Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Enri

enamasti DEGEN aga vahepeal pro pokkerimängija Enri

Recommended Posts

Tervist, vaatasin just et terve ports päevikuid on tekkinud ja tundus lõpuks õige aeg enda oma ka lahti teha. Väga pikalt tutvustada ei viitsi, 28 aastat vana elukutselisena mängind u 4-5 aastat, mängind suht igalpool kus saab aga enamasti ainult 6maxis, tundund kõige mõistlikum formaat lihtsalt HUs alati selline tunne peal et ei biidi, samas kui graphe vaadata siis sealt nagu kõige rohkem raha tulekski.

Sain siin paar kuud tala oma regulaarsetel lehtedel ja mõtlesin et teeks mingi aja korralikku volÜÜmigrindi kuskil toas. Microgamingus head rakeraced ja sai sinna depotud just, homme teen vast esimese sessi kah. Mõned mängutunnid kohanend siis võtan mdiagi linti kah. Kõik muidugi sel juhul kui lives ei lähe jälle mingiks suuremaks paugutamiseks nagu siin vahepeal oli seoses Cashgame festivaliga ja sellele järgnenud suurte mängudega.

Mis veel kirjutada, olen suht semialkohoolik, et siia vast viskan mingeid korralikemaid joomingureporte kah.

ahjaa, microgaming usernameks valisin IBETuIBLUFFu, et kui keegi laudades näeb võib donkiks sõimata või bumhuntida, algul on prolly väga fishine seal, hiljem vb ainult väike fish :D

Kuu eesmärgid: teenida niipalju et saaks auto puhtaks pestud.

668b01dc5516ea94b4c0ae7f377f3429.png

Eile mängisin umbes 20 kätt, microgaming jooksis mul kinni ja HUD ga olid kam ingid jamad, pohh kasinni ära et väheke livei teha ala 23.00 vms ajal. Koju kenasti kell 9 hommikul täiesti juua täis ja 3k rahakott kergem, krdi flipilucker codecci rsk.

Täna sain juba natuke rohkem aega mängida, action ikka väga olematu ja enamus aega sai 1-2 regiga kes mängis laudu alustatud. Hiiterdasin vähemalt. graf.png

Mängutunde näitas hem 3 aga valetab mu lseal mingite pauside jne pealt, et pigem siuke 1,5h viitsisin teha.

üks huvitavam käsi kah Ühe regi vastu:

Prima, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 2 Players

Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $548.60 (137.2 bb)

SB: $496.40 (124.1 bb)

Preflop: Hero is BB with 7club4.gif Kclub4.gif

SB raises to $8, Hero calls $4

Flop: ($16) 3spade4.gif Qclub4.gif Aclub4.gif (2 players)

Hero checks, SB bets $10, Hero calls $10

Turn: ($36) 5heart4.gif (2 players)

Hero checks, SB bets $24, Hero calls $24

River: ($84) Qdiamond4.gif (2 players)

Hero checks, SB bets $120, Hero calls $120

Results:

$324 pot ($1 rake)

Final Board: 3spade4.gif Qclub4.gif Aclub4.gif 5heart4.gif Qdiamond4.gif

Hero showed 7club4.gif Kclub4.gif and won $323 ($161 net)

SB showed 6club4.gif 4club4.gif and lost (-$162 net)

Sai eile hullumeelsetega tehtud 5/5 DC mis mängis mingihetk umbes nagu 50/100. Vahepeal peak oli u 5k up sisi mnigihetk down 7k ja lõpetasin seal u -3k. Ei saa heaks õhtuks nimetada, natuke paremini joosta tho ja asi hoopis teistsugune, kaotasin yhe 3way pfai u 17k pot mul AAKJTds, Ühel A9765ds ja siis TT765, mõlemad said rea. NÜÜd tundub et on väike paus ka nendel suurematel mängudel ja saab rahulikumalt netis vb teha. Auto sain õnneks ennem eilset mängu puhtaks pestud, täna enam ei raatsiks.

Eile ehk siis täna u 11.00ni oli veel hullumeelsem 5/5 DC. Ma alustasin lauas, alguses suht rahulik laud jäin natuke up, tegin pausi kodus ja tulin tagasi, siis oli juba vägagi huvitav action toimumas. Natuke sain mängida ja pidin ära minema, pärast kuulsin et 10k pangad olid lendand Üle käe.

