Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

paulkoppe89

Members
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

paulkoppe89 last won the day on September 14 2016

paulkoppe89 had the most liked content!

About paulkoppe89

 • Rank
  Advanced Member
 1. Sai siis trio live käidud mängimas, seekord siis ainult vee ja mahla peal, kuna sai paar päeva tagasi koiduga alkobet tehtud tonni peale, et esimese juunini peab kaine olema. turniiri sain pähe ja siis sai niisama ringi jauratud grand prixi ja olympsi vahet, et ehks kuskil mingit mõistlikku mängu, kuna liferoll väga suur ei ole, siis lootsin vähe odavamat sngd mängida, et mitte cashi. lõpuks ei saand midagi mängida peale cashi. hÜppasin kella kahe paiku öösel cash lauda sotiga sisse 2/2 blindid, siis paar kätt foldisin ja sain 88, Üks vend tõstis 50 peale, siis Üks flat ja ma kÜtan 96 euri sisse, Üks vana callib ja Ülejäänud ka callivad, flop tuli 10, 2, 6 vms, siis checkisid kõik riverini, turn ka mingi madal ja river äss, siis Üks vend bluffis kõik välja, bettis migni 300 vms vist oli ja näitasin 88 ja ta muckis. stack pm 500 peal. järgmine käsi tuli Üllatavalt väike tõste pre sellelauakohta. tõsteti 15 peale, flattsin ja 2 venda flattisid veel vb oli kolm, mul oli 85 potid, flop risti 8,poti 7, ärtu 2, agressor bettis soti, ma callisin, teised foldisin, turn tuli poti 6, vana pani jälle 250 vms ja ma shovesin ja ta callis, river ka mingi plank ja tal j9 ja tuli jälle ära. siis sain veel paar sotti juurde tasapisi, kuskil 1650 oli juba korra, kui kokku lugesin.mõistlik oleks olnud cashout teha ja väiksema summaga tagasi tulla, aga ootejärjekorras oli liigapalju rahvast, et poleks tagasi saanud. Siis mõtlesin tÜkkaega, et deam korralik summa, et saaks normi arvuti ja 2 kuvarit osta, aga jällegi siin parim võimalus selline plekk kokku saada, et saaks lisaks arvutile ka eptle minna. (vb pole alati hea ahneks minna ) ja edasi siis: Üks vend tõstis pre 75 euri, ma flattisin ja Üks veel flattis, flop 48 ärtud ja Q ruutu vms, mul ärtu äss ja risti mutt, siis see esialgne tõstja panustas 250, ma tõstsin 650 peale ja järgmine vend pani 2 kilo, esialgne vend foldis ja mul veits alla poole sees juba ja callisin maha, tal 48 potid ja turn ja river ei aidanud mind. pot 4k lähedale. Siis tuli kerge masendus peale ja sõitsin koju, esialgu oli plaanis tallinnase jääda ja vb järgmine päev turkat ka mängida, aga mängin vist pigem netis mõnda aega. Tahaks õelda : " lase väiksel minna, et suur saaks tulla." Edu laudades!
 2. paulkoppe89

