Jump to content
ABCPokker.ee | Foorum

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 11.11.2017 in all areas

 1. 1 point
  oeh väga nutune spot... ta ei repi tõesti peale masti seal midagi... Aga kuna ta fish siis vist peab silma kinni pigistama ja callima:D
 2. 1 point
  muruntau

  majanduse offtopik

  Kindlasti on võimalik võimendusega ja ise lisaväärtust luues suuremat valuet saada, aga see on iga ala puhul. Olid ajad mil sai aastas ka sadu protsente kinnisvaraga, 2003-2007. Ostsid 5% bronni korterist, kinnisvaraturg tõusis aastaga nt 25%, mÜÜsid bronni edasi 30 protsendiga korteri hinnast, 500% teenitud. Midagi sinnapoole. Samas annaks sinu näitega ka oluliselt hävida tõenäoliselt, mida pank Ütleks minimaalse finantseerituse ja nt 25% hinnalanguse korral kui veel nt kÜmnest ÜÜrnikust kolm tööta ka jäävad ja masenduses olles korteri ära lagastavad või niisama väljuda ei taha? Tõenäolilelt lisatagatiste puudumisel võib pupu olla. Stabiilselt tõusval turul muidugi töötaks hästi, aga selline situatsioon ei kesta kunagi igavesti, mingi hetk alati muusika lõppeb ja siis peavad kõik istekoha leidma, ainult kõigile seda ei jätku. Muidu ideel võib jumetki olla, aga näiteks peaks Üks tank Üle Narva silla tulema, on ettevõte päeva pealt perseli suurema võimenduse puhul. Päris nulliga ei saa selle stsenaariumi tõenäosust arvestada. Ma arvan, et kui ise aktiivselt tegutseda ettevõttega ja seda hästi teha, siis väikeettevõtte puhul 20% aastas on isegi väga väike tootlus. Tehnoloogia startupid kasvavad varaseses faasis kuuga 20%, vähemalt käive või klientide arv või mis iganes. Ettevõtte hind võib rohkemgi tõusta. Paljud neist oma potentsiaali kÜll ei realiseeri, aga mitmed jõuavad ka +100 milli väärtuseni ca viie aastaga, nt CrabCad vms firma osteti hiljuti ära vist mingi suure 3d printerite tootja poolt saja milliga. Ma enne pidasin silmas ikka mingit rahulikku osta-hoia strateegiat +10 aasta peale, kus ise mingit know-how'd olema ei pea ja ise mitte midagi tegema ei pea. Selles mõttes pole väikselt alustades varianti väga, vaevalt mõni kinnisvarafond on pakkunud +10% tootlust +10 aasta peale, kindlasti mitte +25 aasta peale. Ei viitsi hetkel sellesse linki sÜveneda, aga kui nad tõesti pakuvad investoreile +10% tootlust olematu riski pealt, siis nad on lollid, et ise seda endale ei võta. Lollid aga hea plaani peale Üldiselt ei tule, kui seal midagi kahtlast pole, siis see on vähemalt ajutine, pikalt sellist ebaefektiivsust turul pole, et suur ja tark raha jätaks lollile rahale nii palju tootlust. Kindlasti pole see jätkusuutlik, et väikeinvestorile kinnisvaraga pakutaks +10% niisama kuni aegade lõpuni. Kui see plaan nii bulletproof riskivaba oleks, siis pensionifondide, valitsuste reservfondide, pankade investeerimisfondide, või tõenäolisel pigem hedge fundide triljonid ujutaks selle teema kiirelt Üle ja võtaks lihtsama papi endale. Raske ette kujutada, et keegi viitsiks kõva äriplaani olemasolul hakata inimestelt soti kaupa raha koguma, et paari milli kokku saada. Kui plaan ikka hea on, siis leiab parema diiliga rahastuse ja suurem osa profitist võetakse ikka endale. Legit plaaniga lendaks ikka peale inimestele või asutustele kellel kogu papp välja käia on ja hakkaks genema mitte ei hakkaks robin hoodi mängima.
 3. 0 points
  1. jaanuaril ootab mängijaid uus kvartaliboonus OlyBet premeerib kõiki oma lojaalseid mängijaid erinevate hÜvedega vastavalt nende VIP-tasemele. Iga kvartali alguses saavad mängijad boonuse vastavalt nende saavutatud VIP-tasemele. Lihtsalt sisene 1. jaanuaril OlyBet pokkerisse ja leia oma boonus. Kõige väiksem boonus on 30 eurot ning suurim 300 eurot - 10 osas vabastatavad rahasummad on võimalik realiseerida 60 päeva jooksul. Näiteks Standard tasemel mängija saab 250 euro "rake" maksmisel 30 eurot tagasi, mis tinglikult on ca 12% rahatagastus lisaks muudele pakutavatele hÜvedele. NB! Uued mängijad saavad automaatselt deposiidinõudeta 500-eurose boonuse.
×