Ärimehi siis käib palju mängus või kust pappi peale tuleb mängu? Elu on ikka päris heaks läinud, veel 2-3 aastat tagasi oli 2-2 highstakes ja kui 2-3 korda aastas 5-5 toimus oli veri ninast väljas. NÜÜd selline action käimas.

Huvitav mis mängud eelmise buumi aegu ka olid? 2000 eek sisseost oli tavaline kui ise Olympsis käima hakkasin ca 2009, kas 2005-2007 oli ka kõrgemaid mänge nagu 5k või 10k regulaarsemalt NV'del jooksmas? Vist ainult siis kui Lauri sattus sinna :D

Kui nii edasi läheb siis järgmine aasta võib Cashgame festi telelaud lausa 2k'ks minna.

üks pÜhapäevamängija Ütles just ära minnes et mäng sama nagu vanasti :D ehk siis buumiaegu. Ta oli siis Üks põhilisi lammutajaid, eile mängis samas väga tight ja korralikult nagu aru sain. Eile käis seal õhtu jooksul väga mitu actionit jahtivat mängijat läbi ikka.

Rungood fucker olen, tõmban sodi end mängime rulli, täiega miinusesse, mängime baccarat tõmban veel rohkem auku siis quit, yks spin rulli, otse kÜmpi ja hopsti up jälle. Teen väheke pokkerit ja siis tore reg kes käib mängimas viskab kenasti koju ka veel. Ehk siis long shitty story short, käisin linnas ei saand midagi, käisin rulli paugutamas ei saand midagi, käisin pokkerit tegemas säästsin 4 euri taksoarve ja sain koju. täielik WIN õhtu imo

Rungood fucker olen, tõmban sodi end mängime rulli, täiega miinusesse, mängime baccarat tõmban veel rohkem auku siis quit, yks spin rulli, otse kÜmpi ja hopsti up jälle. Teen väheke pokkerit ja siis tore reg kes käib mängimas viskab kenasti koju ka veel. Ehk siis long shitty story short, käisin linnas ei saand midagi, käisin rulli paugutamas ei saand midagi, käisin pokkerit tegemas säästsin 4 euri taksoarve ja sain koju. täielik WIN õhtu imo

Päris hästi crushid joomist, kui suudad sodis peaga nii arusaadavalt kirjutada 8-)

Rungood fucker olen, tõmban sodi end mängime rulli, täiega miinusesse, mängime baccarat tõmban veel rohkem auku siis quit, yks spin rulli, otse kÜmpi ja hopsti up jälle. Teen väheke pokkerit ja siis tore reg kes käib mängimas viskab kenasti koju ka veel. Ehk siis long shitty story short,käisin linnas ei saand midagi, käisin rulli paugutamas ei saand midagi, käisin pokkerit tegemas säästsin 4 euri taksoarve ja sain koju. täielik WIN õhtu imo

mida sealt saama pidi, :geek: ?

Ära trolli, muidu läheb pilt Ülesse. Täna pidi õlle päev olema, et vaikselt joon mängin EMV hu, võidan ja mängin cashi ja võidan. Osa tuli ära, livecashis hitnrunisin mingi 1,8k profiti HU pausi ajal aga siis kuskil vahetasin õlle viina vastu ja nÜÜd on nii sitt olla, et siuke tunne et enam ei joo. Vähemalt paar päeva siis.

Vsiu, saad 200 eur freerolli kui 3k eest actionit võetakse. 8h special offer, kes paneb 1,5k beti lukku siis capin seal actioni ka ära, lihtsamat raha enam ei tohiks leiduda tänapäeval.

Keegi beti ei võtnud, põhimõtselt oleks esimese päevaga mingi 200 printind juba 1k beti pealt sest mul viskas koppa ja jõin normilt ikka, praegu mõtlen peaks paar liitrit vett sisse keevitama ja siis unne. + veel väike rullilaks et kui keegi sellepeale ka bettida tahab siis ma võtan vastu ja teenige raha sellepealt et ma ei oska olla.

Lahkusin just huvitavast livemängust, 25 50 tegime :D päris karm ikka. Enamus tho ostsid shortilt sisse et väga julma vahet polnd nende 5 10 mängudega mis vahepeal toimusid.