest siseneda, siis väga ei tõmba arvestades, et startuppidest ca 80% feilab.

Muidu enda ettevõte on ka, seesama turkatall, tahaks sellest midagi siinses mõttes suurt teha. Asjaliku karjäärivaliku andekale ja töökale noorele ja Ühe regiooni suurima spordiklubi (kui mitte vaielda kas pokker on sport või ei). Eesti suurim oleks liiga madalale sihtimine, aga eks obv tööd on selle eesmärginigi veel kõvasti. Kui läheks veeranditki nii hästi käima kui plaan on oleks juba päris suur asi.

Kusjuures ma arvan, et pokkerist on väga hea investeerimise või ettevõtluse peale edasi minna, sai Ühes enda päeviku postis ka seda kirjutatud ja eks selle kohta ole muidu ka päris palju kirjutatud, nt treidimise ja pokkeri sarnasustest.

Tänan väga põhjaliku ning paljudele kindlasti arendava posti eest. Olen ka märganud, et mõtleme suht sarnaselt. Minu eesmärk on ka kindlasti tekitada indeksaktsiatega, bondora, kinnisvarasse investeerimisega ning ettevõtlusega pensionifond, mis järk-järgult ikka kasvab, kui ma kavatsen enam vb mitte nii aktiivselt mitte tööd teha ning pigem reisida ringi. Samas kindlasti pusin ma Üpris pikalt uute ettevõtete kallal, sest see on huvitav ning fantastiline tunne on, kui olen loonud sÜsteemi, mis toimub peaaegu täielikult ilma sinuta ning toodab sulle raha. Kindlasti ei plaani ma lõpetada ka pokkeriga, sest ma naudin seda väga ja see on ja jääb minu jaoks tasuvaks hobiks. Vaevalt ma kunagi täiesti jalad seinal passida viitsid. Siis on tulemuseks alkohoolik. Lisaks olen väga kõrgete ambitsioonidega inimene ja vajan koguaeg eesmärke, mille poole pÜÜelda.

Bondora koha pealt väga optimistlikud LHV foorumis ei olda. Sealsete foorumlaste finants- ja investeerimisskillid on keskmiselt päris head. Majanduse offtopiku alla panin lingi LHV bondora teema kohta ja siin ka viimased postid selle kohta kõige soojemad ei ole: https://fp.lhv.ee/forum/free/122255

Kinnisvara nõuab jälle päris suurt kapitali, hinnad on hetkel päris kõrged väiksemapoolse kasvupotentsiaali ja allapoole riskidega, ning päris paljud tegelevad sellega, edge'i pole kuigi lihtne leida. Kui suudad vaba raha geneda ja majanduslanguse põhja lähedal osta, siis võib tootlust saada, muidu pakuks, et kinnisvara investi kuldajad on möödas. Nii 100 aasta perspektiivis pole maailmamastaabis kinnisvarahinnad inflatsiooni biitinud, ei ole reaalne, et 2-5% palgakasvu tingimustes kinnisvarahinnad 10%/aasta ralliksid lõpmatusse, nii ei saaks +90% inimestest paari kÜmnendi pärast enam kinnisvara omada, mis on ebareaalne ootus. Obv võimalusi jääb regionaalseid, aga sellise taksojuhtide teenimisvõimalusena see enam kõne alla ei tohiks tulla. Mingis mõttes meenutab kinnisvara hinnatõus kulla oma, hind tõuseb sest seda ostetakse, sest oodatakse hinnatõusu. Reaalsuses võiks nõudlus vabalt järgi anda. Tallinnas kahe keskmise sissetulekuga perel on hetkel kÜllaltki raske eluaset soetada kui lapsed ka juba on.

