Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Roushie

Roushie päevik

Recommended Posts

Tere!

Minu nimi on Rauno ja käesoleva kooliaasta lõpuks (01.07.2015) tahaks ma oma elus ära teha viis asja. Järjestus on minu jaoks enam-vähem tähtsuse järjekorras.

1. Saada midstakes reksiks (mängida regulaarselt -$55 & -$11R turniire); teenida pokkeriga $30k.

2. Saada oma elu parimasse väitlusvormi, et võita 2015 augustis Viinis toimuv EUDC [http] ESL kategoorias.

3. Saada kätte riigiteaduste bakalaureusekraad. Valdav enamus kraadist tehtud, vaja kirjutada bakatöö ja võtta kevadel 4-5 ainet.

4. Saada oma elu parimasse fÜÜsilisse vormi. Selleks kavatsen Tartu kesklinna MyFitnessis käia VÄHEMALT 3x nädalas, ehk siis esimeseks juuliks 2015 vähemalt 102 korda.

5. Saada kätte autojuhiload. Olen nende tegemisega way liiga kaua venitanud, tahaks tegelikult enne talve tulekut ära teha.

Kavatsen siin päevikus vähemalt kord nädalas hakata kirjutama sellest, kuidas mul kõikide nende eesmärkide täitmisega läheb, keskendudes loodetavasti põhiliselt siiski pokkerile. Lisaks viskan vahel lÜhiupdatesid grindipäevadel (T, K, N, L, P) sellest kuidas sess parajasti läheb.

Pokkeriga olen nÜÜdseks tõsiselt tegelenud Madis MÜÜri käe all ca. kolm kuud, alustades $2.50 180manidest. Läinud on niimoodi: post-256-1419055180,94_thumb.png

Hetkel mängin kuni $15 180mane ja $33, $11R MTTsid. Natukene olen $55 ka shottinud.

Edu kõigile laudades! :heart:

käesoleva kooliaasta lõpuks (01.07.2015) tahaks ma oma elus ära teha viis asja.

1. Saada midstakes reksiks (mängida regulaarselt -$55 & -$11R turniire); teenida pokkeriga $30k.

Imo peaks kõrgemale sihtima, kui juba praegu mängid kuni $33 ja vahest shotid $55, siis see on madal eesmärk. Peaks ikka high stakesi sihtima mingiks hetkeks. Eks vaatab kuidas meil areng läheb ja kutid edasi liiguvad, aga mingi hetk kui meil on juba 5-10 midstakes regi kambas võib juurde palgata mõne konkreetse highstakes crushija, et tall saaks järgmise arenguhÜppe teha. Mul on juba väike plaan välja mõeldud kuidas see korralikult käima tõmmata, oleks vaja ainult kutte kes midstakesis kohal ja sihivad kõrgemale.

käesoleva kooliaasta lõpuks (01.07.2015) tahaks ma oma elus ära teha viis asja.

Imo peaks kõrgemale sihtima, kui juba praegu mängid kuni $33 ja vahest shotid $55, siis see on madal eesmärk. Peaks ikka high stakesi sihtima mingiks hetkeks. Eks vaatab kuidas meil areng läheb ja kutid edasi liiguvad, aga mingi hetk kui meil on juba 5-10 midstakes regi kambas võib juurde palgata mõne konkreetse highstakes crushija, et tall saaks järgmise arenguhÜppe teha. Mul on juba väike plaan välja mõeldud kuidas see korralikult käima tõmmata, oleks vaja ainult kutte kes midstakesis kohal ja sihivad kõrgemale.

Ambitsioon on kindlasti highstakes jah, aga kuna ma pole pmst variatsiooni näinudki veel, siis Üritan jalad maapeal hoida ja mid-term eesmärke mitte liiga Üle kruttida. Jooksvalt võtan uusi eesmärke vastavalt tulemustele / arengule!

Käisin täna Tõnisega for funsies Tartu OlÜmpsis cashi mängimas, 1/1 DC. Seltskond oli kirju ja gamblereid omajagu, aga tulevikus kavatsen mitmel põhjusel meelelahutuslikest cashgamedest loobuda. Esiteks arvan ma, et see on life balance mõttes natuke kehv lahutada oma meelt vähesel vabal ajal mänguga, millele kulutan ma nagunii hetkel oma elus kõige rohkem aega, eriti kui on olemas minu jaoks kasulikumaid ja meeldivamaid võimalusi oma vaba aega veeta. Näiteks eelistan ma tegelikult head raamatut iga kell pokkerile, kuid praktikas on viimasel ajal kukkunud välja nii, et raamatuid olen ma lugenud kahetsusväärselt vähe. Sarnaselt pokkeriga peaks ka elus otsuste tegemisel oskama hinnata erinevate alternatiivide plusse ja miinuseid ning valima kõige rohkem +EV variandi. Vaba aja vähesusest tingitud suured alternatiivkulud muudavad iga sellise valiku eriti oluliseks!

