Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

Enri

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Enri

 1. Enri

  TheDzuu @ Pokerstars [ a road to EPT ]

  Mängisid juba või teed nÜÜd täna? Kui alles siis ma võtan ära 25%.
 2. Enri

  hotcocaEST päevik [NL/PLO400-1000]

  Võin veel actionit võtta sama koefiga kui tahad.
 3. Bump, täna veel netis, siis nädala mustas augus.
 4. Kui keegi tahab pyhapva turkadest %myya v lihtsalt milkut shottida, pange me kirja ja van sobiva pakkumise korral.
 5. Tervist, vaatasin just et terve ports päevikuid on tekkinud ja tundus lõpuks õige aeg enda oma ka lahti teha. Väga pikalt tutvustada ei viitsi, 28 aastat vana elukutselisena mängind u 4-5 aastat, mängind suht igalpool kus saab aga enamasti ainult 6maxis, tundund kõige mõistlikum formaat lihtsalt HUs alati selline tunne peal et ei biidi, samas kui graphe vaadata siis sealt nagu kõige rohkem raha tulekski. Sain siin paar kuud tala oma regulaarsetel lehtedel ja mõtlesin et teeks mingi aja korralikku volÜÜmigrindi kuskil toas. Microgamingus head rakeraced ja sai sinna depotud just, homme teen vast esimese sessi kah. Mõned mängutunnid kohanend siis võtan mdiagi linti kah. Kõik muidugi sel juhul kui lives ei lähe jälle mingiks suuremaks paugutamiseks nagu siin vahepeal oli seoses Cashgame festivaliga ja sellele järgnenud suurte mängudega. Mis veel kirjutada, olen suht semialkohoolik, et siia vast viskan mingeid korralikemaid joomingureporte kah. ahjaa, microgaming usernameks valisin IBETuIBLUFFu, et kui keegi laudades näeb võib donkiks sõimata või bumhuntida, algul on prolly väga fishine seal, hiljem vb ainult väike fish Kuu eesmärgid: teenida niipalju et saaks auto puhtaks pestud.
 6. Saab saab pilte vsiu. kui ma kunagi aru saan kuidas androidi tabist siia neid panna viskan mingi portsu, muidu siis kui kodus. Sain peaaegu isegi hakkama, ytles et pilt liiga suur, eks laen midagi ylesse kui kodus.
 7. Enri

  Kings of Tallinn

  saadetud swedist
 8. võtan 2 osakut, 10% siis see jah
 9. Enri

  Kings of Tallinn

  Võtan 20%
 10. Eile sai tehtud esimene livemäng grand prixs. Sai seal proovitud mitmetel põhjustel, enamus siis olympicu mitte paindlikusest, et ei saanud sellistel kellaaegadel mängida nagu tahtsime, lisaks toimub ikka veel selline asi nagu mängijate blokkimine, ehk hoitakse mängijaid skilli poole peal kinni. Mäng oli siis algul 5/10 texas min bi 1k ja asi algas väga crazylt ikka, alline järjest lendas. Lõpp oli preflop rahulikum ja mingihetk lisasime omaha ka. Jooks oli suht sitturis ja panin laua suurima miinuse hommikul lukku. Loodetavasti järgmine kord läheb paremini.
 11. Enri

  Vaba mikker *offtopic*

  Olympic on kyll viimane kasiino mis peaks proovima turule kus on konkurendid. Tase on ju neil kohutav, praegu lihtsalt turgudes kus saadakse Üksi rahus chillida.
 12. Enri

  [NL50 6-max] kala6li päevik

  1. fold riveris, muidu oleks kÜll et väga palju Ax ja 6x jms jura tal ei tohiks olla aga praegu kuna vaal coldcallind siis reg mängib 100% oma kätest. 2. fold turnis, ei näe Ühtegi kätt mida ta siin blufiks saaks keerata.
 13. Enri