Muidu enda eesmärk päris pensionile minna ei ole. Kui saaks Ülesanded mõistlikult ära jaotada, ettevõttes mingi stabiilse struktuuri paika, võiks enda töötundide arvu alla kuhugi 40-50 juurde saada ja see oleks juba hea. Obv pingutaks ikka edasi. Ettevõtlusega võib tegelikult kõvasti, suurusjärkude võrra rohkem saavutada kui pokkeriga. Kui ikka tarka effortit sisse panna, pole miski võimatu ja ettevõtluse kohta on infot sama palju või rohkemgi saadaval kui pokkeri kohta. Ainult vaata ringi. Imo täitsa mõistlik on nt 5 aastat pokkeriga hullu panna, €100-300k kõrvale panna ja siis ettevõtjaks hakata. Obv tuleb jälle suht nullist õppima hakata ja mitte liiga uljalt peale minna, aga pokkerimängija on selleks paremini valmis kui keskmine palgatöötaja, pokerdajal on realistlikum solid algkapital kokku korjata ja ka kalkuleeritud riskide võtmise ning feilimistega ollakse harjunud.

Bondora kohta käib pidevalt korralik sitarahe, eriti LHV foorumis, aga nad reklaamivad end juba telekas(finantsiliselt peaks okeilt minema), lisaks soovivad nad ennast tulevikus pangaks registreerida ning vastata nendele karmidele finantsnõuetele, mis peaks ka usaldust tagama. Lisaks on leht võtnud Üles ikka päris suured mahud. Minul näitab seal hetkel 17% annuleeritud tootlust. Mõndadel sõpradel isegi 20%+. Enamus investeerinud selle aasta algusest.

Kinnisvarasse investeerimisel mõtlesin sarnaseid site nagu järgnevad 2:

http://www.estateguru.eu/

https://crowdestate.eu/

Ma tunnistan ausalt, et ma pole nendesse lehtedesse veel sÜvenenud, kuid tean, et vähemalt teisel lehekÜljel on mu sõbrad juba investeerinud.

Telekas reklaamimine ei tee asja veel legitiks või heaks investeerimisvõimaluseks, igaÜks võib peaaegu mida iganes seal reklaamida. Kindlasti heal ajal võib sealt solid tootlust saada, aga mis saaks kui tuleks solid 10-15% majanduslangus, hiljuti langes vist isegi veerandi jagu. Mis siis saaks? Siis ei oleks mõtet tootlusest rääkida, teemaks oleks mitukÜmmend % hapudest laenudest maha kirjutada ja mitukÜmmend % jääks Üle 60 päeva võlgnema. Investeerimisvõimalust ei saa ainult positiivse stsenaariumi pikendamise järgi hinnata, good times never last. Pangaks pÜrgimise kohta ei oska midagi öelda, aga puusalt tulistades jääb neil veel pangast väga palju puudu. ja kui nad ka saaks pangaks, miks nad peaks pangana enda tootlusest nii palju enam jaekliendile jätma, Ükski pankur pole nii loll.

Kindlasti võib neis olla häid investeerimisvõimalusi, aga riskid on ka vastavad, st on ikka võimalus, et kõik pekki läheb ja on näiteks ca 50% võimalus, et soliidsema majanduslanguse aegu kantakse 20% laene maha, ulatuslikuma languse aegu võivad ka enamus korstnasse minna (0,5x0,2xmajanduslanguse tõenäosus ja siis kaaluda läbi erinevate majanduslanguse ulatuste ja tõenäosustega ning see tuleks long run tootlusest maha arvestada). See pole sitarahe, vaid täiesti objektiivne argumentatsioon ja see stsenaarium mängib end iga majanduslanguse aegu läbi. Kui seda eitada tahad, siis oled liiga emotionally attached ja pole veel oma õppetunde kätte saanud. Selles, et reaalseid vastuargumente sitaraheks nimetad peitub paras oht. Igal majanduslangusel saavad investorid laksu sisse, kui varad on liiga riskantse kräpi suhtes kaldu, võib see laks vägagi valus olla. Ma olin viimase buumi aegu võimendusega vägagi riskantsetes asjades sees, kaotasin kõik ja jäid võlad. õppetund oli hea. On see sinu arust juhus, et tark raha hoiab bondorast eemale ja sinna investivad noored kutid või laiemalt inimesed, kel pole Ühegi majanduskriisi kogemust seljataga? Mitmeid majanduskrahhe Üle elanud elukutselised investorid sellest ei räägi õhinaga ja nad teevad väga asjalikku analÜÜsi. Kui neid bondora taoline asi huvitaks, ujutataks see mõne nädalaga papiga Üle ja ÜksikÜritajatel poleks asjagi sinna. Risk free 20% pa värki pole olemas, kuigi iga buumi aegu seda arvatakse iga varaklassi kohta. Äkki ongi käes bondorabuum?

