Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Igasugused rankingud

Recommended Posts

Siin võiks hakata silma peal hoidma kes meie kuttidest ja Üldse Eestlastest erinevates rankingutes asetseb.

Näiteks Starsi TLBs, mis vaatab rohkem volÜÜmi on eestlastest hetkel Oskar322 47. kohal ja Markovitsus 49. kohal, talliliikmetest on ka Lammas111 tabelisse murdnud 144. kohale. Igatahes väga raskeks läheb Ületada Markovitsuse 7. kohta eelmise aasta koguarvestuses.

Pocketfivesi oma vaatab jälle rohkem suuri hitte, on rohkem online highrollerite suunas kaldu ja seal on eestlastest kõrgeimal Markovitsus 535. kohal, ta kõrgeim koht oli seal 188.

Hendon Mobi laivi all time moneylistis eestlastest keegi kuigi kõrgel pole, mina (Madis) olen kõige kõrgemal $730k'ga ja see teeb 1613 koha hetkel. Nt Imre Leibold on 486k'ga 2565. kohal hetkel ja Henri Käsper 3144. kohal $402k'ga.

http://www.globalpokerindex.com/ ajab kokku ka GPI rankingut, mis vaatab laivi viimase kahe aasta tulemusi, seal olen ma 451 kohal, mingi hetk olin isegi 386. kohal ja ka Player of the Year rankingut kus olen 249. kohal. Kui Prahast hitte ei tule, siis kindlasti langen mõlemas. Laivis top 100. kaasa rääkimiseks peaks ikka palju rohkem ringi rändama suurtel festivalidel ja pidevalt tulemusi tooma, minu 4-5 välisfestivali on maailma mastaabis hobipro tase.

Sharkscope ajab ka erinevaid rankinguid kokku ja seal on Lammas111 päris heas seisus mitmes rankingus: http://www.sharkscope.com/#Player-Stati ... /lammas111

Veel Üks huvitav ranking on Pocketfivesi maade ranking: http://www.pocketfives.com/country-rankings/ Eesti on seal tõusnud juba 34. kohale, oli siin hiljuti veel 38. Seal võetakse arvesse 20 parema mängija tulemused ja liidetakse summaks kokku. Lootust on talliga seda kohta veelgi parandada. Nii et kutid kel veel pole tehke sinna konto ära, siis võetakse teie tulemused ka arvesse. Ma arvan, et poole poole aasta kuni aastaga oleks võimalik jõuda top 25 kÜll, need vahed nii suured veel ei ole. Edasi läheb juba päris karmiks konkurents ja siis peaks meil mitu highstakesi crushijat olema juba edasi liikumiseks.

Siin teemas võiks jälgida ja Üles tähendada meie talli ja foorumiliikmete liikumisi nendes rankingutes.

üks huvitav list on veel eestlaste rahalist: http://pokerdb.thehendonmob.com/ranking/207/#10

Iseenesest võivad ju suured summad tunduda, aga maailma mastaabis ikka lolväiksed tegelt. Näiteks Soome rahalisti top 10sse saamiseks on vaja ligi 1,5 miljoni jagu cashe ja Rootsi omas $2,2 miljoni jagu. Ma oleks nt Rootsi listis 36. ja Soome omas 21. kohal.

Eks see ole suht lihtsalt seletatav ka, kui mängija mängib 5 festivali aastas keskmise sisseostude summaga €10k ja nt 15% eeldatava roi'ga, siis aasta peale cashiks €57,5k jagu keskmiselt, samas kui mõni tuuritab regulaarselt ja teeb 20 festivali aastas, highrolleritega jne keskmise sisseostude summaga €20k ja 15% ROI'ga, siis aasta cashide summa ootus on €460k. Nii see vahe sisse tuleb, meil keegi nii palju ei tuurita.