  Vaba mikker *offtopic*

  Kolin uude korterisse ja seal mööblit vaja juurde. Kus on Tallinnas mingi jurakas mööblikaubamaja vms?
 14. Enri

  snoopZ21 päevik

  Väga sisukas esimene post . Eks jääme käsi ja graafikuid ootama.
 15. Ei foldi siin kunagi, pigem ma mõtleks siin käes kas call või shove, oleneb kas ta oma 2paarid mis nii mängib, palju ta nendest maha võiks callida.
 16. Peale selle käe, mis postitasin hävisin 3 siukest seisu veel 6k+ pottides. Näiteks openshoves korra 3k mul KK ei pidand ta 33 vastu. Sess jäi samas täitsa ok -2,5k ja 20k alla ev et polnd hullu just. Järgmine päev tegin mingi top3 miinuspäeva kui mitte just suurima ja tekkis korrali ktilt ja lendasin Tartusse pokkerist puhkama ja jooma. Aastavahetus oli väga mõnus Tartus ja tagasi tulles oli tuju juba hea, enne minekut juba tegin tglt paar head sessi ja kuu oli isegi plussis. NÜÜd eile tegin oma rekordmiinuspäeva ja viskas tilti isegi korra, et järgneva nädala tegelen muude asjadega kui pokkerimängimisega, oma õpilastega, vaatan ise materjale, tegelen kõrvaläridega ja viskan paar joomist ka punti et elu oleks jälle ilusam
 17. Enri

  Lotosõltlase ülestunnistused.

  Ära suuski maha mÜÜ ja lähme suusatama parem, detsembris vast peaks uuesti lund tulema kÜll.
 18. Enri

  blueskyyM viimane pühapäev @ 2014

  5 left, siit on tulemas
 19. Praha oli soso, turkad 2 mis tegin oli häving suht kiire, kuigi mainil päeva esimese venna võtsin mina välja. Cashis sain samas mdiagi tagasi et kokkuvõttes polnd liiga kallis Üritus. Tagasi jõudsin siis olen kõvasti netis volÜÜmi andnud, tulemus Üpris kole. Jõulude ajal sai kodulinnas ka käidud, korralik joomine sai mahapeetud, standard väikelinna elu. Täna tegin nl4k hu Ühe "sõbraga", pean sklanskyle arve saatma. Full Tilt, $20/$40 No Limit Hold'em Cash, 2 Players Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite. Hero (BB): $12,758.50 (319 bb) SB: $4,901.50 (122.5 bb) Preflop: Hero is BB with As Qh SB raises to $80, Hero raises to $320, SB calls $240 Flop: ($640) Ah 3h 8h (2 players) Hero bets $440, SB raises to $4,581.50 and is all-in, Hero calls $4,141.50 Turn: ($9,803) Jc (2 players, 1 is all-in) River: ($9,803) 4c (2 players, 1 is all-in) Results: $9,803 pot ($5.50 rake) Final Board: Ah 3h 8h Jc 4c Hero showed As Qh and lost (-$4,901.50 net) SB showed Ac Jh and won $9,797.50 ($4,896 net)
 20. Natuke Üle tunni jäänud EPT mainini. Teen twitteris mingisuguse Ülekande https://twitter.com/enriorav .
 21. Aja kohale ennast vaal, siin käib igaõhtune flipgames Mizziga. Mina siis võitja obv
 22. Mõlemas kasiinos käidud, ept hotell on võimas aga mängud jurad, suurim texas oli 1laud 500-1000 kohalikku ehk mingi 20-40 eur. Kings see eest väga pokkerisõbralik koht, ainuke jama oli et mängud olid plo enamus 1 5-10 texas ja siis 200-400 texas eurides siis numbrid Kingsis, suht sick inimesi nägi seal, Paul Newey pidavat ka kuskil liikuma ja teevad Üldse suuremaks mängu vb. Tundub et mängin see reis paar turkat hoopis, eureke vast ja ept main.
 23. Enri

  Majandaja live cash

  Kurb lugu+ rege on sul ju tegelt vaja, vahepeal ei saa laudugi lives käima. Imo kuluks mitu regi sinna ära isegi, vb veel mitte aga kui Hilton uksed lahti teeb sisi võib asi ikka päris hapu olla kui regpool suuremaks ei lähe, praegu isna Üksi põhimõtteliselt oled ju ainult
×