Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum
Sign in to follow this  
mark

Uute õpilaste esimene samm: ühe kuuga nullist 25-ni, check!

Recommended Posts

Vahetult enne jaanipäeva liitus ABCPokkeriga kaks uut õpilast – Siim ja Raido. Mõlemad valituks osutunud noormehed on varem pokkeriga kÜll tegelenud, kuid läbimurre on jäänud tulemata. Mängima asuti fullring holdemit ja teekond sai alguse nagu ikka nullist. ABCPokkeri eesmärgiga jõuda nullist sajani on mehed kursis ja mängu- ning õpingutunde on tänaseks kogunenud korralikult.


Treeneri strateegiaga NL25 võitvaks mängijaks


Esimesed sammud sendilimiitides olid sarnaselt esimesele õpilaste grupile edukad ja mõlemad mehed on tänaseks juba 25-dollari laudades (vaata päevikuid siit: viewtopic.php?f=8&t=29 ja viewtopic.php?f=8&t=21). Kahepeale kokku mängiti vähem kui poole kuuga Üle 40 tuhande pokkerikäe neljas limiidis ja tulemused on märkimisväärsed. Raido, kelle varasemaks "seinaks" olid 10-dollari lauad, on tänase seisuga võitnud Üle 1000 dollari (pildil ainult juunikuu tulemused) ning Siim, kes samuti netipokkeris võitmiseks nõu vajas, on võitnud ligi 15 buy-ini.


Kuue kuuga sajani


 


ABCPokkeri fullringi treener Paavo sõnul on tegemist väga tublide õpilastega, kes võtavad nõuanded kenasti omaks ja mis peamine, mängivad korraliku arvu tunde. "Kindlasti on ees ka raskemaid aegu, kuid täna pole mingit põhjust kahelda selles, et näiteks Raido aeg NL25-s on läbi ja ta on valmis astuma sammu edasi," arvab treener.


"Samuti tundub täiesti reaalne meie pÜstitatud eesmärk teha korralikest õppivatest mängijatest NL100 limiidis võitvad kujud kuue kuuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...