Aga nagu igal alal, igaÜhel on vaja endal laks sisse saada, ise viga ära teha ja vastuargumendid on heiterite sitarahe :D Mulle toodi ka vastuargumente, aga ega ma ka ei kuulanud...

Sorry, väljendasin ennast halvasti. Tegu pole pasarahega. Ma isegi ei tea, miks ma nii Ütlesin. LHV foorumi teema link, mis majanduse OT teemasse pÜstitasid, siis selle kriitika oli väga kasulik mulle. Ma kindlasti õppisin sellest midagi, kuid Üldpildina olin ma sealse jutuga nõus. Kindlasti ei ole see risk free printing money 20% per year. Samamoodi nagu masu mõjutab indeksaktsiatesse, kinnisvarasse investeerimist, mõjutab see ka Bondorasse investeerimist, kindlasti veidi suuremal määral. Bondora asi on kindlasti hetkel roheline ning ma võin kinnitada, et ma ei hoia seal mingit varandust. 50 euri per kuu umbes see aasta sinna investeerinud.

Minu põhipoint on järgmine - Sellel 50 euril on kõvasti rohkem potensiaali ja väärtust Bondoras, kui Ühel õhtul, mil ma oleks selle raha maha joonud 8-)

Igal investeerimisviisil on omad riskid ja tuleb end lihtsalt nendest teavitada ja kaaluda, kas need riskid on tasakaalus rewardiga.

Minu põhipoint on järgmine - Sellel 50 euril on kõvasti rohkem potensiaali ja väärtust Bondoras, kui Ühel õhtul, mil ma oleks selle raha maha joonud 8-)

Kusjuures on ka inimesi, kes selle põhimõtte jälle teise äärmusesse viivad, säästavad liiga palju või lihtsalt kulutavad liiga vähe. See on ka pointless. Noorelt saadud kogemused ja elamused on need mis vanas eas meelde jäävad. Tasub ikka juua, reisida ja vahel ballatada ka, saad mõned head stoorid. Tuleb õige piir kahe vahel leida. Work hard, party hard ja säästa ka selle protsessi jooksul.

Ennast Üles töötada, tööd rabada ja säästa ikka tasub obv. On suur vahe, kas 35selt on sul solid 4 toaline korter või maja, lisaks suvila, kaks autot pere peale, hobi jaoks väiksem jaht vms ja paar puhkust aastas teisel pool maakera ja muidu tempo mõttes tsill pereelu. Või siis rabad katki ennast selles vanuses, et kahetoalise korteri kuumakset tasuda laste kõrvalt, alla 5 aastase auto rooli pole aastaid puutunud ja puhkuse võimaluseks RMK lõkkekoht (mis on tegelikult ka päris äge, aga võiks valik ikka ka olla). Ei kirjuta seda kuidagi halvustavas mõttes, aga kui nt praegu on valida mul õhtu teleka ees või töötamine, siis otsus on lihtne.

Tervist-tervist!

