Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

Enri

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

About Enri

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/22/1986

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Mängisid juba või teed nÜÜd täna? Kui alles siis ma võtan ära 25%.
 2. Võin veel actionit võtta sama koefiga kui tahad.
 3. Bump, täna veel netis, siis nädala mustas augus.
 4. Saab saab pilte vsiu. kui ma kunagi aru saan kuidas androidi tabist siia neid panna viskan mingi portsu, muidu siis kui kodus. Sain peaaegu isegi hakkama, ytles et pilt liiga suur, eks laen midagi ylesse kui kodus.
 5. Kui keegi tahab pyhapva turkadest %myya v lihtsalt milkut shottida, pange me kirja ja van sobiva pakkumise korral.
 6. Eile sai tehtud esimene livemäng grand prixs. Sai seal proovitud mitmetel põhjustel, enamus siis olympicu mitte paindlikusest, et ei saanud sellistel kellaaegadel mängida nagu tahtsime, lisaks toimub ikka veel selline asi nagu mängijate blokkimine, ehk hoitakse mängijaid skilli poole peal kinni. Mäng oli siis algul 5/10 texas min bi 1k ja asi algas väga crazylt ikka, alline järjest lendas. Lõpp oli preflop rahulikum ja mingihetk lisasime omaha ka. Jooks oli suht sitturis ja panin laua suurima miinuse hommikul lukku. Loodetavasti järgmine kord läheb paremini.
 7. Olympic on kyll viimane kasiino mis peaks proovima turule kus on konkurendid. Tase on ju neil kohutav, praegu lihtsalt turgudes kus saadakse Üksi rahus chillida.
 8. 1. fold riveris, muidu oleks kÜll et väga palju Ax ja 6x jms jura tal ei tohiks olla aga praegu kuna vaal coldcallind siis reg mängib 100% oma kätest. 2. fold turnis, ei näe Ühtegi kätt mida ta siin blufiks saaks keerata.
 9. Kolin uude korterisse ja seal mööblit vaja juurde. Kus on Tallinnas mingi jurakas mööblikaubamaja vms?
 10. Enri

  snoopZ21 päevik

  Väga sisukas esimene post . Eks jääme käsi ja graafikuid ootama.
×
×
 • Create New...