Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

Ametlik turniiride teema

Recommended Posts

Grand Live on kohe tulemas ja nagu Stakemise alafoorumist näha on ka mõned meie mängijad Grandil kõrvalturniire mängimas. €1100 põhiturniirile on sisse ostmas ainult Tikerpe ja mina. Enri ja Paavo kaalusid ka minekut, aga neil balleritel ei ole viitsimist ega kannatust 4 päeva passida. Alles teise päeva lõpuks jõuab rahadesse, mis on ka minu arvates selgelt overkill 1100 turka jaoks. Inimestel kel seda summat välja käia ei ole tihti viitsimist selle nimel nii kaua ka passida. Isegi Eureka jõuab teise päeva alguse poole rahadesse, Grand on kÜllaltki väike, võiks vähemalt normaalse struktuuriga inimesi meelitada, mitte sellega ära peletada. 3 päeva, kaks alguspäeva ja saaks kindlasti suurema fieldi.

That said ikkagi aasta Üks suuremaid festivale siinkandis, turkareksile kohustuslik. Ise lähen väga tõenäoliselt ainult põhiturniiri mängima, Ülejäänud aja pigem tegeleks talliga. Talliliikmetel kindlasti hea võimalus end kõrvalturniiridel rahvusvahelises konkurentsis proovile panna, sellist võimalust Tallinnas väga tihti kahjuks ei ole. Loodetavasti tulevikus on rohkem, see aasta on näidanud, et nõudlust suuremate turniiride ja festivalide järgi on meil väga suur. Näiteks Barcelona EPT põhiturniiril osales kakskÜmmend eestlast, võrreldes Hispaania 92 mängijaga ja arvestades nii 35x suuremat rahvaarvu ja faktiga et see oli nende "kodumäng," pole paha. Ka Unibet Tallinnas oli väga popp ca 70 eestlasega 1100 turniiril. Proovime ka ABCPokkeriga edaspidi kaasa aidata eesti pokkerielu põnevamaks muutmisel ja uute Ürituste organiseerimisel. Hetkel veel vara millestki konkreetsemast rääkida.

Igatahes, loodetavasti tuleb Grandile palju rahvast, saab näha head live mängu ja äkki tuleb ka ABC'sse esimene rahvusvaheline karikas. Paar väiksemat kodumaist meil kamba peale juba on. Äkki peaks hakkama järge pidama, mis laivturniiride tiitleid meie liikmed talli ajal saavutanud on? Laivist seni Trio Live'i ja Saaremaa Karika võit on olemas, kindlasti tuleb veel see aasta juurde.

Me ABCPokkeris Üritame talliliikmetele ka veidi vaheldust ja lisavaluet pakkuda oma Üritustega. Nt Grand Live'i ajaks panime tiimile kinni Olympia hotelli 26. korruse sauna. Väga mõnus koht super vaatega, FC Pokkeriprodega oleme ka seal korduvalt käinud ja isegi 2 laua SNG ära mänginud. Oli fun. Edaspidi on plaanis igakuiselt ÜhisÜritusi teha, päeval näiteks karti või paintballi, õhtul turka, hiljem sauna või linna. Mingi plaan oli ka peale Grand live'i kambaga minna Tallinna Maratonile kÜmmet kilti jooksma, aga kuna see on pÜhapäeval, mis on parim turkapäev siis seekordne plaan jääb ära. KÜll teeme ka mingi spordiÜrituse.

Kunagi kui foorumlasi rohkem on võib ka foorumi Üritusi teha

Olen see aasta mänginud 400 tundi turniiripokkerit pokerstarsis..
Olen täheldanud, et mida rohkem laudu mul lahti on, seda paremad mu tulemused. Ilmselt selle pärast, et siis pole reaalselt aega tegeleda ebavajalike asjadega. 
Siit ka kÜsimus. Mitmel laual te tavaliselt korraga mängite? 

fefe.png