Teiseks tahan ma hoida oma suhtumist pokkerisse võimalikult professionaalsena, mis tähendab seda, et flippamine ja gamblimine ei tohiks muutuda minu jaoks meelelahutusvormideks. Live cashiga on alati aga pigem nii olnud, et eelistatakse variatsioonirikkaid mänge ja väike gamb0l käib asja juurde - nittimisel entertainment value põhimõtteliselt puudub. Seega tekib mul kerge kognitiivne dissonants - intuitiivselt on gamblimine meelt lahutav, kuid mul on põhimõtteline arusaam, et see ei tohiks olla. Kindlasti jälle selline spot, kus tuleks enda impulsse kontrolli all hoida.

Kolmandaks, isegi kui ma arvaks, et gambling for entertainment on okei, siis hoolin ma enda praeguse net worthi juures mõne BI kaotamisest piisavalt, et veits tõmbab tuju alla kÜll. Isegi kui ma peaks neid mänge biitima on variatsioon Ühe sessi lõikes nii suur, et kaotavaid sesse tuleb omajagu. Kui ma ei saa mängimisest entertainment valuet olemata results oriented, siis pole nagu väga pointi. On paremaid variante oma vaba aega sisustada ja postiivne emotsioon kindlustada.

üleÜldse tahan õppida oma nn. "vaba rahaga" rohkem distsiplineeritud olema; vähem ostma ja rohkem säästma. Eelnev käib selle Üldise plaani juurde.

Tegin öösel veel pisikese sessi ka, paar viimast on järel: post-256-1419055181,07_thumb.png

+$1k päev ja Üks meeldivamaid sesse Üle pika aja. Palju huvitavaid käsi tuli heade mängijate vastu ja ma olen juba põnevil, et saaks need hand historyd Üle käia ja võimalikult palju õppida & arenenda! Kuni pÜhapäevani tegelengi õppimisega ja siis Red Spade Openiks olen juba tagasi ja teen vähemalt 100 turniirise pÜhapäeva. See peaks mahlaselt hobimängijane pÜhapäev tulema, nii et ma arvan, et ma viskan õnge vette ja proovin pÜhapäevaks osakuid mÜÜa fishisematele suurtele turnadele nagu Milku, BIG109 jne. PÜhapäevaks kavatsen siia vahepeal õpitu põhjal Ühe stratposti ka kirjutada ja huvitavamad käed arutamiseks välja sõeluda.

Expect content!

Nagu lubatud, jagan ka siin strat. artiklit, mis ma algajatele turniiritalli liikmetele kirjutasin ja mille põhjal neil novembri alguseks koduÜlesanne tuleb teha. Väike sneak peak talli kulisside taha - niimoodi meil see õppetöö siin käib ja töökad saavad kiiresti beatima. Tahtsin tegelikult midagi edasijõudnutele ka kirjutada, aga ei jäänud aega. Lähitulevikus.

https://drive.google.com/file/d/0Bxe48- ... sp=sharing

Endale pakkus selline käsi huvi, käis korra skype grupist ka läbi, aga tahakes rohkem tagasisidet. Rate my 3barrel: http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... AB7F307CEC Ma vaataks enne kas ma saan siit mingit tagasisidet ja siis jagan enda mõtteid täna mõne breigi ajal või siis hiljemalt esmaspäeval. Praegu teen ca. 6h und ja siis SUNDAY HIGH STAKES SHOT OMG #heatpls.

AK nii alguses 75bb effective ma päris tihti lihtsalt flatiks, hoiad vastase nõrgemad käed sees ja sa tegelikult ei taha seal reksi vastu pre sisse ajada AK vs 75bb UTG, pole mõtet 3b fold käeks keerata. Paljude totude vastu siiski 3b parem, kel nt fold to 3b on alla 40% ja siis teeks juba suuremalt, kuna 75bb effective, 3x julgelt, 2,5x selgelt vähe. Flopi cbet sõltub kas cbetid seal valuereange'i ka ja oled valmis kolm pauku panema nt KK'ga. Turnil improvemata ei paneks, siinkohal isegi võib ja riveril ei tohiks vastasel kuigi tihti TP'st tugevamaid käsi olla ja kolmas barrel võib ok olla. Samas seda teeks pigem foldinupuga veidi nitisemate hobimängijate (kes ei mr-calli pre QJ ja T9 tÜÜpi käsi) ja lowstakes rekside vastu kes scared money on, mõne kõrgema limiidi reksi vastu, kes teab et hero barreldab light läheb see harvemini läbi.