  MTT JJeesus

  910s- ma oleks pigem flopil reraise teinud kuskil 12,5-14k vms, arvan, et siin ei ole kõige parem turnis masti reppida, riskid liiga paljuga imo. KK- min raise kindlasti parem ja kui vastased vähe agromad, siis võib isegi limpida, flopil calliks vastase Ületõste ja laseks tal ennast tÜhjaks paugutada, aga kuna mastitõmme ka laual, siis vb Ületõste kõigehalvem pole. 95o- preflop fold, peale floppi ja pole midagi mõelda. 23s- standard, ei võtaks riveril valuet, pigem ikka checkiks ja kui panustab, siis calliks, kuna niipaljud nägid floppi ja niimitme vastase vastu ta vb panustakski seal kolmiku või parema mastiga kui sul. AJs- preflop avaks jah, aga foldiks shovele, kui just väga agressiivne vastane ei ole. ma ei tea mis kätega ta seal utg avangut 3b shoveks, Üldjuhul kas oled taga või flip, sattusid ilmselt ta madalaima range otsa. Oleneb ka sellest kui palju sa ise utg avanud oled, kui väga laialt, siis saad laiemalt otsa ka ja võid vähe kergemalt maha callida. 10j-preflop min raise, flopil 3b 140k peale vms, kuna laual on masti ja reatõmbed ja liigapalju kaarte on, mida sul on raske turnis edasi mängida. aga kui nii läks siis riveris nuppe. 88- kui vastane nitine, nagu sa kirjutad, siis foldi preflop 3 betile. nitisel vennal seal ilmselt kõrgem pocket kui 10 10, et viskaks kohe maha flopil. A7s- ma oleks seda kätt preflop 3 bettinud 77k peale vms. flopil oleks vist ja tasuta kaardi võtnud juba, aga kuna ta check raises sind seal, siis see tundub suht nutsine juba. ak- standard. a10- kui vastane fish, siis pigem ma siin checkiks järgi flopi, edasipidi fishilt kergem kuninga paariga ka stacki saada. ja check call liini võtaks ilmselt, kui ta panustama hakkaks turnis ja kui mitte, siis panustaks ise. a10- kui ta väga lightilt 3b, siis ma 4b shoveksin, muidu niisuurele 3b Üldjuhul viskaks mucki, pärast floppi standard. 52s- fold pre, kui ta kergelt 3b peale loobub ja avab vägapalju ep. ja kui sa ise oled viimasel ajal tÜkkaega kätt oodanud, siis võib ja, flopil kindlasti cbetiks. KJ- ma kas 3 betiks või foldiks siin, aj flatiks. postflop ei teagi, calliks kindlasti, aga Üle vist ka ei tõstaks, seal natuke sitt omakorda Üle saada, et tehakse palju selliseid väikseid bette, lootes, et sa Üle paneks. oleneb vastasest. AK- mängiks samamoodi, riveril ka calliks, kuna ei tulnud Ühtegi tõmbekaarti lauda.
 3. http://www.cardrunners.com/pokertools/session/2715831/replay/ muutmata kujul kqo reshove +0.06, shoveja statsid vp33, pr 23, 3b 14. ta kaotas ka paar kätt tagasi suurema poti, et vb tildifaktor ka. +ev kindlasti. http://www.cardrunners.com/pokertools/session/2715841/replay/ 3x vanal regular tõste vanal. 3b shove peaks best olema? http://www.cardrunners.com/pokertools/session/2715851/replay/ ?
 4. Paar suvalist kätt ka vanast ajast, kammisin veits ajalugu: http://www.handconverter.com/hands/2646283a10s, ei tea miks siin callisin, peaks pre fold olema, kui just väga väga loose vastane ei ole. http://www.handconverter.com/hands/2646285k10o, siin peaks 55+, ATo+ a8s+ kjs+ shovema. KTO reshove -0.64 kuigi, kui utg shoveb 41,8 rangega, siis juba KTo reshove +0.14 http://www.handconverter.com/hands/2646289AQS ft. range muutmata std call.(55+, a9s+ ato+),hrc pakub shove rangeks 19.6, aga kuna ep shoveja statsid vp8, pfr6 ja 3b 2 (436 kätt infi) , siis sellist nitti kohtab harva. muutsin ta shovemisrange 9% peale, mis võib isegi veel kitsam olla, kuna Ühel vennal niiväike stack. nÜÜd aqs +0.24, aga kui muudan ta shovemisrange 88+,ats+,ajo+, kqs, 7,4% rangega, siis aqs call siin -0.11
