Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

oskar

Members
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by oskar

 1. Seal jah mingid .exe skeemid välja mõeldud, oleks muidu ka sheerimisest huvitatud olnud aga kuna põhifookus hetkel MTTd siis las ta jääb.
 2. Head poindid! Tunnen ise sama, et teen otsuseid liiga kiirustades. Lives on informatsiooni mida kasutada kõvasti, tuleb lihtsalt teada millele keskenduda ja siis keskenduda! Davidi Kitai game ollagi livetellide peale ehitatud, callid 9highga jne. http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?n=73283
 3. Kuidas nende kontoriruumidega on, enamustel ikka 24/7 juurdepääs?
 4. Päris põnev päev oli, kuid kahjuks langesin päeva lõpus AKs v AA kuskil 40bb effective olukord. Kus HJ avas BU 3betis, ise olin BB peal... ei tahtnud oop AKd flattida ka ja 4bet/callisin off, kahju. Aitäh võimaluse eest, vb järgmine kord paremini.
 5. Tsau! Lähen Highrolleritega rinda pistma ja soov on mÜÜa 40% oma actionist ilma MUta! Tulemused alates 2014. http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/Player%20Group/players/oskar Hendonmob http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=196309 Olympic http://www.olympic-casino.ee/poker/ranking/oskar-o-p8276 Buyin - 1100€ 1%=11€ 5%=55€ 10%=110€ Kaspar - 5% Matutatu - 2% SanderJ - 5% Ranno - 10% Silver - 2% Toomas - 5% Simava88 - 11% MÜÜdud! Panga numbrid
 6. 2% mulle ka, go r66ba!
 7. oskar

  MTT teekann

  Mõtlesingi, et midagi on paigast ära. Muutsin posti ja panin uued graphid wina kohta kuni 25€ mängud ja Üle 25€ mängud. Enamus teenistuse shottimise peale pand kui nii võtta, when will I learn.
 8. oskar

  MTT teekann

  Lubasin kÜll endale hästi game selectida aga veidi mööda pand sellega see aasta ja kui tagasi vaadata siis kulus eelmine aasta ka "shottimisele" päris palju raskelt teenitud dollareid. Ei hakka halba jooksu sÜÜdistama pigem arvan, et skill level pole päris seal veel. Vaatame siis numbreid, winamaxis pole mängude arv kindlasti nii kaugel, et saaks täpset tulemust ennustada ja kuni 20€ mängudes võib mul vabalt hiiter olla ja vastupidi suuremates downer aga minu arust on piisav sample, et järeldusi teha. Winamax kuni 25€ mängud on hetkel hiiterine ROI 72% (ABI ~8€) tänu rahvapeo hitile aga muidu ka päris okeilt läinud. Winamaxi Üle 25€ mängud on ainult eurosid neelanud siiamaani sample kuskil 250 mängu ja hetkel ABI ~45€ juures on total roi negatiivne -49% Starsi alates aasta 2014 algusest ABI ~15$ (mängud kuni 45$) on total roi 21% sample ka solid 15k mängu. Starsi 2014 algusest võetud shotid Üle 45$ mängud ABI 70$ juures -12%, ok pole mingit festivali ära hiiterdanud aga eks see ongi Üks suur pipedream. Kindlasti tuhat mängu pole starsi fieldsizede juures näitaja aga ma ei tea kui äge on pea 1/3 kasumist ära shottida. Pealegi ma ei ole 100% kindel endas, et mingi suure 5figi/6figi läheduses Üldse enam õiget mängu suudan näidata. Oht vaakumisse langeda on kindlasti olemas. Muidu olen tähelepand, et ka topregud mängivad madalaid. Hiljuti nägin Starsis 2r 500capis tÜÜpi kes oli starsis 400k up p5 top100 mängija. Winamaxis nägin 20€ deeprunil sellist tegelast http://www.pocketfives.com/profiles/t%2054%20t%2097s/. Kui tahta sickodega rinda pista ja ennast proovile panna on see võimalik ka madalamal. Minu viga ilmselt olnud, et vaatan suuri uptop auhindu ja lihtsalt ei suuda vastu panna. Gambler noh. Aga eesmärk on võimalikult palju pangakontole saada ju ja tagalat kindlustada. Usun, et shottimine läheb ka lihtsamaks kui tagala kindlam ja scaredmoney oht on väiksem. Räägin endast, kindlasti paljudel scaredmoney ei ole Ükskõik kui liferoll bustod nad on aga mind see mõjutab. Viimasel ajal oma reg mängudes ka 2nd guessin ennast koguaeg - deebis mõtlen, kuidas mitte riskida, mängida n.ö lowvariance. Ma arvan, et see on megaleak, deebis tuleb max preshat panna nagu mu sõber armastab öelda. Selle lowvariance lähenemisega lasen endale kuuli jalga ja jäängi tihti shordiks ja flippan enne finaali välja. End of rant. PS! MTT teekann kui õigesti öelda kõlab veidi nagu MTT degen, ei? Degen: Gambler, "degenerate" gambler. Refers to card players, racetrack bums, bookies, dice & craps shooters, proposition (prop) bettors. Gamblers consider other gamblers degens, but not themselves usually. Card players consider sports bettors "degens." Sports bettors consider slot machine players degens. Etc
 9. keep us posted ja edu teile seal!
 10. oskar