Eile oli Triobet Live ja maja oli ikka rahvast väga täis. Kui hakkas vabu laudu tekkima turnast, siis oli Cashis 2/2 Texas full ning 7 inimest järjekorras. 5/5 DC oli ka täis, 4 waitingus ning ka 2/2 DC oli täis. Esimesena tehti siis 2/2 Texas, seejärel 5/5 laud, kuhu eksis ära ka mõni pummeldav soomlane ja seal käis korralik action. 2/2 laud oli alguses väga uimane ja nit ning rex tõmbas mulle kohe solid cooleri:

Q6s ison limpijat, saan vene rexilt blindilt calli, teiselt veel calli, ning ka limperilt. Flop Q58ss flopil cbetin ning saan vene rexilt calli. Turn on 6x ning cbetin, saan raise, shoven, saan calli. Vend tõmbas turni 3 outeri ja näitab 79os-i. 450 eurine pank läks, river blank.

Suht kohe peale 5/5 avati juba 2/2 Texase 2. laud, kuhu olin juba listi pannud. Tuli siis sõnum ja vahetasin lauda. Sain veel mingid pangad vastu päid ja jalgu, kui Norrakad floppasid nutse mu vastu ja iga teine kord näitasid tooreid bluffe peale minu mängitud käte nendega. So sick. Olin too hetk 450 augus. Kuid siis hakkasid nagu pangad ka mulle liikuma, kuigi olin suht card dead terve õhtu ja kui kaarti sain, siis missisin või suckoutiti. No siis hakkas kaart jooksma, stack kasvas. Olin vast mingi +400 peale grindinud ning siis tuli lauda vana rex Georg, kes oli tulnud sÜnnipäevalt. Muidu mängib väga tavaliselt ja rahulikult, kuid see õhtu oli teistsugune(nägin 4 tunni jooksul 1 foldi ja 1 calli. Tihti pani blindraise 80, võimalusel double ja triple straddle-d, 3bete 1 kaardi vaatamise pealt ja pre shovesid). Kuna avasin, sain tihti sommilt calli, kes oli suht short, siis Georg jälle 3betis ja ma callisin näiteks, siis somm insta shoves. Olin korralik pihv burksi vahel ja kogu profit läks kiirelt auku. Olin 700 peal jälle, mis kokku sisse olin pannud ja BE. Kõrvale tekkis veel isegi 3. 2/2 Texase laud, mis aga käima ei läinud. 5/5 oli solid action käimas ning mitmetel stackid vahepeal 10K kandis. 2 korda ikka ulmeactionit seal see nädal näinud. See pole reaalne, mis seal toimub.

Siis sai sommstacki Üles ja pani mu vastu suht hullu. Vsiu ka lammutas. Georg pani väga hullu. Siis oli veel Üks eesti reg, kes sai stacki Üles väga tugevate ja julgete bluffidega. Mäng oli väga deep. Ning sellest veel ei piisanud, sest kõrvast lauast liitus meiega Mislinn pp-st, kellel oli 1K stack. Georg oli vast 800 reloadinud ja 200 peal. Siis hakkas igatepidi tulevärk ning järgmine hetk olin mina 1.3K peal, Vsiu 500 deep, Üks eesti naisrex 500 peal, somm 500 peal, bluffiv eesti rex 500 peal, Georg 1K peal ja Mislinn 1.3K peal. Nii jookseb 2/2 Tallinnas :D . Kuna kell oli 7 hommikul ja väsimus oli tohutu, sest 8h grindi selja taga, otsustasin otsad kokku tõmmata. Profitiks seekord 660 euri. Mahlased swingid 8-)

Vsiu, kuidas õhtu lõppes?

Muru, tasakaal on tõesti oluline ja Üritan suht sinu öeldust lähtuda juba ammu.

Kas Q9 käes on valuet cashis sisse ajada TPWK +100bb? obv sõltub paljudest asjadest, aga ise deepimalt hoiaks selliseid käsi turni checkimisrange'i kaitsmiseks (ckiks)

Sorry, misspelled. Q6 ehk 2 pair oli. Samal ajal, kui tahtsin kirjutada Q6s käest, siis mõtlesin, kas kirjutan ka Q9os käest või mitte ja nii nad segamini kirja said. Viga nÜÜdseks parandanud

Tervist-tervist!

