Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
muruntau

$33 näide ülemängitud tõmbest

Recommended Posts

http://www.boomplayer.com/poker-hands/B ... CC3550A70B

Vastane standard 13/11/5 nitt, kusjuures SB call raise oli konkreetne 2% u 750 käe ja ~80 sb'lt mängitud käe kohta. See tähendab juba et ta SB flattingrange on väga tugev ja ta ei donka sealt kunagi kehvemaga kui KQ/AQ, äkki isegi puhtalt KK+ range'iga, mille vastu hero on päris kehvas seisus. Floppi foldida ei saa kuna nitid ei kipu enda valuekäsi foldima kui peaks ära tõmbama, tasub turni vaadata ja plangu puhul on fold igati hea.

sellega ma olen nõus, et ta vaevalt siin midagi nõrka donkab ja drawsi nt on tal oluliselt parem c/shippida ehk ta ei b/f siin ilmselt kunagi, aga KK ma eeldan ta 3betib ikka pre, peaks rohkem valuet seal ikka olema või ei? 20bb suht hea 3bettida, vähemaga vb calliks.

Kusjuures mina vastase asemel 3b shoveks pigem KQ, AQ ja flatiks just KK+. KQ, AQ mängivad 3b shovena väga hästi, eriti minu CO openrange'i vastu, aga SB'lt flattides hitivad nii kolmandik ajast + oled OOP, hero ei pruugi välja maksta kui hitib jne. + Sel tasemel callitakse shovet juba lightilt, ma tõenäoliselt u ATs+, AJo+, 55+, KQ, CO'lt vs selline nitisem SB, ta saaks nt AQ shovedes kehvematelt calli kÜll, KQ puhul ma foldiks piisavalt et see +ev oleks + ok Equity oleks ka calli saades. Vastase KK+ puhul jällegi mul vähem käsi millega shovet callida, shove oleks mingis mõttes raiskamine + nonAI 3betti teha ei saa, kui ta paneks 5bb 3beti seal ma foldiks tema vastu väga suure enamuse sest ta ei teeks sellist liigutust lightilt, ainult high stakes sickod teeks 20bb kandis ja sedagi Üliharva õige vastase vastu. Ometi ta flattis ja ma kiirustasin otsusega, läks nii seekord et ta flat tasus ära. Pikas perspektiivis tal pigem shove parem selle käega ja flat on pigem rohkem -ev minu vastu kui foldimine KQ'ga.

20bb juures ilmselt see, et sa näid liiga tugev kuna kui vastane shipib on sul liiga head oddsid, et sa ei saa isegi mingeid bluffkäsi ilmselt foldida. Ma kÜll ei viitsi praegu arvutada palju vaja läheb %, keegi võiks seda teha, aga sellisel juhul on arusaadav, et tegelt sul siin 2,5x3bet/fold range puudub ja mÜÜr saab siin päris nitiselt pre foldida su vastu.

20bb juures ilmselt see, et sa näid liiga tugev kuna kui vastane shipib on sul liiga head oddsid, et sa ei saa isegi mingeid bluffkäsi ilmselt foldida. Ma kÜll ei viitsi praegu arvutada palju vaja läheb %, keegi võiks seda teha, aga sellisel juhul on arusaadav, et tegelt sul siin 2,5x3bet/fold range puudub ja mÜÜr saab siin päris nitiselt pre foldida su vastu.

aga kas see on halb, kui siin näida tugevamana kui käsi on?

kui vastane foldib selle liigutuse peale 33-77,A9s jms siis see on ju hea tulemus KQs-le.

3b to 5bb ja call on vastasel täitsa variant ja sellele vähemalt hero mängiks nitisemalt vastu kui lihtsalt shovele. Vastase seisukohalt annaks seda minusuguste rekside vastu, kes 20bb effective nonai 3betile rohkem foldivad, teha veidi väiksemalt, nt 4,5-4,7bb ja siis annaks ka mingisuguse 3b-fold range'i geneda kõrgema fold to 3b%'ga vastaste vastu. Umbes KTo, QTo tÜÜpi paar offsuit kätt, mis oleks piiripealsed või kergelt -ev 3b shoved aga ikkagi blokkeritega. Vastasel minu co openrange'i vastu on +ev shoveda ligikaudu 22+, A4-A5s, A8s+, ATo+, KTs+, KJo+, QJs+ tÜÜpi range'i sealt, sellest napilt välja jäävaid paari offsuit kätt võiks kasutada 3b fold range'is harva. Liiga laialt ei saa seda teha, muidu bluffi käsi liiga palju vastasel range'is ja valuekäsi vähe (AQ vastane ei 3b-calliks nii, shove on rohkem +ev) ja hero saaks juba adjustida flattima laiemalt või Üldse iga openit 4b shovema kui vastasel 3b-fold range seal liiga laiaks läheks. Obv kui hero adjustima hakkaks saaks vastane omakorda 3b range'i muuta laiemalt value peale, teha kogu väikse 3b range 3b 4 value peale ja ära callida, nt AT+ KJs+, TT+ (madalamad paarid obv ikka shipiks otse). Deepima mängu puhul tuleks obv suuruseid suurendada.

Sellist nonai 3b'd kus ka 3b fold range sees on Üldjuhul ei kasutaks, aga enne ft'd või fts võib see väga asjalik relv olla osade vastaste vastu. Kindlasti tasub kasutada ainult kindlat tÜÜpi vastaste vastu, selliste low-midstakes otsekohesemate turkarekside vastu kes laialt pealima ei tule, fold to 3b % on +50%. High stakes mängijad väga ei kipu 3betile foldima minusuguse midstakes'i mängija vastu, nende vastu ei kasuta. obv kui flattides tp või osadel boardidel teise paari hitid tuleks ära ka stäkkida, enam maha ei saa.

mu mõte ongi ainult 3bet-call off KQs-ga.

kuna see näib tugevamana, siis siis hero võib foldida osa rangest(33-77, A8s, A9o,....), millel on siiski 50%+ equityt KQs vastu ja see on KQ-le suurema ev-ga kui flipata.

ses suhtes et vastase top-range vastu otse shippides oleks nagunii tulemus sama. Kui vastane 4bet shipib 6% vs KQs 3bet, siis on call off korrektne(peaks täpselt piiri peal olema), kuna KQs-l 36,12% eq.

kas baranseerimine liialt overrated pole suure fieldiga mtt-del, eriti tundmatute vastu?

vbolla mul mõttes loogikavigu.....