  MTT teekann

  Viimane suht random unesegaduses postitatud video. Sain tänu heale jooksule Winamaxis diili positiivsele poolele ja esimese väikse kasumijaotuse talliga teha. Eelnevas "downswingis" - just juttumärkides - halba kaardijooksu sÜÜdistada ei saa. Pigem võib põhjuseid otsida liiga suures laudade arvus - Üritasin kahe saidi peal full schedule mängida, kui juba ainult starsis läheks see raskeks. Tihtipeale avastasin ennast ikkagi 20 tablemas ja lihtsalt nuppe vajutamas. Kuidagi kiirelt läksid päeviku esimeses osas kirjutatud lubadused meelest. Kuidas see Ütlus oligi parem adjusti hilja kui mitte kunagi. Jätangi mõneks ajaks Starsi kõrvale, vb mõni Üksik turniir aeg-ajalt. Keskendun Winamaxi grindile ja oma oskuste lihvimisele - viimase nädala jooksul kaks väga head Ühissessi koos Eesti MTT raskekahurväega saanud, mis on minu jaoks priceless. Panen tallis oldud aja mängugraafiku ka.
 11. Võiksid rohkem flopzillast kirjutada või teeme millalgi Ühissessi sellega? Mul see olemas aga hetkel võtab lihtsalt desktopil ruumi. Paar korda olen näppinud aga ilmselt saaks sealt rohkem väärtust võtta.
 12. oskar

  MTT teekann

  Hea video soovitus. Vaatasin seeria esimest videot kus Galfond tõi välja millised on hetkel tavalise MTT regu mängukalduvused ja kuidas neile parim vastukäik leida. Mõned põhijooned mis ta MTT maastikult välja tõi: * Väiksed panused unpolarized rangedega. üldiselt täitsa hea koht kust alustada - teha palju väikseid panuseid, kuna inimesed foldivad liiga palju. Väiksed panused tõmbavad dispersiooni madalamaks. * Väiksed 3-panused nõrga rangega. 3bettida ka hea, kuna inimesed avavad liiga wide, et varastada ja ei defendi vs 3bet piisavalt. Väiksema 3-beti eelis on ka see, et hoiab stacki. * Range out of balance. Peale floppi pokker on raske? Paljude MTT mängijate sh. minu jaoks kindlasti. Kuidas Galfond soovitab vastuhakata? * Väiksed panused unpolarized rangedega. Lihtsalt ei foldi nendele panustele ja tõstad rohkem. üritad leida kohti kus MTTregu väga ei satu. Mängid tema nõrkustele ja hirmudele. * Väiksed 3-panused nõrga rangega. Samamoodi lihtsalt ei foldi! Tänapäeva MTT regud on suht sina peal preflop battlega - tähendab seda, et nad ei ole Üldiselt väga ebamugavas spotis kui sa nende 3betile 4balliga vastad. Tuleb postflop paremaks saada ja neid väikseid 3-bette lihtsalt peelida. Paljud MTT mängijad teevad vea, kui nad 3betivad väga laialt ja samas sizivad väikselt. Vastane saab ju hea hinna, pole vahet kas ta isegi OOP, kui 3bettor väga wide on ta lihtsam postflop Ülemängida. Natuke Üldine jutt aga mind pani õiges suunas mõtlema. Esimene video keskendus kuidas vastata väikestele panustele unpolarized rangedega. Ehk siis kuidas reageerida kui vastane on wide open ja jätkupanus laes. Täpsemalt keskendus esimene video flopi tõstmisele. Miks flopi tõste töötab? Kuna nõrgad ja wide open avamis/cbeti ranged ei saa väga effektiivselt sellele vastata. Peace.
 13. oskar

