Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

$265 KO halb äracallimine

Recommended Posts

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 91A45E9D8E

 

Riveri call on halb siin ilmselgelt, overbetshovega ei bluffita väga ja vastasel pole 150bb 3b range'is käsi, millega tõmme hititakse ja siis 3 barrelit pannakse. AKcc ainult on selline bluffiks keeratav kombo, aga see on väga väike osa riveril suurelt bettivast kombost ja Ülejäänud valuerange'i vastu on hero väga taga. Lihtne fold tegelt. Vaatasin statte ja vastasel oli riveri barrel väga kõrge, aga see ei õigusta siiski maha callimist, tuleb vaadata konkreetse käe asjasse puutuvat infot rohkem.

 

Nagu LaurisL91 Ütles, siis siin tuleks pre stäkkidele mängida. üldiselt 150bb ma nii kõrgel väga KK'd stäkkidele mängida ei taha, sest ega vastane alla KK sisse ei aja Üldiselt (ja seega tema AI range'i vastu on hero kehvas seisus), aga KO turniiril on vastased lightimalt sisse ajamas, QQ ja AKs vast ka, mõni ka AKo ja siis oleks +ev panna ca 440 ja sisse ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AcKC sa blokid ka veel oma KsKc-ga + samut blokid KcJc, mis võiks reaalselt siis tõesti 3 barreldada, kui ta seda Üldse 3betib, aga river peaks tegelt olema suht easy fold tõesti. 4b pre tundub ka parim, ega see ei lähe sul kohe stäkkidele mänguks, 150bb deep 3betitakse lightimalt ja kui sa paned mingi 2,5x 4beti siin, siis saad calle ka omajagu ja oled tema rangest KK'ga ikka omajagu ees postflop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures turniiridel enne antesid väga palju ei 3betita. Ma regulaarselt kõige kõrgemaid online'is ei tee, aga need ajad on aastate taha jäänud kui käis light 5b action. Praegu nt EPT'del ka mängitakse deepilt rohkem postfloppi, nelibetti näed korra paari h jooksul. Sellepärast ka mu soovimatus defauldina ära stäkkida KK pre 150bb, turniiridel on 100 või 150bb palju sÜgavam väiksemate panuse suuruste tõttu kui cashis. + turniiril on turniirielu faktor ka tähtis, ei ole mõtet panna optimaalset barreldusliini õige balanseeritud range'iga vs reks kui saab neid chippe ka palju mõistlikumalt ära kasutada. Nt EPT'sid on 8 tÜkki aastas, long runni ei mängi elu jooksul ka välja. Seni kuni turniiril sees on kõik veel võimalik. Antedega mängus on rohkem võita, surnud raha sees ja siis käib lightim action. + nii saab laudu ka rohkem lahti hoida kui ei hakka esimestel levelitel liiga palju leiutama. Päris paljud MTT reksid mõtlevad nii tõenäoliselt. Seetõttu tahtsingi bluffcatshima minna, obv oleks fold river parem olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...