 5. Lives läks natuke näpuvahelt ära ja paraku ei saanud pidureid peale ka. järgmine kord peab plaanist kinni pidama. Paar kätt: videost. Defending vs 3Bets in MTTS part 1 http://www.runitonce.com/pro-training/videos/defending-vs-3bets-in-mtts/ 5:45: preflop: (61bb)15,245 utg+1(samsquid) aks min raise 500, mp1 10,645(43bb) 3b 1250, utg calls. FLOp: ruutu2. k, 8. check, check, turn: ruutu äss: utg bets 2250, mp calls river: ruutu j, utg jammib järelejäänud 11,745k ja mp callib 7145. Kas siin riveris pigem check callima ei peaks, hoiaks vastase blufid ka sees, kuna väga nõrgemaga imo ta ei calli, vb aj aint ja laseks vastasel pigem bluffida. 18:00 samsquid mp1(6,4k) t9s mr 120 chips, mp2(2555) calls, CO(2910) raise 345, bb(3595) calls, sam calls, mp2 calls flop: T5T, sam leads 420. CO calls. turn 9. sam bets 420. CO raise all in 2145., sam calls. flop lead tundub huvitav, ise pigem sellisel boardil checkin flopi. Või tugevamate mängijate vastu just lead parem, kuna Üldjuhul vastased checkivad kui neil 10 ja siis leadiga vb vähem usutav ja vb 3 vastase vastu ei taha tasuta kaarti anda, mis võib suht suure tõenäosusega kellegile maja anda.( pocketi puhul). Kindlasti oleneb limiidist ka, madalal limiidil, ma usun, et checki peale eksivad vastased rohkem sellises olukorras.
 6. Seisuga 15.jan. +74 eur. Oli siin vähe pikem paus ka, jõulud ja muud asjad, katsun nÜÜd tõsisemalt kätte võtta ja tuleval nädalal rohkem õppematerjali ka geneda. läksin starsist Üle microgamingu peale, screenname: -spp- Pikema pausi tõttu on kidlasiti leake rohkem ja tuleks ära fixida: kui rohkem laudu, siis kipun mõnel laual ilma pikema mõtlemiseta autoclickima, millest tuleks kiirelt lahti saada ja võtta vähemalt 1-2 seki mõtlemiseks. Kuigi seda viga väga palju ei tee, kuna tuleb tihti meelde jälle peale käiku. Microgamingus peaks vähe teistmoodi mängima, kui starsis enamuste regude vastu, sellest ka kindlasti mõned lekked, tihti callin liiga kergelt ilmselt harjumusest push /fold spottides, kuna microgamingu mängijad ei jaga push foldi niihästi Üldjuhul ja shovevad kas liiga tightilt või liiga lightilt. Kui palju nõrgemaid lauas turniiri algfaasis, peaks vb preflop ka suuremalt avama premium kätega, kuna ei taha 5-6 mängijat potti vaatama. Aga Microgamingus on suht vähe turniiri mängijaid, et Üritan iga sessiooni lõpp vastaseid rohkem märgistada ja sharkscopest järgi vaadata lõpupoole, kui vähem laudu. Peaks andma ROI % juurde kÜll midagi. Soft on kÜll mega pask, aga suht ära harjunud ja enam probleeme ei tekida, alguses ikka läksid lauad sit out ka vahel. Lähen proovin tallinnas live ka vähe laupäeval (ehk tuleb ilma õlleta mängimine ka välja) esialgne plaan vähemalt. Nädala alguses on plaanis mõni õppevideo ära vaadata ja mingi kokkuvõte ka teha. Käte analÜÜse panen hiljem, kui leian mingi converteri või muu hea lahenduse microgamingu mängitud jaotuste edastamiseks.
 7. 1-7 dets. 138 turniiri ja +481 eur. + sai siis trio live 300 ka käidud ja sealt ka 7 koht ja 889 eur.
 8. Novembri kuu tuli liiga suur miinus, kahjuks ei jää annetamiseks midagi. Aga kindlasti kunagi võtan veel sellisest challengist osa. Turniire tuli kokku sharkscope järgi 1374 starsis ja veits olys ka. uuel kuul tegelen rohkem õppimisega, enne mängupäeva vaatan Ühe video runitoncest ja peale igat sessiooni hrcga analÜÜs.
 9. 30 nov. mõned turniirid. ja +487 daala.
 10. mängin olybetis ja starsis mõlemas nÜÜd, kokku turniire 56 ja +410 daala.
 11. 57 sngd (180man)ja -209 daala, Üks 3 koht ja Üks 8.koht.
 12. http://www.handconverter.com/hands/2615535 q9o mr -0.14, tõmbasin bb 3b shove range 0%, kuna ta oli sit out, mr nÜÜd -0.06. http://www.handconverter.com/hands/2615537 QTo shove -0.03, sb ja bb olid vähe nitisemad, tõmbasin nende call range, vähe kitsamaks ja nÜÜd QTo +0.06. vaatasin sama käe kohta ka mr i kasumlikkust, hrc pakub muutmatta kujul +0.01 aga kõigil minust järgnevatel mängijatel oli 3b 11, 11, 8 ja bbl 7. muutsin vastaste 3b shove range 20-25 peale ja nÜÜd mr -0.36, pm selles olukorras, kas shove või fold. selliste vastaste vastu oleks hea vb KQo+ minraise/callida. http://www.handconverter.com/hands/2615542 K9o mr +0.03 ja call 3b shvoe -0.50, k10o oleks juba +0.22.
×
×
 • Create New...