  MTT teekann

  Kingsil kõige paremini ei läinud, ei saa lõpuni mänguga rahul olla. ME bustoudi käe võib pmts spew/badhandi sildi alla panna. See selleks, tunnen, et kõrgemad live shotid jäävad mõneks ajaks ära. Skillset ja mindset pole veel õigel tasemel. Kolmandal päeval livelt lennata on muidugi palju valusam kui mõnelt online turniirilt - enda vea tõttu veel kordi valusam. Tunnen, et olen kuidagi emotsionaalselt ka rohkem live turnale investeerinud - vb see mindset leak. Igatahes Üks tore mõte, mis kaasmaalastega pokkerit arutades meelde jäi oli seoses motivatsiooniga. Täpsemalt miks mul viimasel ajal ei ole motivatsiooni eriti mängida ja selle tõttu ei saa kuidagi nii palju mängupäevi kui ideaalis tahaks. See on seotud õppimisega ja ahaa momentidega. Ei mäletagi viimast "ahaa" momenti kui aus olla. Ju ma pole siis piisavalt õppinud! Kuidas see on mängumotivatsiooniga seotud? Kui midagi uut, põnevat teada saaks - tahaks ma seda kohe ju laudadesse viia. Ehk siis viga on tegelikult selles, et ma olen laisk õpilane. Ma arvan, et olen probleemi tuvastanud, hakkan sellega nÜÜd tegelema. Uued tuuled, uued ideed. Jagage mõtteid, mis teid madalseisust välja aidanud on? Side lõpp.
 14. oskar

  MTT teekann

  Kui lihtne on olla professionaalne pokkerimängija kui kaardipakk toetab ja kohad finaallauas muudkui tulevad. Tihtipeale on esimene suurem downswing, mis paneb selle professionaalsuse proovile. Minu jaoks näitab mängija taset see, milline on ta suhtumine downswingi ajal. Kindlasti enamusel meist on mõni selline sõber, kes alatihti viriseb halva jooksu Üle. Kui mu AK vaid peaks viimases kahes lauas, oleks piima jõed ja mannamäed. Oleks shmoleks, tegelikult sellist asja nagu downswing pole olemas - kui me teeme +EV bette oleme päeva lõpus võitjad. Halva jooksu perioode võib piltlikult öeldes pokkerimängija eksamiks pidada. Kui suudad emotsionaalset tasakaalu hoida, avastada enda mängus vigu ja teed jätkuvalt +ev otsuseid saad hindeks viie. Kui mentalgame variseb kokku, Üritad hambad ristis volÜÜmi lasta - kÜll ma varsti hitin, ei tegele enesereflektsiooniga, ei ole enda vastu aus siis kukud läbi ja professionaalsusest on asi kaugel.
 15. Tõesti, raske töö kannab vilja. Hea meel su hiti Üle, jätka samas vaimus!
 16. õigesse foorumisse tulid, jälgin huviga!
×
×
 • Create New...