Preagu viimased paar mängupäeva mingi ca. -700 päevad olnud. Kõik standard, mindset hea. Pärast seda kui Milkus 80 alles 2outer tõmmatakse hea stacki peale ei kõiguta väga nagu enam miski :D. Plaan tänaseks siit vähemalt mõni top3 ära võtta:post-256-1419055181,77_thumb.png

Ei läinud täna plaan korda, hyperilt sain 9da good for 300 aga that's about it. Rääkides eesmärkidest, mis ma threadi alguses seadsin, siis asjad praegu tegelikult väga hästi pole. Vaatame eesmärke ja progressi one by one:

Selle eesmärgiga läheb suhtkoht okeilt, st. mängin juba mõnda aega nÜÜd regulaarselt -$55 ja -$11R. Samas pole kõrgemates buyinides pmst mingeid tulemusi tulnud ning ma ei ole Üldse kindel kas ma nädala sees toimuvaid tavalisi (st. mitte hot ja big) midstakes turnasid biidin. Ilmselt kergelt +EV siiski on, aga variatsiooni ajavad jube suureks. Normilt volÜÜmi andes nädalaga ca. 5k swingida on pmst standard. Samas tahaks nagu heade reksidega battleda ning kui ambitsioon on highstakes reksiks saada, siis peaks neid mänge ikkagi mängima ja ära harjuma sellise variatsiooniga. Pole 100% päris rahul oma õppetööga ka. Peaks rohkem matemaatikat tegema ja saama paremaks on-the-fly kombinatoorikas. Mu skill enda ja vastase kogu range visualiseerida areneb pidevalt, aga tunnen, et arenemisruumi on kõvasti. Rohkem oleks sÜsteemsust vaja - praegu vaatan kÜll igast RIO videosid ja teen Ühissesse, aga tunnen, et omandatud teadmised jäävad hektilisteks. Raha olen välja cashinud reaalselt kuskil 7k€, nii et oma 30kusd profit goaliga olen kenasti graafikus, eriti arvestades seda, et kolmest mängitud kuust 1.5 istusin micros. Novembri volÜÜmieesmärgiks sean vähemalt 1k mängu ja limiitide poolest tahaks midstakesi pidama jääda. Ku peaks kuu hästi minema, siis võib-olla teeks MIcroMIllionsi ME weekendi ajal järgmise majorite shoti.

Kokkuvõttes annaks 4 / 5 endale hindeks selle eesmärgi täitmisel.

2. Saada oma elu parimasse väitlusvormi, et võita 2015 augustis Viinis toimuv EUDC [http] ESL kategoorias.

Pole strateegia ja retoorikaga Üldse tegelenud, current eventidega kursis olemisega ka pigem vähe. Muidu kes huvituvad igast konfliktsetest teemadest, siis soovitan sellist talkshowd(?, dno kas see õige termin) nagu Head to Head. http://www.aljazeera.com/programmes/headtohead/ Siit saab kõiki osi vaadata, pmst kõik kÜlalised on väga targad ja lahedad ja ma olen igast osast midagi enda jaoks huvitavat või inspireerivat leidnud. Esimene harjutusturniir euroopakateks on kavas detsembris, nii et novembris tuleb väitlusesse kindlasti sÜsteemselt panustada. Peaks hakkama ka siia päevikusse postitama kokkuvõtteid / factsheete mingite konkreetsete aktuaalsete teemade kohta. Mõtlen selle peale. Väitlusega hakkan tegelema põhjalikumalt esmaspäeviti.

Eesmärgi täitmisel hindeks 1 / 5.

3. Saada kätte riigiteaduste bakalaureusekraad. Valdav enamus kraadist tehtud, vaja kirjutada bakatöö ja võtta kevadel 4-5 ainet.

Bakatöö teema leitud, nÜÜd vaja kirjutama hakata. Vb oleks võinud natuke rohkem sellega tegeleda, aga pole just väga kiire. Annaks hindeks 4 / 5.

4. Saada oma elu parimasse fÜÜsilisse vormi. Selleks kavatsen Tartu kesklinna MyFitnessis käia VÄHEMALT 3x nädalas, ehk siis esimeseks juuliks 2015 vähemalt 102 korda.

Total fail. Ma vist 2x olen käinud trennis kokku pärast selle eesmärgi pÜstitamist. Homme lähen trenni for sure - postitan pildi ka, et käisin myfitnessis. Kui ei postita, siis kannan 50€ esimesele lugejale, kes postitab siia threadi, et tahab gymfreerollis osaleda. Arvatavasti easy money. Hinnang 0 / 5.

5. Saada kätte autojuhiload. Olen nende tegemisega way liiga kaua venitanud, tahaks tegelikult enne talve tulekut ära teha.