2/2 laud oli alguses väga uimane ja nit ning rex tõmbas mulle kohe solid cooleri:

Q6s ison limpijat, saan vene rexilt blindilt calli, teiselt veel calli, ning ka limperilt. Flop Q58ss flopil cbetin ning saan vene rexilt calli. Turn on 6x ning cbetin, saan raise, shoven, saan calli. Vend tõmbas turni 3 outeri ja näitab 79os-i. 450 eurine pank läks, river blank.

Tõenäoliselt käib jutt härrast, kelle vastu võiks isegi mitte shippida turni, vaid callida ja foldida river shovele. üli passive tÜÜbiga tegu Üldiselt ja raske valuet saada. Arusaadav muidugi, et see käsi tundub obv monster igas LIVE mängus, aga on vendi, kelle vastu peab ettevaatlik olema. Mitte, et tegu oleks geeniusega. :)

Epic kirjeldus! Vahva lugeda enda kohta, kui ise eriti täpselt ei mäleta. :D

Jäin vist -400€ lõpuks, niimoodi mängides peaks tulemus olema +/- 4000 pigem vist, nii et vist peab isegi rahule jääma. Ja muidu parandan et Georg + i mul nimi. ;)

Tervist-tervist!

2/2 laud oli alguses väga uimane ja nit ning rex tõmbas mulle kohe solid cooleri:

Tõenäoliselt käib jutt härrast, kelle vastu võiks isegi mitte shippida turni, vaid callida ja foldida river shovele. üli passive tÜÜbiga tegu Üldiselt ja raske valuet saada. Arusaadav muidugi, et see käsi tundub obv monster igas LIVE mängus, aga on vendi, kelle vastu peab ettevaatlik olema. Mitte, et tegu oleks geeniusega. :)

Romaga oli see käsi jah. No ma tõesti ei arvanud, et ta seal gutterit pÜÜdma läheb 4way flopil ja mul teine suited, mitte FD ka. Tugevalt Q-lt või kehvemalt 2 paarilt ma sealt actionit ei saa?

Epic kirjeldus! Vahva lugeda enda kohta, kui ise eriti täpselt ei mäleta. :D

Jäin vist -400€ lõpuks, niimoodi mängides peaks tulemus olema +/- 4000 pigem vist, nii et vist peab isegi rahule jääma. Ja muidu parandan et Georg + i mul nimi. ;)

8-) -400? Mingi hetk, kui mina ära läksin, olid sa reloadinud 800 eest ja oli Üle 1K stack. Lasid pool sellest siis peeneks? Sorry, et su nimega puusse panin.

lõpetasin kl 7:30 1,3k peal ja 200 profitiga.

väsimus oli jube, 24h+ Üleval olnud ja suht tegemiste rohke tööpäev seljataga.

ma pole vist kunagi nii palju väikeseid ja sekka mõned keskmised, paare saanud - 22x3, 55x2, 66x2, 44x1,33x1 99x1, TTx1 - null seti :D

lõpetasin kl 7:30 1,3k peal ja 200 profitiga.

väsimus oli jube, 24h+ Üleval olnud ja suht tegemiste rohke tööpäev seljataga.

ma pole vist kunagi nii palju väikeseid ja sekka mõned keskmised, paare saanud - 22x3, 55x2, 66x2, 44x1,33x1 99x1, TTx1 - null seti :D

Ma täitsa usun jah.

Käisin eile jälle mängimas. Alguses laud täiesti juust. Laud nitib täiega ja kõik tuttavad rexid ja semirexid lauas. Kõrval lagunes 5/5 ära. Seejärel tuleb Kiivramees kohale ja istub kõrval lauda. KÜsin siis, et mis seal toimub. ütles, et mingite välismaalastega teeb uue laua. ütlen floorile, et soovin ka sinna lauda. Järgmine hetk oli juba Enri seal ja siis lendas platsi 4 norrakat ja Kiivramees tegi laua 6maxis ja keegi teine ligi ei pääsenud. Vesistan siis mõnda aega ja kirun enda lauda. õnneks aga olin waitingus esimene ja mingi hetk otsustas 1 norrakas, et aitab. Sain siis koha kenasti sinna. Jõuan lauda. Enri istub juba mingi 3.5K peal, teised 500 stackidega norrakad ja Kiivramehel ka 300-400 eurine stack. Laud oli 2/2 Texas. Action oli ikka korralik. Anna ainult initsiatiiv ära ja korralik paugutamine hakkab pihta.

