Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

muruntau

Moderators
 • Content Count

  1,189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

muruntau last won the day on November 11 2017

muruntau had the most liked content!

About muruntau

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Triobet koostöös Turnaproga korraldavad Otepääl €330 highroller turniiri 12.-14. veebruar. Turniir toimub Otepää Golfikeskuses, algus on reedel 12.02. kell 19.00. Rohkem infot turniiri struktuuri, asukoha, satelliitide ja muu kohta leiab näiteks siit: http://ee.pokernews.com/uudised/2015/12/triobet-korraldab-otepaal-kahepaevase-high-roller-talveturni-17294.htm Öömaja on võimalik leida näiteks Booking.com'ist Airbnbs on täitsa mõistliku hinnaga saadaval nt see maja hinnaga $74/öö: https://www.airbnb.com/rooms/7239616?checkin=02%2F12%2F2016&checkout=02%2F14%2F2016&guests=2&s=sCOqyk_X Väga tõenäoliselt tuleb sellest suurima auhinnafondiga turniir Lõuna-Eestis ja see on Ühtlasi hea võimalus saada aasta esimene olulisem karikas omale. Loodetavasti on ilm ka hea ja saab talvemõnusid ka nautida. Näeme
 2. GG ikkagi, ära pead norgu lase! Enamus laivretki lõppevadki miinusega ja netis 10 mängu cashimata on väga tavaline. KÜll tuleb ka sinu kord laivis midagi suuremat hittida!
 3. GG! jagasin tulemust FB's ka. Paar hitti veel paluks, WPT põhiturna sobiks hästi!
 4. 5% Hea pakett, hajutatud ja norm valuega turniirid.
 5. Starsi kõrgemaid vipstaatuseid ootab karm rb vähendamine: http://www.pocketfives.com/articles/pokerstars-reducing-rewards-high-volume-high-stakes-players-591597/
 6. Paneks ise ka hea meelega chipEV graafikut, aga paraku hem2 ei näita Wina spinnide graafikut õigesti, näitab ainult võite, graafik liigub lihtsalt Üles ja EV samamoodi. Pole veel jõudnud asjalikku lahendust sellele probleemile leida ja hetkel paraku pole prioriteetides kõige kõrgemal ka, loodetavasti paari nädala jooksul leian mõistliku lahenduse, vbla tuleb pt4 osta.
 7. Suht kaootiliselt hetkel, kuidas kunagi. Pean kuidagi päevakava paremini paika saama
 8. Peab õppimise ikka käima saama, praegu tundub mänguliselt sama paigalseis nagu klassikutel Ühel õhtul oli: https://www.youtube.com/watch?v=daPQqCXoln8 Paar sotti kasumit pole päris see mille nimel ette sai võetud. Muidugi praegu pole veel mingi leivateenimislimiit ka, aga arengut on rohkem vaja näha.
 9. Midagi olulist vahepeal juhtunud pole, voll väike olnud, graafik samas veits Üles liikunud: Mul on paar errorit mis on ka turnadel aeg-ajalt esinenud, eriti kui mõnda aega mänginud pole aktiivsemalt ja teadlikumalt. Esiteks kipun riveril kiirustades liiga light calle tegema, kui ilmselgelt vastasel on tugevam käsi. Teiseks passiivseid olen vahest kehva jooksu juures karistanud liiga light shovedega 10-20bb kandis kui vastase träppimistõenäosus on kasvanud või kui niisama ta range ei olegi piisavalt nõrk et shove +ev oleks. Igatahes hoian neid enda vigu pidevalt meeles ja pÜÜan teadlik olla kohtades kus need esineda võivad. Selliste vigade välja juurimine võib päris oluliselt juurde anda winratele. Plaan on õige pea ka Bighusla videopaki ära osta ja sellega tööle asuda, see on pmst kohustuslik spinniprodele: http://www.spinbeasts.com/#!hudpacksale/c6pm Tylos, kusjuures tegelikult on väga kasumlik, erinevate vastaste vastu erinevad limpranged, mõne vastu trappheavy kes agrom on, mõne vastu nõrgemad käed kes otsekohesem on. Selliste vastu pole mõtet väga midagi foldida kui nad ära ei karista piisavalt ja tasub ehitada ka selline limprange, milles ka samas nt KK+ sees on et saaks karistada ka vahest. Kui hakkab karistama limprange'i, siis muuta seda jooksvalt trap-heavyks jne paar sammu ees olles vastasest. Aitab winratet tõsta kindlasti kui osata limpi õiges kohas kasutada. Eelmise posti korteriotsingu koha pealt niipalju, et kusagil €600-1000/kuu vahel pole päris sellist korterit saada kesklinnas nagu tahaks ja paraku 1500 kanti ka ei kavatse maksta. Tundub et jääb kontori plaan ja kogun veel raha korteri ostuks edasi. Vast 1-2 aasta pärast on võimalik osta ka, praegu veel hammas peale ei hakka.
