Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

umbehää

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  thx
 2. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  Keegi oskab öelda mis boonus see on https://www.winamax.fr/bonus-reprise . Tundub, et mitte pokkeri ja ingliskeelselt lehelt Üldse ei leia.
 3. umbehää

  majanduse offtopik

  Rsk ei viitsinud jamada eurid daaladeks vahetada. Missmoodi see USD konto tegemine seal SEB-is käib.Kas võtavad valuutavahetuse pealt ka või kannavad Euroopa keskpanga kursiga Üle USD kontole. Kui Usa keskpank oma kaupade toetuseks midagi ette ei võta siis läheb veel odavamaks. Euroopa rahamasinad trÜkivad suure hooga. http://majandus24.postimees.ee/3118737/euro-ja-dollari-kurss-liigub-vordsuse-suunas
 4. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  Kellelgi veel Vinamax kaks viimast päeva pidevalt reconnectib. Või viga minu arvutis.
 5. umbehää

  Widescreeni päevik FR 50

  Ja miks kÜll selline arvamus? Kui sa nii kÜsid-Ja mis te arvate mis tal oli Mõtlesin, et midagi erilist ikka. Aga muidugi oleks pidanud ära viskama turnis.4mehe poti donkab välja
 6. umbehää

  Widescreeni päevik FR 50

  Esimeses käes oli tal A3s
 7. umbehää

  majanduse offtopik

  Ei tea midagi.Mõned analÜÜtikud prognoosivad Üks Ühele kurssi.Ise ei oska kÜll praegu seisukohta võtta kas kanda starsist skrill USD kontole või SEB panka.Postimehes analÜÜtikute prognoos aasta lõpuks 1,19
 8. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  üks kÜsimus veel Vinamaxiga seoses. We have sent you a letter by post containing a four digit personal activation codeKaua see kood postiga võib tulla.
 9. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  Tänud.
 10. umbehää

  Vaba mikker *offtopic*

  Hei! Kuidas te Winamaxis rahasid liigutate. Eesti panka-SEB-ei saa vist kanda. Olemas ka Skrill aga seal arve dollarites.Kursivahega läheb päris palju vist. Skrill MasterCardiga vast soodsam siis läheb mastercard kursiga.
 11. umbehää

  Vaimne mäng, mindset

  Eesti Pokkeriföderatsioon võiks võtta auasjaks ja toetada-organiseerida, et see raamat ka eestikeelse tõlke saaks. Sa juhtud tähtsaid ninasid ikka nägema äkki utsitad veits.
 12. umbehää

  Nädala käsi 9, nl600 9max A2s

  Oleks tore.Tagasisidet pole ja nii kaob motivatsioon ära jah
 13. umbehää

  Nädala käsi 9, nl600 9max A2s

  Kas enam nädala käsi ei tule.
 14. umbehää

  Pokerstarsis lähevad asjad halvemaks

  Turniirmängijatel jah vast raskem seda optimaalset summat hoida kontol.Cashimängijatel ei tohiks probleemi olla. Ise olen ikka kohe Üleliigse raha välja kandnud ja ka FPP-d kohe 100 000 punkti täitumisel kohe rahaks teinud. Mõned vast hoiavadki raha dollarites Starsis, et mitte pÜgada saada euro nõrgenemiset.Mis pakuti välja, et varsti päris võimalik kurss 1-1 euro dollari kurss.
 15. umbehää

  Pokerstarsis lähevad asjad halvemaks

  Aga milleks Üldse hoida Starsis raha mida ei ole mängimiseks tarvis.Mäletan, et enne Musta Reedet Ütles ka Ranka pokkeriprodes-enne hoiaks oma raha Starsis kui pangas.
×