Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
Paavo

Õpilaste update: asi hakkab ilmet võtma

Recommended Posts

Juunikuu oli kÜll mängu mõistes paaril õpilasel madala volÜÜmiga, aga siiski peab tõdema, et areng on olnud tubli. Meie eesmärk viia mängijad nullist sajani kuue kuuga on vägagi reaalne ja seda näitavad õpilased aja möödudes Üha selgemalt. Väiksed märkused siis eelkõige õpilastele endale, aga ka huvilistele juba individuaalselt:


Priit - asi edeneb ja näha on, et pokker ei olegi alati nii lihtne mäng ja vahepeal tuleb ka kaotada. Härral oli downswing vahepeal, aga sellest on Üle saadud ja juuliks on pandud tõssied grindieesmärgid.


Rando - on kiiremaid ja on aeglasemaid aegu, Randoga sai räägitud ja ta teeb väikese pausi, aga plaan jätkata on juuli teisel poolel.


Mark - asi kindel, 25-te härra biidib ehk siis eesmärk ainult Üks: nl100 shot plussi saada ja aitab sellest 25-st, kaua võib. Juulist ka härra ise lubas korralikult grindida, nii et eks ole näha, kas ta suudab oma sõnade juurde jääda, sest tulemas veel ju ka mm'i viimased mängud ja ilmselt jõuab see suvi ka Eestimaale Ükskord. Nii et challenge ta ees on korralik.


Andres - Andresega on lood hästi, arengut on taaskord näha, nl10 on muutumas järjest lihtsamaks ja ainuke meie grupi liige kes varem oli põhimõtteliselt 0-se netikogemusega hakkab jõudma nl25te kahe kuuga ja seda kõike kuuldavasti kolme töökoha kõrvalt. Mina olen rahul.


Siim - esimesed sammud diilis tehtud, nl2st oleme ilusti jõudnud nl25te ja tunne on hea.


Raido - tõsine grinder, 7 juuli seisuga on 112h mängitud (alustasime 18 juuni) ja kasum 1,2k. Kiiresti sai liigutud 2st 25-te, esimesed pisemad katsed ka 50-sse, aga tõsisemalt proovime nÜÜd juuli keskel seda uuesti. Mäng on tal hea ja käte reviewd on juurde andnud just selle, mis vanasti nl10-t mittebiitivast grinderist on nÜÜd teinud nl50 läve katsuva mehe.
Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×