Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

Paavo

Administrators
 • Content Count

  1,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Paavo last won the day on September 24 2018

Paavo had the most liked content!

About Paavo

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma ei foldiks, sul lihtsalt liiga tugev käsi ja vastane agrom ka flopis ja turnis ning passiivsem riveris, et ei pea 3ndat kartma siin alati. Ta võiks suuremalt bettida drawga lihtsalt sp, et suuremat fold eq saada, kuid see pole parim koht selleks imo, sest ma eeldaks, et Tx'i sa nkn ei foldiks, et siis suurema beti puhul 77-99 sa ilmselt foldiks ainult rohkem. Antud juhul muidugi foldisid Tx'i ka, seda teades ta võiks siit terve rangega edaspidi psb panna, sest sa ju foldid praktiliselt kõik ära.
 2. millistele minna plaan on?
 3. Sb resteali oleks suuremaks vaja ja bb to btn samuti ning miks mitte ka bb to sb. Täpselt sellises järjekorda ma paneks probleemide rõhuasetused ka. Praegu tegid BB teema, võid sb teema samamoodi teha täpselt samade graafikute ja selgitustega, ma usun sealt selgub ilusti, et nendel kes sb pealt rohkem btni vastu restealivad, nende wr on parem.
 4. mhm, ma arvan, et mäletan, et c/r oli väiksem ca 10 kanti, aga bb fold to steal vast 50 või madalam, aga kuna ma ise blokin nutse siin, 77, J7, mistõttu arvasin, et ok calldown. Samuti ta võib mõelda, et see river annab talle rohkem fold eq, samas tal kindlasti ka 6x kombosid, Qc6c,Kc6c,Ac6c, 56?, 96? ja prolly ilmselt ka muid käsi, mis panigi mõtlema seda, et tegelt ei pruugi nii hea calldown olla.
 5. Ma vaatasin statte kÜll, tahan lihtsalt teada, mis statte sa kasutaksid. Ja selle asemel, et minna vaatama, mis need vastase tolle hetke statsid olid, et otsust vastu võtta, ma kÜsiks pigem, et kui suured need väärtused sinu arvates olema peaks, et saaks maha callida.
 6. Regular kellega olen varem mänginud kÜll, aga mis statte sa sellises olukorras vaatad siin Üldse paarisaja käe peale? Pole ju sellist statsi nagu bluff%
 7. bettimise timingust? ja mis määral?
 8. Netis pole väga juba ca 3-4 kuud mänginud, iga kuu ca 5k miinust omale kogunud ja quittinud. Keskendunud rohkem live'le ja eelmised 2 nädalat sai ka rozvadis veedetud ning tõsisemalt live'i mängitud. Plo'le ka rohkem keskendunud, sest kuna eesti live koosneb enamjaolt plo'st, siis ego ei luba lasta kellelgi endast Üle sõita ja tuleb teada, kuidas keegi mängib ja miks. Plo on fun ja arvan, et lähiajal tuleb suurem switch ka online's, et quitin nlhe ja shotin tõsisemalt plo'd. See mingil määral läheb vastu mu põhilisele arusaamale, et milleks muuta midagi, mis toimib, nlhe biidin ja wr ok, aga peab toimuma areng ja tuleb proovida uusi asju, nii et lets go from there. Samuti saab mÜÜri tallile nÜÜd rohkem konkurentsi anda, sest järgmine nädal lähme 5se kambaga tagasi rozvadovi(väidetavalt euroopa suurim kasiino) ja kindlasti tuleb Ülekanne sellest kuidas läheb ja eesmärk on mänge crushida. Samuti on see mingil määral väike proovikivi kahele uuele tulevasele cashitalli coachile, mis tähendab, et olenevalt justnimelt nende soovidest võib cashitall suureneda ja veelgi tõsisema mõõtme võtta. Siimaani oleme kolmekesti, mina, Mark ja Enri asja vedanud ja kuskil tuleb ikka inimvõimete piir ette, mis tähendab, et nii mõnelegi potentsiaalikamale sooviajale on tulnud ära öelda lihtsalt kohtade puudumise pärast, mis võib nÜÜd muutuda, aga eks näis kuidas asja lähevad ja täpsemalt saab lugeda meie rozvadovi blogist. Päikest ja mõtteainet, Üks käsi lähiaajast Poker Stars $2.50/$5 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2682416 DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter Hero (BTN): $571.22 SB: $500.00 BB: $612.20 UTG: $804.07 MP: $500.00 CO: $529.19 Pre Flop: ($7.50) Hero is BTN with 7 A 3 folds, Hero raises to $10, 1 fold, BB calls $5 Flop: ($22.50) J 5 7 (2 players) BB checks, Hero bets $15, BB raises to $44.27, Hero calls $29.27 Turn: ($111.04) 4 (2 players) BB bets $81.18, Hero calls $81.18 River: ($273.40) 3 (2 players) BB bets $202.95, Hero calls $202.95 Good, bad?
 9. andke teada kuidas cash on seal, kaugel see malta ikka tšehhist on
 10. sebi endale mingi proge, millega saab ära blokkida fb jms nt paariks tunniks kui grindid või teine lahendus, et saad päevas 1h neid vaadata ainult
×
×
 • Create New...