 10. Mulle see Turnapro bounty turna struktuur täitsa meeldib, re-entryga täitsa muhe ja samas on mänguruumi ka. Tulge siis proovige mind välja lÜÜa Time turniiri puhul ma kardan et ei pruugi võita populaarsust laivis, mingi aja peale võib huvi kaduda. Samas 20 levelit on ka päris pikk mäng, meenutab rohkem tavaturniiri kui tavalist kellaturniiri netis. Palju selle lõpuks Üldse fieldi alles võib jääda, võimalik et alla 10% ju tegelt? Planeeritav lõpuaeg jääks ca kahe paiku hommikule, tavastruktuuriga nädalasisestel turnadel vast ka ca 5% fieldist selleks ajaks järel?
 11. Njaa, väljas paraku. Mõned käed ka. Sattusin kossumeestega samasse lauda ja oli väga mõnus limbine mäng alguses. Tanel Sokk ja Janar Talts limpsid 150-300 levelil, Andu ka, ma ka K7s ja bb ckis järgi. KQ5hh flop ckiti Anduni kes pani ca 80% potist 1300, ma TP+FD'ga callisin, teised fold. Turn tuli väike mastikaart, ckisime läbi ja river oli blank, Andu pani alla poole ca 2400, mõtlesin veits ja panin 7500. Andu kÜsis et kas keerasid emanda bluffiks ja callis ära peale minut-kaks mõtlemist, mul oli hea, sain vaikselt 40-45k peale. Mingi hetk aga enam jooksu ei olnud väga. Nt 200-400 levelil avan AQ std 900 peale, btnilt Kaido ja SB'lt Heigo flativad. JT9 boardil mul täitsa kena tõmme, aga ei taha päris stäkkidele nii heas lauas mängida, pigem hoian variatsiooni all, nii et otsustasin Kaido btn'i vastu minna lihtsalt ck-call liinile. Panigi 2200-2400 kanti ehk ca 2/3 potist, fold, callisin. Turn 8 läks ck-ck, river tõi bacdoor masti 2 välja. Mõtlesin et bettides vast võin saada calli kehvemalt käelt ainult seitsmelt, aga seda vähe ta range'is, lähen ck-callile, tal seal bluffe võib omajagu olla. Panigi korralikult 5,2k jälle, callisin, oli J9ss millega sai backdoor masti, kena pot läinud. ühe 3bet poti sai ka Kaido endale minu vastu kui KJs'ga oli saanud J9x boardile pihta, ma andsin Ühe tänava valuet talle. üks suurem kaotatud käsi oli veel 5way defendisin blindi ca 21k järel 400-800 levelil A3o 1700 openile. Flop AQ7, ckiti läbi, turn A, ckiti läbi ja river 6, Matthias oli SB flattinud ja pani nÜÜd ca 9k potti 7200. Close spot oli aga vist oleks pidanud foldima. Mõtlesin, et ta vast 77 oleks varem pannud selle seltskonna vastu, kõrgem set oleks pre 3bettinud, 66 meigib senssi, vast ka A8-AT, mõne väikse Axiga split. KQ ta seal betiks value peale väiksemalt, aga mõtlesin, et tal võik seal ka mõningaid bluffe olla kuna keegi IP ei tahtnud stäbida, hea Qxiga vast oleks stäbinud. Samas bluffiga vast ta paneks ka väiksemalt... njah, tegin calli ja A9, järgi jäi 12k. Lõpp läks ära kui avan Tanel Soku BB vastu 400-800 levelil 1800 A7o'ga, ainult tema callib. 932ddd flopil mul mastitõmme + Ülekaart ja ca 9k taga. Panen flopil 2k, call, turn blank mingi 5 vist, shoven, call 97o ilma mastitõmbeta, paraku mulle kohale ei tule. Eeldasin, et vastasel võib seal vabalt igasuguseid KT, QJ tÜÜpi mastitõmbega käsi olla millest ees olen ja millega ta ka callida võib, TP vastu oute on. Mingi mõte oli oma ca 7k seal järgi ckida, aga dunno. Vast oleks väiksema variatsiooni tee olnud ja oleks saanud missides järgi jäänud chippe ka shovemiseks kasutada. Mis te arvate? Läks nii seekord, tänud investeerimast!
×
×
 • Create New...