Varsti on siis straddlet pot, avan UTG 99-ga 12, saan 2 calli norrakatelt, seejärel Enri 3betib 75 peale. Minu stack 400, Enri katab ja 1 norrakas katab. Teisel norrakal 300 stack. Kuna Enri uhab seal Ülialaialt ning norrakad on shove happyd olnud, siis callin ja saangi kohe 300 eurise stackiga norrakalt shove. Teine foldib ning Enri tankfoldib kuna paneb mu suht tugeva range peale. Callin shove siis. Q9427 jookseb lauda ehk flopist kohe set ning norrakas näitab 55 ja nopin 700 eurise panga.

Mingi hetk soovis siis see norrakas tagasi tulla, kelle asemele ma tulin. Kuna 6max ja järjekorras 4 rexi, kes vesitavad meie laua peale ning norrakas kõrval lauda ei taha minna, vaid oma sõpradega meie lauas mängida, siis Floor tegi erandi ja laud läkski nii 7maxiks. Muidugi reloadis norrakas kohe 1.5K. Actionit sai kõvasti ning veidi ennem 5 lahkusin, sest 2 kõige nitimat norrakat oli alles(teised bustod) ja laud lagunes. Samuti oli täna tööga seoses kell 10 kohtumine, kuhu ma aga ikkagi sisse magasin. Enri lahkus 5.5K stackiga meie 2/2 lauast. Minule vägagi mahe 428 eurine profit 6.5 tunni eest. Viimasel ajal pole kaart hästi jooksnud ning floppan olematult ja enamus võidetud pankadest tuleb herocallides. Aga pole halvasti läinud ning profit on ka peakis.

Samuti on juba 104 tundi live mängu kogunenud ning 2 päeva pärast saab 1. kuu projektist läbi. Plaanin veel 1-2 sessi teha ennem 1. kuu täitumist.

Käisin eile ka kasinnis. Jõudsin peale 23 veidi, istusin maha. Ootasin, et rexide kampa joiniks mõni loovmängija ka, kuid tulutult. Öösel 2 läbi juba lauast minema. Laud lagunes nagunii ning plaan oli nagunii lahkuda, sest laud oli -EV laud. Lootus oli kadunud, et keegi enam liitub kah. Mängisin 3 tunni jooksul suht vähe käsi ning hittisin 1 korra boardi 3bettides, kui board ka karuperse jooksis. Selle väikse panga võitsin, kui sain riveril 1 tänava valuet. Tulemuseks -290$. Täna mängida ei plaani, sest homme vaja kell 10 hommikul ärikohtumisel olla, kuid Ülehomme kÜll, mille järel ongi 1 kuu projektist tehtud. 2 to go. VolÜÜm jääb arvatavasti kuskile 110h kanti, millega olen Ülimalt rahul.

Peale seda istusin korra Marki ja Paavoga maha ning lobisesime niisama. Nad olid terve öö õlut ja viskit rÜÜbanud. Võtsin ka siis Ühe siidri ligi, kui nad uut ringi tellisid ning flippasime, kes maksab. Mind välistati esimesena:cool: Seejärel tuli huvitav idee, et võiks igasugu põnevaid kaardimänge mängida. Hakkasime siis mängima ja floor oli nõus meile diilima, sest mingit actionit nagunii ei olnud. Järgmine hetk olin mina 120 eurises augus oma rahaga ja quitisin ning jätkasin railimisega. Järgmine hetk oli kell 7 hommikul ning Mark 500 euri+ rikkam ning ma lahkusin, sest asi vajus ära, kuid järgmine hetk käis neil juba nuts 5/5 game kell 10 hommikul, mis kestis kella 3ni päeval. Sick life8=)

