Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
mark

ABC Pokker otsib uusi treenereid

Recommended Posts

ABC Pokkeri areng on olnud kiirem, kui asjaosalised oleksid julgenud loota. Projekt on käigus vaid neli kuud ja vaatamata Eesti lÜhikese suve mõjudele on kasv kuust kuusse olnud silmapaistev. Tänaseks kuulub ABC Pokkeri ridadesse neli treenerit, paar elukutselist nõuandjat ja ligi 30 õpilast.


Turniirimängijaid meelitab Üha enam nii võimalus õppida Eesti parimatelt turniiriprodelt kui ka pikaajalisem eesmärk kuuluda Eesti saatkonda tulevastel suurturniiridel. Alles septembris alguse saanud fooruminurk, kus mängijad võivad oma osalusi teistega jagada, on juba Ühe kuuga andnud mitmele turniiritalli õpilasele hea LIVE-kogemuse ning paljudele investoritele kopsaka kasumi.


Cashgame’i tall on kogu teise poole suvest täiel aurul vaeva näinud, et Eestis saaks toimuda ainulaadne suurÜritus – Cashgame Festival 2014. Oktoobri algul peetav ööpäevaringsete cashilaudadega festival Olympic Casinos täitub eelduste kohaselt plaanipärasest veelgi paremini.


 


Meeskond otsib täiendusi


ABC Pokkeri õpilaseks soovijate hulk kasvab samuti iga kuuga. Selleks, et kõik potentsiaaliga soovijad saaksid osa ABC Pokkeri programmist, otsime nÜÜdsest pidevalt ka uusi treenereid. Selleks, et olla treener ABC Pokkeri meeskonnas, ei pea sa olema võitev mängija kõige kõrgemates limiitides. Otsime teiste hulgas ka veenvate tulemustega mikrolimiitide (NL25-NL50) treenerit, kes aitaks täiesti värsketel õppijatel teha esimesed sammud elukutselise pokkerimängu suunas. Samuti ootame kõiki pakkumisi nende formaatide harrastajate poolt, keda meie meeskonnas veel pole: meeskonda pääsevad Heads-Up’I ja PLO spetsialistid.


Treeneri võimalused on erinevad. Töömaht ei ole suur, kokkulepped on personaalsed. Huvi korral võta meiega Ühendust aadressil info@abcpokker.ee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...