Siiski suht häbiasi imo, et top 10sse saab meil $132k'ga hetkel. Korralik online reks teeks sellises summas cashe 2-4 kuuga ära online'is. Anduandu oma SNE tegemise aegu oleks selles summas cashe teinud paari päevaga ära hÜperites :D Plaan on, et asi muutub ja hakkame suuremalt laividel käima. Seekord tuleb Prahasse võib-olla 1-2 õpilast, aga järgmine aasta kindlasti rohkem, Maltale äkki saab juba asjalikuma pundiga minna ja äkki keegi õpilastest saab ka juba põhiturniirile peale. Vahest utsitan ka meie skype gruppides olevaid teisi online gurusid osakumÜÜgiga laivi shottima, mõni võtab vedu ka vahest. Igatahes mõne aasta pärast võiks esikÜmne piir olla juba $500k ja miks mitte esi 25st pooled ABC pokkerist.

Hetkel on õpilastest siinses rahalistis kõrgeimal kohal Koit 176. kohal $5,3k'ga, kui Tikerpe 12. kohta mitte arvestada. Prahas on juba hea võimalus see pikalt Üle teha. Äkki juhtub?

Igatahes mõne aasta pärast võiks esikÜmne piir olla juba $500k ja miks mitte esi 25st pooled ABC pokkerist.

Kuna olen ise ka edetabelite ja statistika fänn, siis loomulikult oleks tore näha eestlaste rankingutes tõusmist. $500K eesmärk paari aastaga live-turniiridel tundub aga väga utoopiline. Kui vaadata kasvõi Rootsi TOP-50 kohti 41-50, siis enamik nendest omab $300K+ hitti. Isegi R. Ylitalo, kes on Üks tuntumaid nimesid, oleks alla 2008-2013 seisuga alla $500K (siis tuli päästev EPT Londoni võit). Aga eks alustas temagi kunagi alla €1K eventidega.

Plaan peaks praegu olema Eesti osalejate suurendamine iga festivaliga: Prahas 1-2, järgmine kord juba 3-4 jne. See turniiritähe otsimise promo väga hea, selliseid võiks tulevikuski olla. Näiteks teha netis mingi regionaalne turniir, kus auhinnaks EPT pakett (ei pea olema Maini oma). Sellisel juhul võib paari aasta pärast olla mingi seltskond, kellel on võimalused mingi aja jooksul jõuda $500K cashideni.

Igatahes mõne aasta pärast võiks esikÜmne piir olla juba $500k ja miks mitte esi 25st pooled ABC pokkerist.

Kuna olen ise ka edetabelite ja statistika fänn, siis loomulikult oleks tore näha eestlaste rankingutes tõusmist. $500K eesmärk paari aastaga live-turniiridel tundub aga väga utoopiline. Kui vaadata kasvõi Rootsi TOP-50 kohti 41-50, siis enamik nendest omab $300K+ hitti. Isegi R. Ylitalo, kes on Üks tuntumaid nimesid, oleks alla 2008-2013 seisuga alla $500K (siis tuli päästev EPT Londoni võit). Aga eks alustas temagi kunagi alla €1K eventidega.

Plaan peaks praegu olema Eesti osalejate suurendamine iga festivaliga: Prahas 1-2, järgmine kord juba 3-4 jne. See turniiritähe otsimise promo väga hea, selliseid võiks tulevikuski olla. Näiteks teha netis mingi regionaalne turniir, kus auhinnaks EPT pakett (ei pea olema Maini oma). Sellisel juhul võib paari aasta pärast olla mingi seltskond, kellel on võimalused mingi aja jooksul jõuda $500K cashideni.

kolme aasta perspektiivis on kÜll ulme jah, aga 5 ja edasi enam äkki mitte. Kui meie online tipud käik regulaarselt EPT'del (näiteks osalust mÜÜes) ja järjest lisanduks talliliikmeid, aasta-kahe pärast võiks juba 20 EPT reksi tasemel kutti meil olla. EPT'de tasemel regulaarselt tuuritades on +€100k cashe aastas tehtav kÜll, igasugused WPT'd, WSPOPE'd, Amsterdami Masterid ja mõned kaugemad ka äkki lisaks.