ülehomse mängu järel saabki esimese kuu kokku võtta. Olen rahul praegu profiti ja volÜÜmiga, kuid absoluutselt pole ma rahul, et ma ei viitsi mängu kallal piisavalt tööd teha. Mulle on antud RIO kasutaja, kust super hea PLO-d õppida ning mitmeid häid artikleid, mis peaks mu nõrkasid kohtasid siluma, kuid lihtsalt ei viitsi nendega tööd teha. Järgmiseks projekti kuuks panen endale solid eesmärgid ja võtan end kokku.

Kui oleks stabiilne päeva või nädalakava oleks lihtsam panna paika millal õpid ja millal mängid, aga sul ju töö ka. Peaksid lihtsalt võtma eesmärgiks, et nt enne kasinni ei lähe kui mõtte ja märkmetega on Üks artikkel või video läbi töötatud, vähemalt enamus kordadel. Niimoodi enne minekut nö soojendus teha on päris hea, tegelikult peaks iga kord enne mängima hakkamist sellise vaimse mängu soojenduse läbi tegema. Kordad läbi, mis hiljuti õppinud oled, et tuleks meelde rakendada, mõned vaimse mängu põhimõtted (keskendun ainult otsustele, tulemused on pohh jne), mõned pokkeri lÜhemad ja pikemad eesmärgid, et oleks silme ees kuhu jõuda tahad, siis on spewimist ka vähem.

Kui oleks stabiilne päeva või nädalakava oleks lihtsam panna paika millal õpid ja millal mängid, aga sul ju töö ka. Peaksid lihtsalt võtma eesmärgiks, et nt enne kasinni ei lähe kui mõtte ja märkmetega on Üks artikkel või video läbi töötatud, vähemalt enamus kordadel. Niimoodi enne minekut nö soojendus teha on päris hea, tegelikult peaks iga kord enne mängima hakkamist sellise vaimse mängu soojenduse läbi tegema. Kordad läbi, mis hiljuti õppinud oled, et tuleks meelde rakendada, mõned vaimse mängu põhimõtted (keskendun ainult otsustele, tulemused on pohh jne), mõned pokkeri lÜhemad ja pikemad eesmärgid, et oleks silme ees kuhu jõuda tahad, siis on spewimist ka vähem.

Tänud soovituste eest. Võtan end kindlasti kokku 8-)

Mingi tab kaasa ja vaatad kohapeal videoid, ma mitu korda nii teind kui teadnud, et pole tuttavaid seal ja igavam laud.

Ma ikka Üritaks keskenduda lauale. Lisaks ei kasuta nutitelefoni ega tableteid. Man from the stone age 8-) Usun, et saan selle õppimise poole ka vonksu kenasti.

Tervist!

Esimene kuu projektist ongi läbi saanud. Tahtsin eile veel Ühe sessi teha, kuid paraku oli kella 1ks öösel 2 inimest lauas online listi järgi ning ma ei viitsinud rexidega madistama minna. Pole pointi väga. Igatahes olen super rahul esimese kuu tulemustega ning Üldse live pokkeriga. Fun fun fun 8-) Siinkohal suur tänu mu investoritele, kes minusse uskusid ja mulle selle võimaluse Üldse andsid. NÜÜd väheke statistikat:

Profit: 2713€

Mängutunde: 107.5h

Hourly: 25.2 EUR/h

Graph:

1._kuu_live_cash_stake.png

2. kuuks eesmärgid:

[]1. nädala jooksul läbi töötada mõlemad pokkeriartiklid

[]Vaadata vähemalt 10 Galfondi PLO videot

[]Mängida vähemalt 100 tundi live

[]Quitida kehvad lauad, kui pole lootust, et mõni nõrk mängija veel joinida võiks(kella 2-3 ajal öösel)

[]Teha parem tulemus, kui 1. kuul