Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

$55 rebuy resteal vs 15bb stäkk

Recommended Posts

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... CFC8B895A2

Vastane oli agro reksisem tÜÜp, 67% btn open paarisajase sämpli peale. üldiselt suurte stäkkide vastu sealt nii laialt ei avata, aga arvasin, et see konkreetne vastane võib siiski seda teha. KÜsimus ongi, kas siin võiks veel olla ka hero'l 3b-fold range vs nii väike stäkk. Arutasime seda pikalt enda rahvusvahelises skype grupis ja paljud olid siin nii light restealile vastu, kuna vastasel ei ole hea varastamiskoht. Nt oleks bb nitisem oleks mu liigutus kindlasti +ev, sest vastane avaks siis ligi any2. Hetkel kahe ok mängija vastu vast mitte. Ma arvasin, et ta võiks sealt ikka 20-25% avada ja minu näiliselt päris tugeva 3b range'i vastu sisse ajada nt 8% kanti, mistõttu võiks nagu variant olla talle väike 3b otsa panna. Enam fold to 3b statti ei mäleta, aga Üldiselt vastane ei saa seal laialt flattida nii väikse stäkiga, peaks töötama kÜll omajagu. Ainult 3b võiks väiksem olla, ca 2,1-2,2x sel juhul annaks foldida ka. Ilmselgelt peaks siis valuerange'iga ka nii tegema, AJs+, AQ+, KQs, 99+ (väiksemad paarid tahaks mikskipärast veidi suuremalt panna, et flattimisvõimalus välistada).