Muidu aga see turkastaari otsing on mul ainult tallile tehtud, pole mingit motti ega pointi suuremale ringile seda pakkuda. Plaan on seda ka edaspidi teha ja edaspidi kindlasti suuremalt, kui omadest kuttidest rohkem juba midstakesi jõudnud on ja edasi sihivad. On ka väikseid sahinaid olnud variandist linti võtta ja telesse panna, aga see veel suht utoopia, eks näis. Iseenesest võib kunagi laivis teha satika mõnele EPT/Eureka/Estrellas turniirile või paketile kÜll, aga siis peaks olema sellele ka piisavat huvi, niisama nt Olymps seda kavasse ei võtaks kui näiteks meie ei GTD'ks enamust fondist vms. Tegelt teoreetiliselt annaks teha kÜll mingi €2k Praha paketi satika Olympsis ma arvan, mille sees Eureka ja reisipapp näiteks. Annab välja mõelda asju. Promodega keegi 500k cashe kokku ei saa, selleks peab ikkagi solid põhi olema all online'ist ja BR'i või muud finantseeringut tuuritamiseks. PÜÜamegi siin mõlemat pakkuda. Loodetavasti saame siinsest foorumist korraliku stakemise hubi ka teha, mõnikÜmmend kilo kuus stakemist kui kutid juba high stakesi ja kõrgemat laivi shotivad.

Üks ranking tuli veel meelde, EPT Player of the year. Kui keegi eestlastest megahiiterile ei satu, siis minu eelmise hooaja 36. kohta aastarankingus on see aasta väga raske Üle teha. http://www.europeanpokertour.com/assets ... ard_EN.pdf

Eks ma osalesin ka ainult viiel etapil kaheksast, aga eelkõige tänu korralikule hiiterile põhiturniiridel tuli täitsa ok koht aasta peale. Kolm cashi viiest, mille seas ka 12. ja 14. koht. Jama lugu on see, et ma omast arust pÜÜdsin ka online qualifier of the year nimelist auhinda, mille saamisel lugesid nii online paketid erinevatele eventidele kui ka nende deep runnid. Arvutasin kokku, et sain rohkem punkte juba kui 9. hooaja võitja tänu sellele, et paljudele kvalifitseerusin ja sain deepi ka, aga siis selgus, et eelmine aasta oli ainult Üks, Player of the year. Nuuks. Oleks võinud Ühe suurema rankingu ikka ära ka võita, EPT autasu on ikka veits teine asi.

See aasta on taas muutused ja auhinnad jaotuvad kolmele sisseostu tasandile, Bronze - kuni $600 turniirid, Silver - kuni $3000 turniirid ja Gold - kõik turniirid. See aasta Tikerpe on pronksi tasemel 46. kohal hetkel, aga hõbedas ta kaks hitti mikskipärast ei lähe arvesse ja ta ainult 70. kohal. Kullas me kumbki top 200 ei ole.

Mõned talliliikmed teevad online rankingutes juba tublit tõusu ja äkki juba järgmine aasta ka Euroopa tasemel laivis?

Starsi leaderboardis on praegu ilus seis, Lammas111 on esimene ja Markovitsus neljas.

TLB.JPG

Kusjuures Lauri puhul on see täitsa loogiline, tema volÜÜmiga teeb mitu korralikku tulemust ära kÜllaltki lÜhikese ajaga. Eks näis kuidas aasta lõikes seis jääb, seda hoida on päris raske ja seda ajavad taga enamus maailma parimatest grinderitest. 

Ise jõudsin GPI rankingus top 300 sekka lõpuks tänu kahele cashile Prahas, hetkel 289. Aastases lõikes lõpetasin 2014 POY edetabelis 244. kohal. Paraku konkurents on selline raske ja täiskohaga laivimängijatel on kindlasti eelis. Ma reisisin ainult viiele laivfestivalile möödunud aastal, ca 1,5 kuud sai ainult mängitud, paljud osalevad ikka mõnekÜmnel festivalil aastas. Ega ma seda seisu hoida siin lähiajal ei suuda, talliga palju tegemisi ja see aasta tuleb tõenäoliselt 2-4 välisfesti ainult. Hea kui top 1000 koht säilib aasta lõpuks, 500 läheb ebarealistlikuks. 

Madis.JPG

Nii et kutid, tehke Üle. Ma usun kÜll, et juba järgmine aasta võiks mõni meist selleks valmis olla.