Autokooli jaoks olen nii palju teinud, et käisin esmaabikoolitusel ja nÜÜd veel pimedaaeg ja ARK teha ja vb pean teooriat ka kordama - pole kindel kas see aegub. Pole väga high-priority eesmärk, nii et ei hakka endaga liiga karm olema. 3.5 / 5.

Keskmine produktiivsushinnang siis 2.5 / 5. Kõikumine eesmärkide lõikes on muidugi suur, aga Üldjoontes on ikkagi liiga palju laiskust/mugavust. Aga noh, reflekteerimine on alati aidanud mul motsi koguda ning annan oma parima, et teha novembrist superkuu kõikide eesmärkide lõikes. Pic of the day:

nAO03CL.jpg

Rääkides planeerimisest:

Trenni, Grindimis ja õppimisgraafik

Trenn: T, N, P enne grindiga alustamist.

Grind: T, K, N, L, P; Alustan regamist MTTdele 18.30 ja viimasele regspeedile regan 23.00. Turbodega vaatan sõltuvalt sellest, kuidas regspeedidel läheb. Kõik pÜhapäevad kindlasti mängin, aga reede-laupäeva grindi ja puhkust swapin suht liberally. Grindipäevadel tegelen enne sessiga alustamist ka talliga seonduvate administratiivsete kohustustega.

Esmaspäev: 4h bakatöö kirjutamist; 4h väitlusega tegelemist; võimalusel tee midagi autokooliga seoses ära.

Reede: õpi vähemalt 3h pokkerit - teooria, HH Reviewd, whatever; enamus päevast tee mida iganes, puhka!

Tundub balanced?

Halb variance teile, suutsin end täna jõuxi kohale vedada. Oleks mingi lõbusama pildi teinud, aga ei tahtnud teiste ees poosetada ja ennast pildistada, nii et snappisin venitusalal salaja kerge mirrorselfie.post-256-1419055181,86_thumb.jpg

Osalen ka jõuluchallenges: annetan 10% enda novembri kasumist heategevuslikule organisatsioonile, mille valin välja detsembri alguseks. Lisaks annetan 100€ kui ma ei suuda novembris käia vähemalt 12x trennis.

Tuli, mingi -1,2k PÜhapäev. Kokku ca. 3.5k auk kuskil nädalaga tekkinud, mis on täiesti standard ~110 BI swing viimase aja ABI juures. Kavatsen igatahes palju õppida ja volÜÜmi anda novembri alguses, kÜll lapib selle augu ära! Teisipäevaks Matthiasega Ühissess bookitud ja neljapäeval hakkab micromillions, mis peaks omajagu hobimängijaid lowstakesi meelitama. Võtan 90% nädalasisestest midstakes turniiridest mõneks ajaks kavast maha ja mängin kuni 27, sest seal olen 100% kindel, et mul on edge. Lisaks panen rohkem rõhku 180manidele, mis on viimasel ajal MTTde kõrvalt unarusse jäänud. Kuna november on heategevuskuu, siis on veel eriti palju motsi, et järgmise 20 päevaga kuuarvestuses kasumisse jõuda. 23dal lähen nädalaks USAsse, aga 1k+ mängu kavatsen vähestest mängupäevadest hoolimata täis mängida.

Jälle kaotav sess, seekord väiksemalt, ca. -200$. Palju on tegelikult deep rune olnud ja bb / 100 on 9.6 viimase 30 päeva peale ja kõikvõimalikud EV graphid jooksevad ilusti Üles. Muidugi teen ise ka vigu ja Üritan pidevalt oma mängu parandada - nt. täna sai Matthiasega mu milku deep runi need käed Üle vaadatud, mida enda arvates halvasti mängisin. Fakt on aga see, et ma olen deepis viimasel ajal meeletult halvasti jooksnud ja see on kÜllaltki frustreeriv. Stiilinäited on 82. koht Sunday MIllionil AA < AK, 60. koht BIG 55l JJ < TT ja 90. koht Saturday Eliminatoril chipleadi peale KK < AQ. Flippidest ma ei hakka rääkimagi - who cares. Paradoksaalselt raske on mitte olla results oriented mängus, kus nii sull kui ka feim tuleb ikkagi resultidest. üks selline nädal veel ja mu praegune roll on busto, mis ei ole just meeldiv prospect. Rahaliselt on mul isiklikult kõik fine, aga selline veider tunne on, et talli ees on veits häbi. Ma tõesti arvan, et ma oleks palju vähem mures, kui ma enda rahaga mängiks. Loen igatahes siin MGoPd ja Üritan mindsetti korras hoida. Accumulated tilt is real. Aga sellised asjad tulebki läbi teha ja nendest tugevamana väljuda. Hetkel 175 BI downswing and counting.

post-256-1419055182,58_thumb.png